Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 19:02:25
EUR 34.7678 19:02:25
USD 32.3744 19:02:25
ALTIN ONS $2338.8050 19:02:25

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, bollinger alt bandı günlükte 403 haftalıkta 402 civarındadır. Dolayısı ile gramın daha önce de en kötü beklenti olarak belirttiğim 398 e kadar sarkma ihtimali olabilir. 398-403 aralığı alım düşünülebilir.
Doların günlük ve haftalıkta 6,91 test etme ihtimali var, şu anda 7,003 yatay bant alt desteğine tutunuyor.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

Vade sorunu olmuyanlar beklemelimi

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TeamCoco ()

Merhabalar. 398-403 arası alım önermişsiniz. 402 de parçalı alım yaptım. Destekler aşağıda ve yukarıda hangileri ? Ona göre devam edeceğim.

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğinize sağlık teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

sucu0202 ()

Hocam bu saatten sonra en mantıklısı beklemek gözüküyor daha ne kadar düşe bilirki

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Altyoruma ek olarak gram günlükte 396,16-408,26 yatay bant aralığında bulunmaktadır.

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

396 ilk test bolgesi burada tutunamaz ise 367 tl gidisi olabilir.

17BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Evet, 402,85 ile 403,70 altında kapanış gerçekleşmiş.
Ancak, 401,93 düşüş trend desteği üstünde olduğu için, zarara satış önermem , bazen formasyonlarda yanıltıcı olabilir.
Birde dünki günlük mumda gram 395,97 sevyesine kadar sarkarak 396,16 yatay bant alt desteğini test etmiş görünüyor, benim günlükte 398 e kadar sarkma tahminim vardı.
Her ne kadar 1h ve 4h de gram 400,77 yey kadar sarkmış görünsede günlük mum olarak 395,97 ye sarkmış görünüyor ve değerlendirme ona göre oluyor.
Geçen hafta 398-403 aralığında alım önermiştim sanırım.
Gramda izlemede kalmakta fayda var diye düşünüyorum, son karar riski alacak olanlarındır.

sucu0202 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sucu0202 ()

Hocam verdiğiniz rakamın altında kapanış yaptı düşüşe devammı satış yapıp daha Altan alım yapıla bilirmi vergi makas var değermi bozmaya risklimi pozisyonumuzu koruyalmı 500 gr var elimde

0BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

Tarbaz hocam yıldızlarınız ne oldu hepsi gitmiş 4 yıldızınız yok muydu

0BeğenmedimŞikayet

Engincan06 ()

Teşekürler... elinize sağlık ...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

yok dostum gecen sene dolar 6. ile 6.50 arasiydi her sey fiyat olarak bu seneye gore gorre cok cok normaldi sanirim

tahaaltn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Bu kritik noktalar bizi stres topuna çevirdi hocam. Lütfen olumlu olsun artık. Saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

evet aynen dostum

tahaaltn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tahaaltn ()

Abi bunu anlayamayanlar geliyor burda ülke batıyor dolar yükselmesin muhabbeti yapmaya çalışıyor ellerinde dolar altın olsa bunu diyemezler bile

kaya_007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Tamam abi teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Developers ()

Size katılıyorum dolar altın düş ok ama fiyatlar inmiyor artıyor o zaman kimse kusura bakmasın dolar 20 tl olsun hatta

0BeğenmedimŞikayet

ankaralikral1 ()

İndi dediğiniz dolar 7 lira. O senin dediğinin olması için 4 5 lira olması lazım

0BeğenmedimŞikayet

yengec85 ()

@tarbaz5101 hocam Şubat sonu gramda beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

kimse ulkesinin batmasini asla istemez dolar cikinca benim icim ciz ediyordu keske cikmasada enflasyon yukselmese ama bu benim ve bizim gibilerin elinde deildi peki dostum sana soru soracam soyle bir disari cik ve etrafina dolar su an cok guzel indiii yani deilmi peki disarda neyin fiyati almis olduggun gida dan tut ikinci el araba fiyatlarina kadar neyin fiyati indi dostum

tatlipsikopat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Tarbaz dostum dumanımızı attırdılar

19BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kritik noktadayız , ya dönecek ya biraz daha süründürecek.
Gramın geçen yıl 299 test ettiğinde 280-250 beklenen noktası gibi.
Şu anda ya yükselecek yada aşağıda 368 var. YTD
Henüz günlükte pozitif bir kapanış olmadığı için, sıkıntılı bir durum, 403,70 üstü günlük kapanış olumlu olur, ancak yükseliş için yeterli olmaz.

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Büyük ihtimal oda düşsede alsam modunda

Bosver_o_zaman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hllcglr ()

yorum yazmak için yazılmış bir yorum. dolar 1.7 TL düştü de ne oldu neyin fiyatı düştü hangi ateş söndü?

0BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

peki suan sence tam tersimi? ülke güllük gülistanlık hersey ucuz ve refah icindemiyiz?

2BeğenmedimŞikayet

muratyz13 ()

ne boş bir konuşma olmuş :)

2BeğenmedimŞikayet

Bosver_o_zaman ()

Suan ulke yanmiyor zaten demi. Hersey masallah cok ucuz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Nigdeli hocam keşke ayi tuzağı olsa resmen ayi piyasasının hışmına uğradık

3BeğenmedimŞikayet

tatlipsikopat ()

Ülke batacak yanacak bitecek umuduyla altına ve dolara dalan herkese ohhlar olsun

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Abi artık burdan geri dönüş yapsın bizi çok yıprattı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum