Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 06:28:40
EUR 34.5518 06:28:40
USD 32.4151 06:28:40
ALTIN ONS $2287.1950 06:28:40

Konu: Hayırlı cuma , bereket ve bolluk getirsin.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Merhaba ve günaydın arkadaşlar. Günlük grafiğimizde bugünde sizlerle birlikte nereyi takip edeceğiz, 26,90 seviyesini. Bu seviye kapatması bize haftaya güzel bir başlangıç yaptıracaktır. 26,05 desteğimiz dün görevini yaptı ve rasyonun da gümüş lehine olması ile , şelaleci arkadaşlar biraz daha sabır etmek durumunda oldu. Geçtiğimiz günlerde 6 alış rakamını vızıltıdan bir tiz yüksek mesajım ile bildirdim. Dün bankanızdan alış rakamı 5,98 seviyesini gördü. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Peki 26,9 seviyesi gelir ise 5,98den alan arkadaşlar satış yapsın mı? Kâr realizasyonu yapabilir. Hepimize tekrardan ayrı ayrı günaydınlar ve hayırlı cuma dilerim.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayırlı cumalar olsun emeğine sağlık baskanim

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

teşekkür ederim . mutlu sağlıklı sıhhatli bir hafta sonunu ailenizle birlikte gecirmenizi yüce allah'tan dilerim . iyi aksamkar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Fahri hemşehrim kolay gelsin @Ateş_01 gumus ile ilgili yardımcı olabilir misin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu anlık bir öngörü yapamayız. Öncelikle kapanışı ve sonrasında da haftaya başlangıç görülmesi lazım. Kapanışını 26,7 üstü yapması, haftaya güzel bir temel hazırlar.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Amin, herkeze iyilik versin, hastalara acil şifalar versin.

Tehlikeli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tehlikeli_ ()

Allah iyilik versin

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kiymetli hemserim hayırlı akşamlar. ornek çalışmanızdan yararlandım. elinize ve emeğinize sağlık . sonucuna gore hareket ettim. bundan sonraki öngörünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

söz_gümüş_ise_sükut_altındır ()

ben hiç alamadım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim alımım küçük parça.

söz_gümüş_ise_sükut_altındır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

söz_gümüş_ise_sükut_altındır ()

üstad siz alabildiniz mi hiç

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Merhabalar arkadaşım, Allah'a şükür olsun iyiyim.b

Tehlikeli_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Onur hocam
Gercekten nokta atisi yapiyorsunuz. Allah razı olsun sizden.
Butun beğenilerim size ...

1BeğenmedimŞikayet

Tehlikeli_ ()

Hocam merhaba nasılsınız iyi misiniz gümüşü sattım ara verdim biraz arada giriyorum denk gelemiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

rzc ()

Onur bey mb yaptıgı faiz acıklaması blöf olabilirmi veya söylesiklerini yaparlarmı sizce

0BeğenmedimŞikayet

Fear1 ()

Satış mı bekleme zamanı mı acaba ne kar ne zarar deyip çıksam mı alttan mı alsam

0BeğenmedimŞikayet

Akif726 ()

Büykelçi konuşan çözülmezse yptrmlardn etkilenmeyen traflara yöneleceklerini söylyor

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım, soruyu yazdığın grafiğin aşağısına yazdığım analiz açıklamasını okusanız bile birkaç fikir edinirsiniz.

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Valla geldi hocam helal olsun

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Bütün sorumluluk bana ait 590lara dusermi gümüş yoksa yükselir mi bilgi istiyorum sizden

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yatırım danışmanı olurum buna cevap yazarsam. Birçok yorum yazdım bugün, dün, like almak için aynı yorumu kopyala yapıştır yapıp tekrar tekrar yayınlamıyorum, daha fazla görülsün diye öyle yapıyorum. Testi kırılmadan önce yazıyorum. Maalesef o dediğim rakamlara gelip daha sonra yükseldiği zaman bu soruların tarafıma sorulması bana sıkıntı veriyor.

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Abicim 20bin param gümüşü kaçsam almalıyım yardımcı olur musunuz

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Bundan sonra nasıl hocam düşüş bitti diyebilir miyiz

25BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt grafiğe beğeni rekoru gelebilir mi acaba. 26,9 seviyesini analiz ederek yapmış olduğum grafik çalışması sonucunu, şu anda ons rakamına bakarak teyit edebilirsiniz. Saygılarımla. Alış yerini de tam isabet analiz ile 26,95 de 6 alım yeri mesajının ardından sonuç ne oldu, 5,98 banka satış rakamları geldi dün akşam.

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Yorum için teşekkürler.

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sabah attığım grafikte ve yorum kısmına yaptığım analizde, 26,9 seviyesinin bugünlük kapanışını yapmasını beklediğimi ve bunun da haftaya daha güzel seviyelere gebe olacağını belirttim. Şimdiye kadar gerçekleşen flyatlamalara baktığımız zaman 26,80 seviyesini test ettiğini görmekteyiz. İzlemeye devam edelim. Kâr realizasyonu yapılabilir yazmışım ama yapılmaması tarafına geçtim Çünkü dolar kuru düşük olduğu için gram TL az oluyor. Ytd. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Kesinlikle %100 katılıyorum yorumunuza

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aslında öyle birşey düşünmüyorum. Geçtiğimiz gün olan ani yükseliş ve ardından gelen düşüş mumlarını görmemezlikten gelirsek gümüş ons normal hareketinde devam ediyor diye analiz edebiliyorum. Malum reddit yükselişi denilen bir hareket gördük ve 27 dolardan 30 dolara çıkan bir ons oldu. Bunun düşüşü piyasayı biraz tedirgin etti ise de, gümüş rasyo ve ons şu anda olumsuz bir durum sergilemedi, orta vadede 32 dolar beklentisine doğru ilerleyecektir. Bu benim analizim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Onsveys45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Onur hocam tepki yükselişi den bahsediyorsunuz dimş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum