Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:51:51
EUR 34.7748 05:51:51
USD 32.4684 05:51:51
ALTIN ONS $2337.9850 05:51:51

Konu: gümüş obo

bu hafta kritik 25.5 Altın a inmezse ve 25.5 26 arasına perşembeye kadar düşüp sonra yükselirse oluşabilir. ytd hedef 32$

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim yukari bekledigim 0.3$ olmadi 0.15 0.2$ arasinda kalmis asagi beklenti yerinde olmus gibi ytd

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@LosAnarquista60 Cevabın için teşekkür ederim.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim simdi asya dun satti sabah aldi nerdeyse 0.6$ gibi bir dusus yaptilar 0.3$ alim yaptilar gibi gordum. Once 0.3$ alim yapip 27 ye yaklastirip ordan yine 26.5 26.6 lara getirebilirler diye dusunuyorum. Bu sadece ongoru. Teknik icermez.

Teknik acidan konusabilmek icin piyasanin acilmasi indikatorlerin incelenmesi gerekiyor. Ytd

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@LosAnarquista60 Asya beklentiniz nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi 25.5 26 arasina girdi dusus u burdan bitirse altin ons 1876 ya kadar ciksa gumus ons da acaba 32 yapar mi :)

28 den alsam 32 olsa 4 ons bana yeter :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Buda burda dursun belki 25.5 a iner calisir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok kardesim gidisati takip edelim. Rsi hacim almaya baslarsa kademeli girelim dusus olursa sakince bekleyelim. Ytd

Gramstayle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramstayle ()

İki dakika mı kaldı senaryonun gerçekleşip gerçekleşmemesini görmeye , bende sizinle birlikte bekliyorum şu an

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim olusacak mi daha alim yapmadim sular durulsun diye bekliyorum.

Alim yapmama sebebim suan 1kg fazla alabiliyorum ama dusus bitip yukselisi gosterdiginde 500 gr daha eksik almayi goze aldigim icin almiyorum.

Saatlik rsi da hacim almadigi icin kendi adima risk almamak icin bekliyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Helal olsun kardesim allah sizden de razi olsun. Saglikli bi yukselis icin altinin destek vermesi gerekiyor gumus ons en azindan bi geri cekilme yapip altini da yanina alirsa onumuzdeki 2 hafta guzel degerler ekranda yanabilir. Gumus yukseldikce altin daha asagi gidecektir gumusun en azindan biraz daha yavas hareket etmesi gerekiyor. Analizlerim genelde tutarlidir fakat piyasa yapicilari ne derse o olur yinede. Biz sadece onlarin ne yapmaya calistigini anlamaya calisiyoruz. Ytd

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

teşekkürler hakkınızı helal edin allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim altin cikmazsa ben cok ciddi bir yukselis beklemiyorum acikcasi gapli acilirsa altin 1688 e gumus ons da profil duvarimdaki son degerden herhangi birine gidebilir. Ytd

Cunku us10y ve dxy yukselirken gumusunde ayni oranda yukselmesini beklemiyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

gapli ytd tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

halkı açılırsa öngörünüz ne olur ytd tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim haftasonu gapli bi acilis olmazsa 25.5 6 arasina geri cekilip yukselme olmasini bekliyorum. Eger geri cekilme degilde duzeltme olursa onu o zaman dusunmemiz lazim. Suan icin altin ons belki son kez 1743-1770 araligina cekilir gumusde max 24.9 a cekilirse onumuzdeki 2 haftalik surecte 32 ons a kadar yukselis bekliyorum. Genel dusuncem bu sekilde ama gunluk yine hareketleri incelememiz lazim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

hayırlı günler kıymet li kardeşim . önümüzdeki hafta için gümüş te öngörüleriniz i genel anlamda yazabilirmisiniz geri çekilme konusunda bir de direklerde nereye gelebilir saygılarımla genel bir değerlendirme ytd teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 anyen hocam kısmette varsa olur sağolun varolun sizede bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim gecen hafta altin dusus beklentimi karsiladi grafik oldu ama gumus pek istedigim yere dusmedi bir tur daha dusus olacagibi dusunuyorum bakalim. Kismetimizde varsa degerlebdiririz. Bol kazanclar ytd

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 emeğinize sağlık sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Macd de mavi bulut kirmizi bulut un ustune ciktiginda bu al sinyalidir ve cogalan kirmizi mumlardan sonra kucuk yesil mum genelde fake olur ve bir dusus daha gerceklesir. Yesil mumlardan sonrada kirmizi fake mum yakar burda da yukselis olur.

Suan kirmizi mumlardan sonra yesil mum yakti ilk mumun fake oldugunu dusunuyorum.

Profil duvarimda da 2 haftalik beklentim yaziyor inceleyebilirsiniz. Anladiginiz gibi persembeye kadar bir dusus bekliyorum alim firsati verirse degerlendircem. Ytd

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 hocam merhaba al verdiğini veya dat verdiğini nasıl anlıyorsunuz birde perşembeye kadar bir düşüş beklentiniz var demi doğru anladım

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Teknik olarak gelmesi gerekiyor izlemedeyiz piyasa yapicilar ne derse o olur yinede. Ama gostergeler cizimler once bir korku dususu sonra yukselis diyor bakalim. Bende beklemedeyim. Ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş bu hafta kesin 25.5-26 gelirmi sizce teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum