Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 01:28:36
EUR 34.7956 01:28:36
USD 32.4382 01:28:36
ALTIN ONS $2304.9650 01:28:36

Grafiği gönderen: Dersu_UZALA

GramAltınTL

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Tamamdır teşekkür ederim. Orada var bitane burnu havalarda, beni engellese daha iyi olur. Yoksa @admin tespit eder ve gerekeni yapar diye düşünüyorum.

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Bak bunuda düzelttim sana gram altın sayfasından birisi yapıyor bunu sanırım

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Limonkabuğu_ ()

Verdiğiniz bilgiler için kendi adıma çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Hocam bist100 ile düşüncenizi paylasirsaniz memnun olurum bist sayfasında saygılar

1BeğenmedimŞikayet

suqut ()

Altının tavan yaptığında da düşecek diyenlere kızmak yerine, 600 ler 700 ler 1000 ler geliyo diye gaz veren ustaların gazına geldiğimizden işimize gelmeyen yorumları görermezden gelmeseydik keşke gelmez denen dipler geldi, dibin dibinin dibi geldi. Dahada dip varmı onuda zaman gösterecek.

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

259 mu? hocam kardiyolojiye randevu aldım hemen

1BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Emeğinize sağlık hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

saday20 ()

hadi ordan sallama

0BeğenmedimŞikayet

Huljk ()

Bencede ya

Utku34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Aynen bildiği birşey de yok neye dayanarak söylüyor hiç

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Çocuklar şeker alacağına bakkaldan altın alır dostum o fiyata. Bence insanları paniğe kaptırma. Altının sadece ziynet eşyası olmadığını hatırlatırım. Birçok metalurjik ve elektronik alanda kullanılmakta. O kadar düşerse tüm fiziki altın ortadan kalkar.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hadi uzala hadi uza sen git moral bozma

-1BeğenmedimŞikayet

Manje2323 ()

Aylık kapanış yorumu yapıp, diğer hedefi haftalık kapanış ile belirlemişsin. Milleti galeyana sürmekten başka bir işe yaramazın tekisin. Allah akıl fikir versin.

0BeğenmedimŞikayet

Kral37Bey ()

Bakma sen şuna :))) sallanır ama böylede sallanmaz hayal görüyor desem oda dedıl hallisinasyon görüyor çölde okyanus görür gibi birşey bu :)))

Huljk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bigaripyolcu ()

Kaynak gtm :)

1BeğenmedimŞikayet

ercu ()

Naptın sen çöp yaptın resmen altını

0BeğenmedimŞikayet

Huljk ()

Valla abi ya ne bu ya panik yaptım ya

Kral37Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sgull ()

Sende öldürdün

-1BeğenmedimŞikayet

Kral37Bey ()

ÖĞlen öğlen güldürdün beni 259 diyor :))) Allah akıl fikir versin :)))

1BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Yorumlarına itibar etmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Utku34 ()

Bunu diyenin 1krş altını yoktur sadece huzur bozmak için yazıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Bu tam beleş çi yorumlarına itibar etmeyin

Utku34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum