Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 07:55:20
EUR 34.6670 07:55:20
USD 32.3482 07:55:20
ALTIN ONS $2318.8150 07:55:20

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin
egld ath lere devam

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Klavye hatası : egld'ye selam , ath, lere devam :))

Ucuz_kahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Maşallah egld selam eth lere devam :))) ben artık takibi bıraktım nasılsa hep çıkıyor :)

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Ooo Bülent hocada üsteğmen olmuş hayırlı olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Ekin58_ ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yıllık %10, ona göre hesapla

qaswed için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qaswed ()

Hocam stakede ayda yüzde kaç veriyor?

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Neyse hocam teşekkür ederım, ben kendimi ifade edemedım

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hocam ne diyorsun sen ben anlamadım? ben bnb leri cz ye kızıp sattım burda da yazdım, sstmadan önce stake yapıyordum.
şimdi egld stake yapıyorum bnb yok bende

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

kar satışı diye birşey yok uzun vadede, satarken banamı sordun:),5-10 yukardan tekrar alırsın, şansın varsa daha ucuza

MeDuSaAa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Token mi dedınız stakıng mi demıstınız bıde

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Üstad egld için yorumun varmı biraz kâr satışı yaptım elde hala mevcut egld var .. napayım alım için?

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

bnb ler dursun, komisyonda elinde bnb varsa %20 indirimli ödüyorsun

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Evet, eğer alacağın kağıt listede varsa onu alacaksın, yoksa eğer usdt alacaksın, para cüzdana girince istediğin kağıdı alırsın, takılırsan sor

Ahaltın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben kredi kartıyla hiç almadım, yardımcı olamam

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hiçbirşey düşünmüyorum, varlığından şu an haberim oldu, sadece ingilizcede anahtar demek olduğunu biliyorum

Hisyaru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Bulent hocam dusuk bakıyeli bnb lerı nasıl degerlendırcez, sız daha once bu konudan vahsetmıstınız

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Hocam kredl karti ile nasil alabilirim onu sormak istemistim. Once tetherrum mu alacam hicblr bilgim yok yardimci olursan sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Hisyaru ()

Key konusunda ne düşünüyorsunuz sepette bulunmasında problem var mı, sizce sorumluluk sahibine aittir :)

0BeğenmedimŞikayet

MessyMass ()

abi sen ve berkan hoca sayesinde boğa dönemimi unutmalık tüm sermayem ile egld'ye girdim 62 den. 47 den beri baska coinlere al sat yaptım biraz sermaye kastım ve artık saç dökmeden arkama yaslanmak icin 300 adet egld 62 maliyet ile 2021 sonuna kadar beklemedeyim. sevgiler... inancım cok yüksek araştırmalarım harika hissettiriyor. umarım sizin adınıza sene sonu güzel bir bağış yapıcam =)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

bedava satılmıyor ya da senin istediğin fiyata, satıcı kaçtan satıyorsa o fiyatı verir alırsın:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

O zaman bu sene nadasa bırakalım bu toprağı :)

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

uzun vade al ve uyu demek, arsa alır gibi, hergün satıp geri almazsın

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Bülent esen hocam elrondu 32 dolardan beri takip ediyorum ama binanceden bir türlü almayı beceremedim en son 56 dolarda gireyim dedim ama olmadı. Nasıl alacam ben bu elrondu

0BeğenmedimŞikayet

Çağdaş_ ()

Bülent ustad xtz de bir hareket olabilir gibi duruyor senin de fikrini alabilir miyim sikisma var gibi

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

binance, referans nurmaram var profilimde istersen

Ekin58_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekin58_ ()

Bülent hocam yerli siteden yabancı siteye değiştirmek istiyorum hangisini önerirsin

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Kısa vade için 20 diyelim. Peki buradan tekrar alım yapıp orta vadeye bırakalım mi Bülent abi?

0BeğenmedimŞikayet

blacklist ()

@Kerembulut btc- egld paritesine bakarak mı bu çıkarımda bulundunuz hocam.

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

20 çok küçük hedef:)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bülent dayı iyi aksamlar. inj 20 ye yürür mu bekleyelim mi? 8.80 den girmiştim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum