Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 12:35:59
EUR 34.7937 12:35:59
USD 32.3562 12:35:59
ALTIN ONS $2300.5500 12:35:59

Grafiği gönderen: BOZUK_SAAT

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Bu grafiği attığımda alsak mi diye düşünen arkadaşlar şimdi bizi guldurme diyor ya onada ben gülüyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

7,63 iyi takip edin haftalık üstünde kalmadan uçmaz kaçmaz dedik ne oldu.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Yanılabilir miyiz? evet bu grafiğin %100 garantisi yok benim kişisel hedefimdir.
Değişmez kuraldır başkalarını suçlamak. Bu grafiği attığımda 6,50 cilerin hedefi olduk. Şimdi 8-9 cuların hedefi olacağız. Yapacak bir şey yok. Sokmak akrebin doğası gereğidir. Birileri Akrep olmayı seçer kimileri İNSAN.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Bol kazanclariniz olsun hocam bende uzun vadeciyim. Bana mantık olan ne varsa alır uzun vade tutarım. 7.50 seviyesi benim için yüksek bı rakam 6 li seviyelere giderse alırım. 8-9 a giderse de yapacak bir şey yok dönerim borsaya fırsatlar bitmiyor.

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Yok arkadaşım ben hareket tarzımı belirttim... dolar 8.57 olmadan önce 6.85 ile 7.15 arasında dolar almıştım... baktım hatırlarsınız o son Cuma gününü iniyor çıkıyor şüphelendim 8.43 den çıktım zaten ondan sonra olan oldu... elimde az bir miktar kalmıştı onu da 7.95 gibi çıktım... Sonra bugünlere geldik işte... Saygılarîmla...

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam ben aksini iddaa etmiyorum ki 5,20 den alıp 8,50 den satmışsanız ne ala 6,90 dan aldınız buradan sattıysanızda sorun yok ama 7,60 dan alıp 8,50 den satmayıp 7 de zarar kes yaptıysanız benim için yatırım değildir zaman kaybıdır. Uzun vadeci iseniz 1 liralık hisse 3 yılda 50 liraya çıkmış bende orada uzun vadeciyim. Fakat borsada aynısı 1 liralık hisse 50 görmüş ilk çekilmede 30 gelmiş almışsınız sonra hisse 15 e düşmüş şimdi çıkıp ben uzun vadeciyim demenin manası kalmıyor. Vakit kaybından öteye geçmeyen hareket olur.

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

tamam sensin :)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Mesala arkadaşım ben uzun vadeciyim... onun için her faiz artïşını ve doların düşmesini fırsat bilerek alim yapacağım... ahh diyelim faiz artırmada dolar çıksa da satmayacağım...

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Siz ekonomik açıdan değerlendirme devam ediniz. Ekonomistlerin neden yarısı düşecek yarısı çıkacak diyor. Hepsi aynı verilere bakmıyor mu :) bol kazançlar.

izai için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

evet aynı mb kararını beklediğiniz gibi artacak mı, pas mı geçek yada indirecek mi 18 mart'da hangi kararına göre ne hamle yapacaksınız ve 18 mart'da saat 14:00 yapmış olduğunuz hamleyi satabilecek misiniz?

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Grafikler aynı fala inanma falsizda kalma gibi . Şuan grafik tutturabileni görmedik.

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

ah ah grafik termoloji söyler ekonomik olarak beklentini yansıtır sen farklı açıdan bakarsın ben farklı açıdan , o yüzden ekonomistlerin yarısı düşer yarısı çıkar diyor grafikte ekonomik beklentini sordum , neyse aga

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

ah ah grafik termoloji söyler ekonomik olarak beklentini yansıtır sen farklı açıdan bakarsın ben farklı açıdan , o yüzden ekonomistlerin yarısı düşer yarısı çıkar diyor

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

güzel kardeşim ben beklenti sordum senin dediğin olacak demedim , beklenti , beklenti

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

teknik mutlaka bir sebep bulur

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca06 ()

Simdi nasil bir hamle olacagini kestiremiyoruz ama senin dedigin rakamlar muhakkak faiz getirir, sert faiz, haber akislari asagi yonu sert etkilemez. olay tamamen paraya odakli, Su an faiz olasiligi kisa vadede guclu ama ne kadar.7 nin alti isteniyormu buda onemli.

-1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@izai Ekonomi ben yönetsem derdim faiz artıracaz doları düşürecez refomlar v. s üretime yöneleceğiz. Siz mb bankasının yada başka birinin ne diyeceğini bile biliyorsanız hay hay ben bilmiyorum. Ben grafik ne derse ona bakarım. Destek direnç takip ederim o kadar

@Atmaca06 Sebebini bilemeyiz hocam 300 baz faiz mi artırır yada başka haber mi çıkar yukarı gitmesi içinde düşüş içinde illaki haber veri lazım. Bunu zaman gösterir. Açıkçası ben faiz artışı beklemiyorum.

@Papel21 Hocam hayal değil tahmin sadece. Umarım benim için hayal kalır.

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

Grafikte demişsin obo olacak sağ omuz tepe 7,63 sat aşağı hop 7,23 oradan da aşağı gidecek , fakat bu formasyon en azından ne ile döneceğini yazsaydın iyi olurdu. Mesela faiz ile kazandıkları zamanı ekonomik reformlar ile güçlendirerek TL/USD paritesinin TL yönlü güçleneceğini bununla birlikte de aşağı yönlü hareketler yapacağını veya faiz artırımı ile TL güçlenecek bununla birlikte yönünü çevirecek gibi açıklaması ile söylersen biz daha iyi anlarız :) sebep formasyonları ekonomik konjonktür belirler, selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Engin0755 ()

hocam kimseye yt vermiyoruz ama bu işin teknik kısmı uyarıyorsa dikkat etmekte fayda var diyoruz. kaldı kı rsi negatif uyumsuzluk 11-12 ocakta bundan daha az iken bile gördük düşüşü..

hayabusa55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca06 ()

Bunun olmasi için 300 baz ouan gerekir en az. Ama yinede 6 nin alti gelmez. Bunu yaparlarmı yapabilirler ama en fazla 3 ay sonrasinda otamatik 8 in ustu yine gelir. Yil icinde 8 ustu kur kesinlik kazanmis durumda. Sadece zamanlama değişir. Her faiz artirimi ilerisi icin yuksek kur demek artik.

0BeğenmedimŞikayet

Papel21 ()

Sen kesin TL desin ve hedefim dediğin 5.50 senin hayalidir ve öyle de kalacak

0BeğenmedimŞikayet

Blacker ()

Tuzak dedikten sonra 0.65 krş artmış. Ama tuzak yani :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam saçmalık zaten kurun bu hareketlerinde sizce mantıklı hareketler mi yapıyor?

hayabusa55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayabusa55 ()

çok saçma bir yorum. 8.50 den düşen bir kur var. tuzak zamanı çoktan geçti

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam bu yükselişin tuzak olacağını ben 6,89 da yazdım 7,58 geçilmediği sürece çok tehlikeli ben orta vadede 6,50 uzun vade 5,50 hedefim var. Elimde dolar yok almayı da düşünmüyorum. Günlükte negatife döndü sayılır.

Engin0755 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engin0755 ()

oraya çıkmayacak bile bence rsi kocaman bir negatif uyumsuzluk verdi.. 7.35 lere çekilirse şaşırmam

-1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

6,89 dan yukarı dönen kur 7,58-7,63 bandından aşağı dönecek mi bakalım bence dönecek

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

6,89 da test edildi. inşallah şimdilik dip budur. Eğer bu rakamın altına gider isek benim grafik çöp olur herkese bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

saatlik pozitife döndü zaman daralıyor. Perşembe 100 baz faiz indirimi geldiğinde şimdilerde 6,50 bekleyen yaya kalır. Herkese bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

O kadar emin konusamam MB başkanı değilim )

Ertan32 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum