Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 18:05:21
EUR 34.7339 18:05:21
USD 32.5072 18:05:21
ALTIN ONS $2392.1450 18:05:21

Konu: Gümüş

Mavi destek kırılmadikca stoplu risk alınır ama mutlaka stopa uyulmali gümüşün sağı solu belli olmaz

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Çok haklısın ama parite yi yanlış zamanda yapmıştım ve sürekli zarar tekrar dolar a geçsem çok çok eksik alacaktım ama keşke geçseymişim

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Artık bu rakamlar kimseyi korkutmalali diye dusunuyorum yaz aylarinin kiymetini bilin diye ozellikle belirtiyorus

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Seninle okadar istisare ettik halbuki dolar tarafinin cok guclu oldugunu dolar agirlikli hareket edilmeli diye konusmustuk

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Dusebilecek noktalri 2 hafta once belirttik 1748 1728 1680 en dip

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Dostum emtialar daha da düşer mi sence benim zarar katlandıkça katlandı

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Araba satislarinda bu ay yuzde 10 azalma var mesela :))

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

Evet şuan Maliyet olarak değil ama talep konusunda bir yavaşlama olacak okuduğunuz yorumu geçen sene yapmıştım şuan düşüncem bu değil

1BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

Sizede iyi geceler usta.

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Geçen yıl çok uzağa gitmişsin kardeşim. Şubat ayında satış yaptık, 3-4 el değiştirdi. En son Haziran ortasında sattığımız değerin üzerine 1 milyon koymuşlardı.
Satan bir şekilde satıyor da, alan için iyi cesaret gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Bir durgunluk donemine giriyoruz kimse simdi durup dururken gidip ben beyaz esyamı degisteyim telfonumu degistireyim demez birikim yapmak ister durgunluk donemlerinde altin alinir hisse alinir ucuz olan ne kalmisss o alinir 3 5 katlamislar alinmamali bunu kasteddim sadece :) iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

O konuda haklısınız. Gümüş hariç herşey uçmuş.
Hele Şimdi emlak almak çok sıkıntılı.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Ben suanki fiyatlardan bahsediyorum gecen yıl ucuz idi :)) hersey tl bazinda dusmeye bilir tartismam ama tl bazinda bakma suan

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

Usta geçen yıl yorumu bu. çerkezköyde ev alacaktık. Şimdi fiyat soramıyoruz.
Nerden nereye geldi fiyatlar.

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Evi sattın diyelim ki. Neye yatırım yapacaksın bir de o var.
Öyle bir durumum var şu an. Kara kara düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Resesyon once emtia sonra konut fiyatlarini vurur bence bu sene ev alma diil satma senesi olabilir tabi evine gore degisir otuacagin evi tabiki almalısın ama yatirim icinse beklemek daha faydalı olabilir

Katatess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

@Deryagol bu arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

@Q777 bazen olur öyle

0BeğenmedimŞikayet

Feştali ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

gelmemesi mumkunmu:)iz sürerek %80 gumusteyım

0BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Hocam bir iki ay yatırım için özelikle gümüş için çok kısa bir vade ben olsam risk almam vadesi olan para ile

Feştali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceasar_gold ()

Bekle suan bence dolar ve gümüş hareket var inip cıkanlar revasta

Feştali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Feştali ()

Ben de bedava para dağıttıklarınızdanım :) öncelikle teşekkür ederim. Piyasada yeniyim elimde 7.27 ortalama ile gümüş var. Kaçta satmalıyım ? Vadem bir iki ay

0BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Ayrıca ev alacaksanız kesinlikle deprem sonrası yapılmış bir ev almalısınız kentsel dönüşüm zor bir süreç ve 300 350 bin maliyeti var şuan.

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben olsam öyle bir durumda alttan da alımım varsa bir birim çıkış yapıp alt gelme ihtimaline hazırlıklı olurum. Elde bir miktar TL olması iyidir. Lakin yukarıya gitme isteği olursa 7.50 den çıktım diye üzülmem hayıflanmam, zaten zararda olduğum rakamlar toparlamaya başlamış demektir. Ama tabi bir taktik bunlar kişiden kişiye değişir. Kişi kendi vadesine ihtiyacına ve risk algısına göre en iyi seçimi kendisi yapmalıdır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Bence %100 bir artış olacak temel inşaat malzemelerinde ki artışa bakmanız yeterli. Şuan eldeki stoklar eriyor stoklar bitince çarşı karışır

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

haklısınız. yavaştan bakıyorum. arkadaşım evini sattı. 6 ay önce. şimdi 60-70 bin üstüne atmış bölgesindeki evler. en fazla 1 yılda 30 bin gelmesi beklenen bölgede bu artış olmuş. çok üzüldü.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Pızarmış katates
Olacak idi galiba

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Kızarmış katates var idi
Siz misiniz

0BeğenmedimŞikayet

mertim2002 ()

Bir bitti sıra dört anladin

1BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Ev alacaksan artık 3 5 zarara bakmayacaksın bu sene evini alan aldı seneye ev fiyatlarına kimse inanamayacak bence

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum