Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 09:28:31
EUR 34.8814 09:28:31
USD 32.4620 09:28:31
ALTIN ONS $2331.3650 09:28:31

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bir fincan formasyon öngörüsü de gümüş rasyo 4 saatlikte benden gelsin.

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Ocak49 kişisi siteye sırf polemik çıkartmak için giren ve özellikle aktif üyelere hedef alan yan hesaptır, dikkat edin. @Ocak49 okuman yazman var dimi, bak bakalım formasyonu yayınladığım tatil 3 gün önce mi delikanlı!

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Onur hocam rasyo 63 ü görünce gümüş çıkıp altına girsek 67 sonrası tekrar gümüşe girsek nasıl olur 67 ye gelene kadar nihayetinde altın daha hızlı yükselecek bu grafiğe göre değil mi tabi ytd

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Onur hocam gümüş ters fincan oluşur mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Midwife62 ()

Benim USD ortalama 7.22 çok yüksek değil zararkes yapıp elime TL gecseydi altında ortalama dusurecektim 7.14 lerden çıkmayı düşündüm olmadı . az bir zararla cikamazsam gümüşe geçerim son çare

ehlikeyif55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu paranın adını doğru yazmayın, sayfa değişip bitkoyun sayfasına atıyor otomatik yorumlarınızı. Sonra burdaki tecrübeli arkadaşlara ayıp oluyor . btcpro bende var

Erhan5534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2,90dan 1000tl lik rip ,500tl likte trx

heo_yekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Usta bende usd zarardaydım usd gümüşe çevirdim ortalamam yüksek ama gümüşle zararımı daha hızlı çıkarırım gibime geldi şimdi gümüşte bekliyorum içim rahat
Doların ne zaman toparlayacağım kestiremedim o yüzden bu yolu izliyorum hayırlısı bakalım ytd

Midwife62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erhan5534 ()

Kripto parayi hangi hesaptan aliyoruz onur bey nerden hesap acabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Midwife62 ()

Altın 350 ve aşağısını görürse cazip olur . Bu yıl gümüş yılı olacak dedikleri için bende terste olan altın dolar ve euroyu gümüşe gecmeye calisiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eylül ayında 5000tl oğlum için Birtane bitlikoyunların altkoyunundan ripıl alayım dedim 0,38 cent idi. 1 aya kalmadı 0,78 centlerde. Almadım tabi. Eldeki parayı yatırsam mesela iki katı. Gitti rüya kârı

0BeğenmedimŞikayet

Trea ()

Onur bey ben gumusun 6 parcasini satip altina gectim su an zarardayim ve bin pisman oldum sakin yapmayin ve sadece iki parca gumus var bende

1BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Ben öyle yaptım ustad. Gümüş kalmadı elimde bende ucuz olana yöneldim doğru mu yaptık yanlış mı bilemedim. Gümüş güçlü duruşuna devam ediyor. Ons altının aşağıda gidecek yeri olsa da aşırı satım bölgelerinde geziyor dedik yöneldik..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

10 Kasım haftası gelip geçecekti bile.

0BeğenmedimŞikayet

Göktuğ_batin ()

Bende altın almicaktim. zararina sattım gümüş aldım tövbe dedim sepet te gümüş ve platin olucakti 250den almadık gittik altın aldık 250den al platini sat şimdi altın al

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Aynen abi altına geçsem en azından gram artiriyorum ama gümüşe alıştım bırakamıyorum bizim ki gri sevda oldu artık :)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Of en sevmediğim hesap. Geçmişe yönelik keşkeler. Etrafımızda o kadar çok fazla kazanabileceğimiz durumlar var ki. Kısmet ne ise o.

1BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

7.15 görünce gözlerim açıldı uykum kaçtı :)) insalah hocam gelir o rakamlar hayırlısıyla kazanç elde ederiz

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,15 satmadan gitmek yok:)

1BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Hocam valla gitmeyin gümüşte bize yardımcı oluyorsunuz sağolun :)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bazen diyorum , sat gümüşü geç altına. :) Ama kıyamıyorum.

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Evet abi altını 330'dan sattım gümüş o zaman 3.30 du almadım hayırlısı olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hatırlıyorum arkadaşım sizi. Neredeyse altından çıktığım fiyata gelecek 335 idi çıktığım zaman:)

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yawuz_trad ()

Üstad rasyo düşüyor düsmesine fakat ons ve dolar da düştugu icin pek bi gumuse lehine bi durum soz konusu olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Selam onur abi inşallah gümüş rasyo fincan formasyon grafiğin çalışır abi geçen sene altın sayfasında sürekli seni takip ediyordum seninle birlikte gümüşe girmediğime pişmanım altına devam ettim belli bir noktadan sonra gümüşe geçtim kısmet olmadı buna Şükür elhamdülillah abı Saygılarımla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum