Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:44:32
EUR 34.7748 11:44:32
USD 32.4684 11:44:32
ALTIN ONS $2337.9850 11:44:32

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Fincan formasyonu fiyat hedefi

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rica ederim. Bereketli olsun arkadaşım

dolarz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dolarz ()

Bugün bir kez daha teşekkür ediyorum size. Bu mesajınız için... :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Daha yükselmedi bence.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dolarz ()

Bu grafik üzerine dolar almıştım. Az önce sattım. Kendi adıma çok teşekkür ederim Onursal Bey.

0BeğenmedimŞikayet

bambam777 ()

Afedersin taştı gördüm abi iyi sonuç çıkarmışsın

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@bambam777 taşmış bile , baksana sağ üstte 7,21 hedefi vardı.

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Eyvallah ustat Allah sizden razi olsun hic bir karsilik beklemeden herkese elinden geldigince cevap ve yardimci oluyorsun iki yildir sizi takip ediyorum adam gibi adamsiniz sagolun varolun

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ana dirençlerde parça çıkmayı planla. Denk gelirsen analizime , vızıltıyı duyman lazım.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Vade sornum 3 yada 4 ay ev almayi dusunuyorum para bir az yuklu ustat bir iki al sat yapayim derken beceremiyorum alisim 7 denk geliyor zararim fazla

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah, sat al kişiden kişiye değişir, amaç, vade, para miktarı, sabır seviyesi, dirayet, kanaatkarlık, kâr zarar evveliyatı, maliyet. O yüzden bu sorunun cevabı tutmaz.

3BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat son bir soru rahatsiz ediyorum al sat yapmak mantiklimi yoksa hedefi beklemek daha mantiklimi 9.10 plakayimi tesekurler like derdin yok ama ben yine gunderiyorum degerli yorumlariniz icin 3 hak var gunderdim

0BeğenmedimŞikayet

By_wick613134 ()

Çok net bir cvb başkan budur işte olumlu ve olumsuz halinde kısa ve öz :))

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Güzel olur

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat gunaydin gumus gram ne olur kisa vade

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafik dolar grafiğidir, gümüş TL değildir.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Günaydın hocam tobo hedefi 29 usd yolda mı? Dün 27.25 gördü ve döndü diyebilirmiyiz

1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Hocam heryerde fincan kulp görüyorum bu grafiği hatırlayınca :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

7.20 dolar gümüş için iyi destek olur, ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeginize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum