Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 14:00:17
EUR 34.7531 14:00:17
USD 32.3620 14:00:17
ALTIN ONS $2341.3550 14:00:17

Konu: Günlük ve dört saatlik grafikte destek kontrolü

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Merhaba, öncelikle tüm mesaj yazan yazmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ons 27,72 direnç seviyesi alışamadı demek için bugün kapanışını görmek doğru olur. Dün 27,8seviyesinden döndü ve bugünde 27,1 desteğini test etti. 26,65 ilk önemli destek sonra 26,15 seviyesi çok önemli. Bugün pavıl konuşması, ab mb başkanı açıklamaları ve perşembeden hafta başına kadarda asya piyasalarının önemli olanlarında tatil olması sebebi ile volalitesi düşük olan bir durum oluşur, dolar yönlü düşüşler alım için değerlendirilir ons tarafında belirttiğim desteklerde. Sabahtan sayfadaki gereksiz yorumlardan işlerine yarayacak yorumları okuyamadıkları için haklı olarak şikayetçi olan kişiler için bir özür anlamında bu bilgiyi onlara armağan ediyorum.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Çizginin yerini değiştirmenin faydası oldu hocam:)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

27,12 üstünde rakam görmesi önemli değil, çok gördü . Fakat bu direnç aşıldı denilmesi için başka koşullar oluşması lazım.

Erhandnmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Sosyal medya kulananlar yotubede videolar valla senin kadar basarli degiler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yok kullanmıyorum . Arasıra eşimin taktok videolarında oynuyorum.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volt_89_ ()

biraz tolereli bırak abi bukadar net kesme önümuzü?

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat sosyal medya kulaniyormusun

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat 3 likeni gunderdim emeklerin icin tesekur ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat siz onu silin hata 34 yapin

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Bravo hocam tam isabet bende ortalama taktiği iyi işliyor diye @Emelll hocama söylüyordum demek ki birşeyler biliyoruz sizden feiz alıyoruz ki söylüyoruz ytd

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Nasıl bir çizgi çekmişim 27,12 ye. Grafiği düzelteyim bari şu 27,12yi silip 27,72yi bırakayım, geçmiyor iki gündür.

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tamam abi @armageddon1

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tamam abi sen iyisin dimi bu arada sağlığın filan

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@armageddon1 coin oneri versen abim. ya haa bu arada moralin mi bozuk senin obaa filan yok :(

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@Selma5377 onur abi @armageddon1 bende ordayiz bitcoin de

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Hayir kacma obaaa ben seni arıyordum yemin ederim nerelerdesin ya iyisin dimi abim

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Heri senmisin abim obaaa diyen heri hosgeldin

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eyvallah heri

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Allah'a çok şükür olsun inşallah, beterini göstermedi

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

hemşerim iyi akşamlar. durumunuz nasil biraz daha iyisinizdir inşallah. tekrar geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu fiyatı etkileyecek temel analiz. Birde destek yorumu var.

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Selma5377 hocam bu yorumdanmı bahsettiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

40 bin bakımı say bilader tekrar gecmis olsun acil şifalar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum