Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 23:20:58
EUR 38.1653 23:20:58
USD 34.1635 23:20:58
ALTIN ONS $2659.4050 23:20:58

Konu: 4 saatlikte ayı çekici

- > 6,16
4 saatlik indikatörlerde bundan sonraki tepenin 6,4 'e çok yaklaşma ihtimali var. Trend sonunda ayı çekici belirmiş. Bkz. grafik. YTD !

Yorumlar (120)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- > 6,08

alt yorumdaki gibi 6,14 'ü görüp geri dönüş yaptı. Şimdi tekrar 6,14 civarına çıkmasını bekliyoruz. YTD!

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

5iva5lı ()

6.18 razıyım başgan :)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,13

Sıradaki hedef 6,2x gelirse akabinde 6,3x YTD!

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Haklısınız. 6,08 'den almışız. Vergi ve makas farkıyla birlikte 6,11 civarı olmuş.

Taşoluk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taşoluk ()

6.05 ten nasıl alım yaptınız? Düşmemiş ki o kadar.

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Vade ? 3 ay 6 ay veya daha fazla.

Mehmet8888 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet8888 ()

300 bin tl

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Ne kadar bir vade düşünüyorsunuz? Ne kadarlık yatırım az, orta, yüklü ?
Buradan alınıp alınmayacağı herkese göre değişir. Mesela demin 6,05 'ten macera için beni incitmeyecek az bir alım yaptım. Ama yüklü almadım. Bazısına göre yüklü alınmalıydı vs.

Kısacası çok göreceli bir durum. Bu soruyu cevaplamak zor.

Mehmet8888 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet8888 ()

S. A Kardeşim gümüş bu seviyeden alınır mı tşkler

3BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- > 6,10
Net bir şey söyleyebilmek için sabah 5 'i beklemeliyiz. Şimdilik 6,14 'ü görüp yine aşağı dönebilir diyelim. YTD !

(benim dediğim çıktı diye bir şey yok. Yazdıklarımın hepsi indikatörlerin kendi analiz ve işaretlerinden ibarettir. )

Bol kazançlar dilerim. YTD!

Aboo29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aboo29 ()

Murat dediğin çıktı. Gercekten tebrik ediyorum. Simdi çıkış öngörün nedir. iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Teşekkür ederim murat bey. Ben grafikleri sizin gibi okuyamıyorum
Elimden geldiğince sizinle beraber bir kaç arkadaşı daha takip ederek pozisyon alıyorum. En zirveleri en dipleri beklemeden hırs yapmadan işlem yapmaya çalışıyorum kazanç ufak oluyor tabii fakat yinede kazandırıyor. Desteğinize teşekkür ederim bol bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

4 saatlik Stoch indikatirunun 2 bacağı dip bölgede ve "yana" dönüyor şu anda. Siz de bakabilirsiniz. Maalesef dip bölgede yana döndüğünde uzun soluklu ve yavaş yavaş düşüş devam edeceği anlamına geliyor bu. Şimdi rsi ile birlikte değerlendirildiğinde 6,05 'i görürse sırada 6,00 var demektir. O da yarın belli olur. YTD!

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Murat kardeşim yarın günlükte 6.20 -25 ihtimali görünüyor mu acaba buradan bir parça girmeyi düşünüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Şimdilik yükseliş için beklediğimiz zaman dilimi olmadı. Yükseliş saatini 24 saat erteledik. YTD! Yükseliş potansiyeli ise devam ediyor.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Evet ustat yukselis iptalmi oldu

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Küçük bir alım yaparım her zaman. Paranın tümünü kullanmam hiç bir zaman. YTD!

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Güme gitti nedir ya? Tutmadı demek istediniz heralde. Elbette tutmayabilir. Fakat tutmayan saati. Ben yine söylüyorum. 4 saatlik indikatorde hâlâ yükseliş potansiyeli devam ediyor.

Ftbak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

6.05 alıp tepkisi ne olacak m? tmmtepki gelecek mi? tsk.

2BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Şu an 6,05'i kollayın derim. YTD!

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Hocam zaten bu ya ıner ya çıkar . :)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Maalesef çekiç yanılttı. Ancak yukarı potansiyel devam ediyor. Sadece biraz daha zaman alacak.

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Hocam gümüş almak istiyorum almak için uygun zaman mi acaba

-1BeğenmedimŞikayet

Ftbak ()

Grafiğin güme gitti ısrarla çıkacak diyordun

-1BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Çekiç bizim kafaya düştü (

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,08
Maalesef 4 saatlik Stoch indikatirunun iki bacağı da yana döndü. Bu biraz daha 6,04 lere kadar düşüş demek. Verdiğim 6,309x satış emrini de şimdi iptal etmek zorunsa kaldım. Yarınki duruma bakarak karar vereceğim.

YTD!

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

:)
Çıksa da çıkmasa da her şeyin hayırlısı olur inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hadi inşallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

PoyrazTusunami ()

ABD işsizlik rakamlarıda kötü geldi haftaya Salı dan itibaren altın ve gümüşte yukarıya doğru agrasif hareketler bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

tahmininezamandüşersingümüş ()

yalnız tutarsa burada bir tek onun yorumlardan gördüm 6.40ı helal olsun derim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum