Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 12:10:16
EUR 34.7339 12:10:16
USD 32.5072 12:10:16
ALTIN ONS $2392.1450 12:10:16

Grafiği gönderen: Kerembulut

Olursa böyle bir şey olması gerekir.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Btc 40 ları görürse eos kaçı görür usd bazlı tahminen birsey diyebilir misin

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

42k dan demi karşim

0BeğenmedimŞikayet

zırh ()

Bende ful nakitte bekliyorum. Görüşlerinizi yakından takip ediyorum. Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

YENİ_BTC ()

Kâr satışı yapalimmi şimdi tehlike çanları çalıyor gibi

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Sayenizde o da olur inşallah, takipteyim, çok teşekkürler paylaşımlar İçin

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hacı abi hakkında hayırlısı abi inşallah dip seviyelerden yakalarız da iyi bir kar elde ederiz.

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Ben çıktım tüm kağıtlardan, dediğiniz rakamlardan alırsam çok iyi olacak inşallah, iyi geceler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Sabah göndermiştin hareketler tam da öyle hazırlıklı olun

Güzel şanslar verecek bize.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Gecen 54 dolarda sattim %25..36 dan aldim geri kalaniyla da link aldim. bakalim hayirlisi olsun hakkimizda

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Bence hiç girme o işe düşecek diye satarsın arkasından bakarsın adet eksiltirsin ama yüzde 25 pazar günü satıp hafta içi alabilirsin

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Bende oyle dusundum ama kestiremiyorum olamz ise

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Yok zaten satilmaz da.. Sagkam bi düsus soylentisi var ya.. Atiyorum 42 de sattip 33_35 de tekrar alinabilirmi derdindeyim. yoksa neo ya kiyilmaz tabi:)

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Ben direk tl ile alıyorum try tl ile sen bilirsn öylede olur

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Gelmezse hiç almam dost nasip

Kasabalı4581 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Ben hiç satmadım hocam heleki mart sonuna kadar düşünmüyorum 98 92 usd gibi Bi yüzde 20 satabilirsin 190 da Bi 200 adet daha 250 de Bi 200 adet daha kalan 400 adet hedefi 400 usd ve en son 100 adet finale bırakacağım neoları

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Gelirse oralara alırsın gelmezse tepelerden alırsın yapacak birşey yok

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Atakan btctürkten tl ile xrp alacam usdt olarak. önce tl yi ustd yemi çevirecem.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Ben ful nakitteyim doat 1500 altında alim yapcm

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

1450 lerde toplamaya başladım işte

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Ortalama kaç eteryumda dost

0BeğenmedimŞikayet

Mamy ()

Abi 42000 den 28000 e de gitti bu bu hareketler herhalde normal ya bende illaki tedirgin oluyorum ama ben dijitalliğe İnan bir insanım bu yüzden kripto parayada yatırım yapmaya çekinmiyorum çok fazla neticede sabah kalktığında herhangi bir para birimi yada borsa ürünü gitmiş olabilir hepsinde risk aynı o yüzden yaptık yatırımı bekliyoruz artık ya herro ya merro ? ytd bir de acelesi olan yada herhangi bir vadeye tabi parayı buralara koymadıysak sorun yok

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Nasip işi bakam dün 1450 lerde toplamaya başladım baya kear yazmış önce ben topluyom manileri:)

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Alt koinler bana bağlı :)

0BeğenmedimŞikayet

Caprice_Gold ()

hayırlısıyla inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

İnş bakam marrta kadar devamke

Caprice_Gold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mamy ()

Abi Domi aşağı doğru hareket ediyor yavaş yavaşta olsa artık altlar Btc den ayrılır umarım. O zaman Neo ya götür bizi Aya deriz inşallah:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum