Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 14:05:36
EUR 35.1101 14:05:36
USD 32.2163 14:05:36
ALTIN ONS $2384.6000 14:05:36

Konu: Ay takvimi ve parite hareketleri

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

(alıntıdır)

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Şimdi bir görsel paylaşım yapıyorum konu ile ilgili

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

hocam yeni ay dolanay ve dolunay beklentileri farklı mı oluyor? genel hatlarıyla kısaca açıklamanız mümkün müdür sadece bir hareket mi beklenmelidir yoksa her evrenin beklentisi farklımı çünkü bazı evrelerde bir ay yükseliş olmuşken başka bir ay tersi durumda gözükmüş , 1 yıllık inceledim dediğiniz gibi gerçekten bir iki gün önce sonra sarkmalar oluyor

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim, hayırlı geceler

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Olur hocam normaldir , genel bir platforma hitap ediliyor ... Beş parmağın beşi bir olmadığı gibi doğruyu görmekte kolay olmuyor.
Burda doğru yonlendirmeleriyle örnek olan ender insanlardan birisiniz. Bundan şüphe yok.
Hayırlı geceler dilerim .
Şansımız bol olsun

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

İnşallah, alım bekleyenlerin de yüzü gülsün istiyoruz ama paylaşım ve dediklerimizi eksik anlayanlar farklı algılıyor, insanlık hali , bu da normsl

1BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Allah in izniyle inşallah cuma günü yakalar , birlikte yükseliş trenine biner gideriz hocam. Saygilarimla

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Beklentim önce düşüş sonra yenıaya kadar güzel bir yukseliş

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim tam da anlatmak istediklerim bunlar

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Evet bu konuyla ilgili yorumunuza daha önce dikkat etmiştim takipteyim sizi.. iki gün erken veya iki gün sonra da olabilir diye bir bilgi vermiştiniz..
Yani cuma gelişim göstermese de pazartesi gösterebilir diye...

Acele etmemeye ve full giriş yapmamaya dikkat ediyorum hocam . Cuma olmasada pazartesi yi beklerim artık ya da başka bir gün farketmez. Ama buralardan benim kalibremle yani 7k veya 10 k ile girip 7 ye gelmesini beklesem bile güzel kar birakmiyor girmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum. Girilcekse 6.10 ve altından girmek mantıklı. Suanki duruma göre 6.20 ve altı da değerlendirilir tabi.
Hayırlısı diyelim değerli hocam.
Sabır zordur meyvesi tatlıdır.
En azından satarken gösteremediğimiz Sabri alırken gösterip meyvesini yemek nasip olir inşallah..
Şişede tekrar teşekkürlerimi sunarım emeğiniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Gan analizinde
Perşembeden bahseder
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teoremi tam bilmeyenler herşeyin illa o gün gelmesini bekler , yok öyle bir durum , bazen döngüler öyle sert olur ki mesela düşüş etkisi dolunay olmadan dolanayı da içine alarak erken gelişir

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Gecenki dolunay hareketinde yeşil mi yakmis hocam .. yükseliş mi olmus yani

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ay takvimi ve parite hareketleri

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Ons kaça kadar çekılme bklyrsnz

0BeğenmedimŞikayet

Burak1665 ()

Hocam beklentiniz ne yönde

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

sevgili dostlarım ocak ayı ay takviminde onsların nasıl hareket ettiği de var , inceleyerek olası şubat ay döngüleri hakkındab kabaca da olsa bir fikir edinebilirsiniz

Def32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Line ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gann analiz teoremi

Silver_Line için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Line ()

Peki bu düşünce tamamen astrolojik açıdan değerlendirilmiyor herhalde hocam. Düşünsel alt yapısını merak ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Samet0101 ()

Hocam yükseliş ne zamana kadar devam eder

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

11 şubat yeni ay , yayınladığım ocak ayının takvimi idi

Silver_Line için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Silver_Line ()

Tunahan Bey dolunayda dip yapar her zaman dediniz ama 11 Şubat tepe beklentisi diyorsunuz. 11 Şubat'ta dolunay var? Biraz açar mısınız bu kısmı, sizde rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet , onslarda tepe beklentisi

Def32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

trend yukarı

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Def32 ()

11.02.2021 dikkate alınması gereken birgün olduğunu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam merhaba, trend pozitife döndü mü yoksa 6 TL ler tekrar gelebilir mi? DirençlerI zorluyor baya

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Onsların ay takvimine göre hareket ornegı

0BeğenmedimŞikayet

Deveci42423 ()

Siz Gül gümüştemisiniz

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Yani hocam ne demek bu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum