Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:58:22
EUR 34.8238 00:58:22
USD 32.3379 00:58:22
ALTIN ONS $2301.8900 00:58:22

Konu: BIST yerliye emanetmis 600 bin hesapmi yaptı yani

Basılan paralar olmasın?

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Reysaş GYO iyi kegit tir ve uzuz

Seker_kız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Ali hoca reysaşa bir baksan diyorum..

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

yellen in gelmesi bir etken yellen güçlü dolar ister güçlü abd ister
şuanda ekonomileri hisseleri ayakta tutan tek şey dxy düşük değer de olmasıdır
dxy ne zaman kafasını kaldırır sa o zaman ne pawell ne yellen ne de bidon borsaları tutabilir

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yeni hikaye şimdilik yok powell iyi şeyler siylesede kötü söylemler daha ön plandaydı bakalım piyasa nasıl karşılık verecek özellikle işsizlik gerçek dışı demesi kötü oldu

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

piyasalar doygunlaştı
yeni hikayeler gerekli
endexlerin dip den tepeye verdikleri yüzdeler mesela şu şeklide
bizimki
xu100 %93 verdi
dow jones % 73 verdi
sp % 79 verdi
nasdaq % 100 verdi

bu rakamlar pandemi zamanında dip yapıp tepe ye çıkcan endex yüzdesi

şimdi ise
pandemi den önce ki pandemi olmasaydı
yukarı çıktığı tepe yüzdesi ise
xu100 % 40
dow % 6
sp % 15
nasdaq % 42

biz daha çok nasdaq a ayak uydurduk
bu da bizim teknolji hisselerin % 200 % 300 vermesi büyük etken oldu
teknoloji ve gıdalar da çözülme olması durumunda

kötü bir piyasa koşuları oluşur

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İllakki etkisi vardır da bana göre ABD ve Avrupa piyasasının yükselmesi etkili oldu ederi ni bulmuş oldu yani ama Avrupa'da bilançolar zayıf geliyor bizi etkileyecektir dikkat etmek lazım direnci geçemiyoruz nötr şuanda

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yeni hesap o kadar diye biliyorum

muratmushabb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Yok 600 bin değil iki ml yakın
BIST 2023 360 USD bekliyorum not olarak alan alsın büyük konuştum galiba puhaaa

2BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Yerli yatırımcı o kadar arttı ki acaba bu artış mı düşürdü yabancı oranını.. Hani ters açıdan baksak?

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

teşekkür ederim başkan emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bilemeyeceğim bana düşecek gibi geliyor sanki bilançosu iyi gelmedi ve Fed başkanı iyi şeyler soylemedi piyasanın beklediği nin tersi konuşma oldu bana göre ytd

Etzel34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

dostum yazdımda görmedin sanırım grnyo hakkında bir fikrin var mı alım noktam 3,49

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum