Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 12:52:16
EUR 34.7667 12:52:16
USD 32.3633 12:52:16
ALTIN ONS $2360.4100 12:52:16

Grafiği gönderen: Bünyaminy

yorumsuz ytd

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Pardon yanlış oldu!
23 ler 25 olmuş diyecektim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Estagfurullah üstadlık hocalık gibi bir paye degil hakketmek talebimiz sn sener 81 sadece bilgi paylaşımı hg

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Eski 21.8 şu anda 24.3 zaten 24.224 e kadar düşebildi bir önceki aylıkta sn periyot ve gümüşte hacim genişledi zamanla jetonlar duragana geçeçek ve teşvik ve ekonomik genişleme yalanı altında basılan onca kagıt para ve fonların tahvildeki güç kayıpları ve fransnillonun gümüş rezerv raporları bir düşünelim reddit filan gerekli bir şey degil bence güzel reklam oldu sadece bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Benim bilgim yok kardeşim
Sadece astroloji olduğunu biliyorum
Oldu mu

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Teşekkür ederim değerli görüşünüz için hayırlı geceler bol kazançlar üstad

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Stop loss neiçin konur zarar kabul yeni kara merhaba demektir büyük regülatörler manipüle yapacaklarını düşünürseniz stop loss kpyarsınız diyelim 25.85 stop koydunuz regülatörler satmaya başladı ve hızla düşüyor bunun düşecegi sınırlar bellidir taıyorum 23.5 21.7 ve diyelim sizin stop çalıştı altaki alım emirlerinizde 23.5 de ve 21.7 de satım ve alım işlerini ptamatik yapmış olrsunuz ve hızlı toprlanmada zarara degil kara geçmiş olursunuz zten öyle aşırı düşmüşse korkmaya gerek yok fazla kar yakın demektir sn sener 81 bol kazançlar ytd

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eski 21'ler 25 olmuş desenize:)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Bünyamin hocam bu stoplos dediğiniz fonların durumunun işlemleri gümüşü yukarı atar görüşünde misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet hatırlıyorum Kasım'daki dipti sanırım,
25.887 üzeri 8-9 dolarlık yatay bandın Yükseliş tarafı zaten, desene biz orta band artık dip oldu:)Ama ısrarla 25.3 dokunacağını hâlâ düşünüyorum. Ama zaten baba göre 6 yakın olan her yer benim için alım yeri o yüzden, sıkıntı yok, hayırlı geceler bereketli kazançlar
Sizinle aşağı yukarı aynı fikirdeyiz!

4BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet hocam ben gördügümü söylerim bende daha para duruyor sadece 3te1 gümüşteyim düşerse arkadaşların dedigi yerlere alırım trend degişti sayım degişti görünen o geceleri günlük rapor çıkarıyoruz kendimizce her birey kendi riskini alır bir önceki eliot uyumu 2 haftada degişmiş atıyım onuda dur ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Lab_Tek_44 umut abi kadın düzgün bir soru sormuş gann döngüsü nedir diye sen astroloji diyip gülmüşsün bende çok duydum bunu geçen yılda şubattan sonra martın ortasında dip yaşanmış bu yılda aynısı bejleniliyor tamam bizim senin kadar bilgimiz olmaya bilir ama burda astroloji diyip gülmek yerine biraz konuyu açıklığa kavuştursan daha iyi olurdu abi

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Böylede demeseydin iyiydi Bünyamin Hocam şimdi dipcilerden linç yüklenirken mezarcı 3-5 kişi
Ellerim bomboş kaldı nakaratı yapmaya başlar
:)))

3BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn periyot 25.821 stop loss olmuş ve fonlar para yatıracak yer arıyorlar benim gibi dip sever biri böyle söylüyorsa ne diyebilirim 23.5 stop losta 21.8xx yapmışlar ve orada 1 saat duramamış grafik buralar artık orta bantın altı gibi bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hg sn zezeze olabilir 2020 nisandan gelen sayımdan algoritmik fark diyebiliriz sn periyot açıyla ciziyorum dedidigi için açı farkı anlatımı kullandım aynı fark regular altın ons içinde geçerliydi çiftin kuzey açısında polarda üç aksis dogrudur algoritma terimi bol kazançlarınız olsun

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Astroloji :)

Tiryandafil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tiryandafil ()

Efendim bu gann döngüsü nedir, sizin beklentileriniz dahilinde ne olduğunu öğrenebilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Bünyamin hocam attığınız grafiklere gözümüz bir türlü alisamadi renkli atabilir misiniz rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah teşekkürler dostum değerli bilgiler için...
Yarın dananın kuyruğu kopacak gibi! Tepeyi de dibi de gösterecekler sanıyorum:)
Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

İyi akşamlar, ona açı farkı değilde. ! Algoritma hesaplaması desek yanlış olur mu?

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Altın onsla oynuyorlar rasyo makası atıyorlar sn periyot arada küsuratları çarpıyorlar açı farkı düzeltmesiydi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Neredeyse haftalık kapanış mumunun aynısı oluştu:)
Haftalık yorumumu günlüğe de uyarlarsak...
En azından ben öyle düşünüyorum
Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn imaj aldıgımız yerler terse kalmaz kolay kolay 2 kere 51 çıkar 49 düşer dedik oldu bu seferde mahcup olmayız diye düşünüyorum bu gün altın dolar düştü diye böyle yoksa normalde 6.3 dü dünde 6.2 idi gümüş çıkar diye düşünüyorum diye aldım ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Yükselecekmi peki

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben şu anda 3 te1 gümüşteyim sn imaj hesabınızı ona göre yapın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sıkıntı olurmu 50 k alsam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam kripto var mı sizde

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Cümlemizi sn periyot hg

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Allah utandırmasın inşallah hg

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben aldım iki parça sn imaj hatta 1 tanesi 10 kuruş terste bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyamin kardeşim buradan alınırmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum