Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0874 08:52:42
EUR 34.9986 08:52:42
USD 32.1620 08:52:42
ALTIN ONS $2449.1300 08:52:42

Grafiği gönderen: RoTaSız_KaPTaN

Bu piyasa size istemediğiniz şeyer yatıra bilir.
Dikkatli olun.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

Bu dalgalanmalarda arada boğulup giden hep bizler oluyoruz.
Senin adına sevindim başkan en azından ortalama düreceğim diye kendini kandırmak için alım yapmamışsın.
Mesala bende % 40 tl var ve kolay kolay bir şey almayı düşünmüyorum borsada'da işlem yapıyorum burada dolar veya gram alıp kendimi kur'lara esir etmek istemiyorum.
Geçen hafta borsada % 13 kâr aldım.
Arada böyle bir iki fırsat yakalasak yetiyor.
Bu arada eski borsacıyım.
Öyle horolop şorolop borsacı değiliz:))

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vartolu41 ()

alma dostum baksana indikçe iniyor piyasa oturana kadar alma dip belli değil biz yandık sen yanma

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

ben 454 den beri almadım tüh keşke alsaydım dedikçe düştü almamakta yarar var şimdi iyi oldu diyorum tabiki paranın büyük çoğunluğu gram altında bu kötü tarafı

RoTaSız_KaPTaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

457 lerden buyana bu fikirlerimi savunuyordum o kişi dayanamadı o gün bana laf attı en sonunda bana sınır oldu bir gaflete düştü.

BlackPiegon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

Bu piyasada olmaz olmaz diye bir şey yok Dolar 6.92 inerse 400 tl altı gramda rahat gelir.
Ben bir miktar 411 aldım.
Elimde 713 dolar var.
Cebime göre konuşmuyorum.
% 40 tl'deyim gelirse 400tl aldı veya 6.82 dolar buralarda çok fazla kalacağını zannetmiyorum.
Gramda 434 kadar bir düzeltme olacağını sonra ikili dip için geri tekrar gevseyeceği düşünüyorum.
Buralardan dolar veya gram alanlar üzülmez.

3BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

Forumda o sırra başkalarıda vardı 435 den alamaklarına çok üzülüyorlardı onları ifşa etmek istemedim.
Bu kisinin üslupu için o gün ekran resmi aldım.
Bir oldu sanırım.

Bağırmasını istemem başkan.

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BlackPiegon ()

Şaban filmine dönmüş ortalik

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Hocam meraktan soruyorum söyleyen arkadas anirdimi bari?

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

400 gelecek mi bari

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum