Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:33:57
EUR 34.7748 21:33:57
USD 32.4684 21:33:57
ALTIN ONS $2337.9850 21:33:57

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Tablomuzun Son halini Değerlendirelim mi ?

Günlük : 28,32 Bu tamam mı ?
Haftalık : 27,96 Buda tamam mı ?
Aylık : 28,49 Buda Direnç rakamımız olan 28,32 den döndü yada 1 kez daha test edecek. Bana göre buda tamam

Peki yıllı ? Ne demiştim 22 usd ile 30 usd olarak fiyatlama oluştu. Şimdi Aylığı 27,85 Altın da kapattığı sürece yıllıktaki rakamlara dikkat edin özellikle. Nerede kapanırsa hangi rakam gelecek size ışık tutsun. Bu güzelliği değerli takipçilerim için yapıyorum. herkes üzerine alınmayabilir. Hadi bakalım bol kazançlar saygılar.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hocam. Valla açıkçası ben sizin kadar güzel alım satım ve hedef takip vs yapan birini daha pek görmedim sayfada bunu hep derim :)
Sizin gibi yapan mutlaka kazanıyordur ben de öyle yapayım en iyisi sizin gibi :))
98 neden seviyorsunuz onu tam bilmiyorum ama 5.98 de güzel rakam şimdi :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam dolar salmaya başladı alttan kademeli olarak toplarız artık :) perşembe günü gümüşün hepsini 6.55 satmıştım elimde hiç gümüş kalmamıştı cuma günü o yüzden 2 küçük parca almıştım:) yine 398 ve 403 'ten aldığım 2 parca altını 420 den satmıştım. 403 ve 398 rakamları gelirse 2 parca daha altın almayı düşünüyorum. Gümüştede de bugün alıma henüz başlamadım 5.98 gelirse en sevdiğim 98 rakamından dolayı dayanamaz alırım dibi hiç düşünmem:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar iyi olduğu için onslar düşse de yine de TL bazında gram altın ve gümüş iyi evet :) dolar ya bir geri yapıp ileri gider ya da çabucak 8 tl giderse ons düşse de yine bize hissettirmez gümüş hocam belki :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam yükselecek gibi sanki dolar iyi durumda onslar düşsede gram gümüş iyi yerde )

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam emeklerinize saglik suan yilligimi takip etmemiz dogru olur Saygilar Sevgiler

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam eline sağlık. Bu bana göre de 22 lerden bir 2'li Dip almadan en azından yükseleceğini sanmıyorum daha önce de istişare etmiştik. Bakalım 1 dolar yükselmesi de tamamen çıkmak üzere fırsat olur benim adıma da.

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Üstad yarın dünde kaldı ... :)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Hayırlı günler üstad genel değerlendirmeni bekliyoruz, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Mannakca ()

Hocam 1 usd yukseliş derken nasıl 1 usd suan kur 7.44 kactan bahsediyorsunuz 1 usd derken yatırım tavsıyesı olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın selçuk hocam

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

İyi akşamlar :)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bugün başka soru almayayım. Yarın genel bi değerlendirme yapacağım. muhtemelen soruların hepsi yanıtlanmış olur. tşkler iyi akşamlar.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Parça alım mı olacak bu 1 USD yükseliş için. Paylaştığıniz grafikte yıllık ta 22.10 lar var. Yeni güncelleme ile mı 21.60 lar olur. Sizi sorularımızla çok yoruyoruz. Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Anladım hocam teşekkür ediyorum cevap için.

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Açılışta değil . Bu açılışta pazartesi günü de olabilir salı - çarşambaya kadar da sürebilir. beklediğim bu 1 usd yükseliş sonrası martın 2. haftası gibi tekrar düşüş bekliyorum Tatırım Tavsiyesi Değildir!

ErtanSoydan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Bereketli olsun üstad... izliyoruz sizi de ... 21.60 yazdınız ibre yine size döndü :))

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Hocam iyi akşamlar.
Bu gece kapanış kaç olursa olsun açılışta onsta 1 usd artış beklentiniz var olarak algıladım. Doğru mudur?

Ayrıca 21,60'lar için bir zaman öngörünüz var mı?

Yatırım tavsiyesi olmadan tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin Hepimizden inşALLAH Selçuk Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Muşlu_Mami ()

1 usd yukselis derken dolarin 8 uzeri olmasinimi kastediyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Allah razı olsun eksik olmayın hocam.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben son alımlarımı 27,75 de sattım ve almadım . hafta kapanışına göre 1 us- d yükseliş için uygun bi alım noktası seçeceğim. Bu 1 usd yükseliş sonrası hesaplarımız doğru çalışırsa 21,60 a kadar bi düşüş olabilir. acele etmeyelim adım adım değerlendiriyorum.

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

takipteyiz Selçuk Hocam tespitlerinizin defalarca işlediğine şahit olarak buraya da not düşmüş olalım
Haklının Hakkını teslim etmek te Haktandır

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Siz almadınız parça dahi olsa değil mi ?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Hocam 1 usd yukselis derken bu geceki kapanis rakami mi

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Pazartesi asya seansı ile başlamasını bekliyorum. Gün kapanışına göre yarın çalışmalarımı paylaşacağım ona göre kararınızı verirsiniz

@Altın20

Eliiff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eliiff ()

1 usd yükselişi ne zaman bekliyorum dediniz hocam. Şu anda dolardan gümüşe geçmek için uygun mu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

yeni seans derken hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet hocam olabilir fakat dolar böyleyken riskli Gr TL olarak:)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Malzeme kalmadı ellerinde sanırım hocam :) hani yokmu mapusa attıracak birileri...

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Sayın s. çelik sataşan kalmamış size... :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum