Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 11:27:49
EUR 35.0534 11:27:49
USD 32.2809 11:27:49
ALTIN ONS $2383.7800 11:27:49

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin

Birkaç hafta önce alt sezonu başlayacak dediğimde kastettiğim husus buydu. 2017 zirvesini aşmak üzereydik ve aştık. Önceki zirvenin üzerinde kaldığımız müddetçe yeni zirvelere devam edeceğimizi düşünüyorum. Özellikle Şubat ayının kriptoparalar açısından güzel bir ay olacağı kanaatindeyim. Alt sezonu hayırlı olsun :)

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Enjin takibimde olan bir coin değil fakat birkaç haber okumuştum Microsoft ile ortaklık çalışması ve Japonya'da yaptığı oyun girişimleri hakkında. Oyun sektörü büyüyen bir alan ve ENJ bu anlamda piyasayı domine eden bir coin olabilirse daha da yükselir. Fakat dediğim gibi benim yakından izlediğim bir proje değil. Selamlar.

Kskn55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yiğit_45 ()

Teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Benim yıl içerisindeki beklentim 2500 dolar. Ancak elbette geri çekilmeler olacaktır. Kademeli bir şekilde düşüşlerde alım düşünülebilir. YTD. Selamlar.

Yiğit_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yiğit_45 ()

Hocam iyi günler ETH Bu fiyattan orta vade düşünülebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Merhabalar Hocam enj yorumu yapabilirmisn

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Hayır tabir doğru :) DeFi yürüdükçe Eth'de yürüyecektir :) Nitekim DeFi'ye gerçekleşen para girişlerinini ve ETH'nin seyrini karşılaştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız :) Selamlar.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Bence tabir yanlış olmuş Ether yürüdükçe defie yürüyecektir

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

cevaplar için çok çok teşekkür ederim Hocam

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

O zaman kripto dünyasının gümüşü olan ETH'yi düşünebilirsiniz :) DeFi büyüdüğü sürece ETH de büyüyecektir benim yıl içerisindeki hedefim 2500 dolar seviyeleri. Taşımak için uygun ve güvenli bir coin olabilir. Ancak yine de geri çekilme ihtimallerini göz ardı etmeyin. Kademeli alım satım yapmaya çalışın. Selamlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

0.78-82 aralığı tekrar yükseliş için bir base oluşturabilir. Düzeltmeyi görmek istememin sebebi son 1 haftada %80 yükselmiş bir coin ile karşı karşıya olmamız. Belki dediğim gibi buradan %100 daha gider nitekim güçlü bir rallinin içerisindeyiz. Ancak ufak bir düzeltme iyi bir alım fırsatı oluşturur o yüzden düzeltmeyi çok beklediğimden değil bir fırsat olabileceğinden dolayı istiyorum. Bakalım..

BRAVEHEART1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Siz de Haklısınız Hocam emtiadan yüzümüz pek gülmedi orta vade emtia tarzı kazandıracak bir coin olur Hocam yüksek kar hedeflemiyoruz
şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Teşekkürler. Açıkçası öneriden ziyade bu kişinin kendi beklentisine kalmış bir konu. Spekülatif bir coin alıp yüksek bir kar mı hedefliyorsunuz ? Belli bir projeye inandığınız için mi alıyorsunuz ? Stake için alıp pasif gelir mi hedefliyorsunuz ? Yoksa uzun vadeli riskten korunmak için mi alım düşünüyorsunuz vs. Yani beklentilere göre değişen bir konu dolayısıyla bu soruların cevabını bilmeden bir şey demem doğru olmaz. Selamlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam özür dilerim on görünüz nedir düzeltme rakamı olarak Ada icin?

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ada güzel bir proje ve bence önü de açık. Fakat ufak bir düzeltme görme ihtimalimiz var. Devamında buradan yükselişine devam edeceğini düşünüyorum. Zaten dünkü volume ETH'nin volume unden daha yüksekti. Ancak dediğim gibi ufak bir düzeltme gelirse daha sağlıklı bir yükseliş olabilir. Selamlar.

ismail_sari için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Elinize sağlık hocam umarım dediğiniz gibi olur

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam elinize sağlık çalışma için öngörünüzde yanılmadınız tebrikler size ve elinde bulunduranlara Hayırlı kazançlar olsun ...
altlardan yeni alacaklara önerileriniz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

ismail_sari ()

Merhabalar, ADA için yorumlarınız nedir hocam ? Önümüzdeki süreçte sıra dışı bir hareket olabilir diye duydum. Sizin fikriniz nedir ? Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Emeginize saglık hocam. Teşekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür ederiz:) like verildi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum