Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 20:56:21
EUR 34.7643 20:56:21
USD 32.3615 20:56:21
ALTIN ONS $2308.3250 20:56:21

Konu: 66VİP- Korkulu Ruya

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Onslarda da sıkıntı basladı evet ama asıl takıp etmemız gerekın usd oldugunu cok defa belırtmıstım ,

Onslarda yukselıs, bu duzeltme sonrası gelecektır ancak usd carpıs carpısa gerı cekılıyor, yılın yakın donemde faızlerın gerı cekılmesıyle ve yerlılerın usd satıslarıyla dahada gerı cekılecegı ongoruldugunden,

Ons takıbı kadar usd takıbı yapıyorum ve onslardan cok korkutuyor benı.

SAYGILAR...

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Emeginize saglik hocam, korkudan kipirdayamiyorum onslar bazinda gecmiste cok yanlis hamlelerim olmustu.. saygilar selamlar..

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma bakıp takıp ederek alım yapanlar su an kar yazıyor ama aldıgı begenı gordugu deger hak ettıgı deger degıl sanırım
Like(deger) ısteye degıl emege ve tutarlı yoruma verılmelı!

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet ben biraz daha karamsar mı yada daha uç noktalara odaklandıgım için son söylenecek rakamları ilk söyledigim için biraz zıtlaşırdık ama hiç bir zaman benim söyledigim düşük seviyelerin olamayacagını söylemedi sadece önce sıradaki desdeklerin görülmesini ve kırılmasını bekledi hep birazda pozitif düşünüp kısa vadede vur kaç işlemleri oldu kısa vadede topla tepkide sat şeklinde hiç bir zaman düşüş bitti dedigine şahit olmadım bende, temkinli oldu sürekli yükselişlerde de düşüşlerde de.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hayırlı cumalar hocam teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım cıkıyordum yorumunu gordum cevaplayıp gıdeyım,
Bu gunku yorumlara bakarak bu soruyu sorarsanız 20 usd konusunda haklı olabılırsınız,
Ama bunu zırvelerdeyken 1790 lara ısaret eden altını gormesı ıcın cok buyuk olaylara ıhtıyac oldugunu soyleyen bırıne soylemek...
@Akıncı sahıttır bu konuda cok tartıstık o zamnlar, o hep altını ısaret ettı ben bu rakama deger dedım, yalan soylemeyeck durust bır arkadastır ve cevabı benım ıcın gecerlıdır.
dusus bıttı demedım bu pıyasada her rakam mumkun demısımdır her zaman, ama ben alım tepkılerınde alımları satıs verılecek kar realızasyon noktalarını ızlerım.
hayırlı cumalar.

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam saygısızlık yapmadan birşey sormak istiyorum şimdi ons 1787 ye kadar indi 7 ayın en düşüğü bu rakam ağustostan beridir de düşüş devam ediyor şimdi ons 1700 e inse 1720 olsa ben umutluyum diyecekmisiniz çünkü dibten 20 ons yükselince umut oluyorsa her rakamın 20 üstü umut oluyor mu çünkü su an kimsenin beklemediği gelişmeler oluyor sizede bende dahil saygi duyan cok insan var yorumunuzu merak ediyorum bu konuda düşüş bitti demek için 20 ons yeter mi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumdakı rakamları abd acılısı ve sonrasında gun kapanısına kadar izlemek ıcın burda olacam
Gorusmek uzere ALLAH'a emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam takip edicez hayırlısı olsun herkes için hayırlı cumalar bereketli kazançlar dilerim :)

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu haftayı 402 ustunde altın tl-1803 ustunde ons-5.98 ustunde gumus tl-26.37 ustunde gumus ons ve 7.02 ustunde usd kapatırsa cok uzun olmayan zaman dılımı ıcın hala umıtlı olacak ve kar almak ıcın ızlıyor olucam.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize sağlık hocam gümüş ve altının yükselmesi durumunu paylaştığınıza göre yükselmesi yönünde umutlusunuz:)

0BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip bugüne kadar gümüş yoktu ama onuda ekledim sepete . Geç kaldık ama yapacak bir şey yok. Altına göre gümüş daha sert hareketleri var. Burdan devam ederiz artık. Takibe Devam. Teşekkürler yorumalr için.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bende de her ıkısıde mevcut ama gumus agırlıyım, bu rakamlar ve buraların altı cok uzmeyecek gıbı, gecmıste de 5.98 altında alınan gumus cok kalıcı olamadı kısa zmanda kat verdı bakalım bu defa ne olacak

HKN2020 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip sağolasın dostum. Altın haricinde Gümüşede bulaştım. Sonumuz hayır olsun. hayorlı kazançlar , İyi güncler herkese.

1BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Elinize sağlık üstad teşekkürler

17BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumus ons 26.37 saglam destek halıne geldı, altta 25,49 ustte ıse 27.08 var. Gr/tl 5,98 saglam destek konumunda 6,11 dırenc olarak saglam.

Altın ons
1779 saglam destek konumunda dırenc olarak 1818.97 sonrası 1927 dırenclerımız bız 1938 ustu kalıcılıkları ızlıycez.. Gr/tl olarak 407 destegı altında 402 saglam destek varken, dırenc 411,95 aracılıgı ıle 419,98 takıbımızde olan dırenclerımız.

Usd 7.07 ve 7.02 altta saglam destek ıken,7.14 ana rakam bızı 7.21 e goturur.

N. Agbalın rezerv acıklama ve ızleyeceklerı rezerv tamamlama planları onemlıydı ve etkılı olacak,

Bu gunku onemlı verılerı, abd acılısı ıle verecegı tepkı onemlı ama asıl gun kapanısı aynı zamanda hafta kapanısı oldugundan kapanıs rakamları bıze haftaya yonu gosterecek.

Kazancınız ve kararlarınız ısabetlı ve hayırlı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Bunuda burda bi siz yapiyosunuz helal olsun hakkını verdiğiniz için Dussede burdaydiniz çıksada burdaydiniz cunki bi doğru diyen sizdiniz tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Hayırlı Cumalar hocam Allahin Rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@tıvcık @Gümüşalanadam @Alicolar
efe kardesım eyvallah verı ıcın bakayım dıye gırmıstım.

hayırlı cumalar hayırlı sabahlar. kolay gelsın sızlere,

EFE78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Cuman mübarek olsun hocam hayırlı sabahlar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Çok teşekkür ederim hocam sagolun öğrenmiş oldum bunu da

0BeğenmedimŞikayet

EFE78 ()

eline emegine saglik kardesim. seni biliyoruz surdan alin burdan satin demez analoz yapar paylasirsin. hayirli cumalarin olsun bol bereketli kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Eline sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

anında etkılemez, verının ulkesıne baglı, guvune ve kendıne baglı, mesela abd 16,30 verısı var, abd acılmadan acıklanacak takıp edın, bende takıp edıp sonucunu yazıyorum, acılmadan oldugu ıcın pıyasa nasıl tekı verırse abd o yonde hareket edecek demektır.

Gümüşalanadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Hocam veri demişken yanlışım varsa duzeltin bir etkisi olsa direk etkilemez mi aşağı yukari yönlü ytd
Eğer yanlış biliyorsam beni aydınlatın hocam eksiklerimizi tamamlarız saygılarımla bu arada sizin veri alkışlarınızı ve günlük programlarını her zaman takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım abd verısı harıc dıgerlerı etkısız, hayırlı sabahlar.

Alicolar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Emeğine sağlık kardeşim bilgilendirme için teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yazılanları okuyorum, verıyı takıp ıcın gırıyodum, gumusle ılgılı verı yok 3.30 da dıyor:)
verı gumusle ılgılı olmaz pıyasa ıle ılgılı olur ve verının ne olduguna ve nasıl geldıgıne gore o mal etkılenır sevgıı kardesım.

sevılıyorsun ıyı sabahlar.

Onur3506 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur3506 ()

Sana burda kimsenin laf etcegini sanmıyorum kardeş. Fazlamı alıngan davranıyorsun acaba ? Grafiklerine bakıyorum yorumlarına bakıyorum. Gayet güzel ve yerinde işler yapıyorsun. Mevzu başka bir arkadaş. Sen sıkma canını kal saglıcakla.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum