Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:06:22
EUR 34.7748 11:06:22
USD 32.4684 11:06:22
ALTIN ONS $2337.9850 11:06:22

Konu: Altın ons

⭐⭐62Dersim ()
Gümüş

Merhaba arkadaşlar. Atın onsun önce 1820-1831 bandında tutunması, ardından ilk hedef olarak 1859'a kadar çıkması gerekmektedir.
Yükselişin devamı için ise 1874 üzerinde kalıcılık sağlamalıdır.
Teknikte elimdeki veriler bunlar. Yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Yorumlar (93)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Sağ olun :)

Nigar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Teşekkür ederim hocam. size de bereketli olsun:)

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam mantıklı yorumlarınız icinn teşekkürler. Evet beyaz altın bizimkisi de bir nevi :) ins sitedeki herkes hayırlısıyla güzel kazanır tek dilegimiz

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

Birşey olduğu yok. Karınca misali yönümüz belli olsun.

vedat0150 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Gözün aydın, bereketli olsun :)

Nigar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mstf33 ()

ortalamanız nedr

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

janımefendi elimde tl yok ortalama dşürmek için ne gibş yönten önerirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Ekrana bakma hata yapmazsın

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

tl elimde yok ortalama düşürmek için nasıl bir yöntem izlemeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul_62 ()

İyi akşamlar, tebrikler hocahanım.

0BeğenmedimŞikayet

acemiso ()

Anladım özür. ? Nerelere kadar çekilir acaba tahminen içimden 350 lere kadar düşecek gibi geliyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

azer_1 ()

5 10 kuruş kazanıp biseylere azim ediyorsunuz bu yönden dedim. Ama bazı kadın aman bana ne ne caluscam getirsin kocam parayı ben yerim der

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Teşekkürler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

"Arı gibi çalışan"
Desek daha doğru olur hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Bu doğal yorumun güldürdü hocam :)) Çalışkan kadına benziyorum demek. Peki. Sağ olasın.

azer_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

@TCGT66 Hocam yorumunu okudum ama alt yorumu olur musun lütfen. Belki sana fikir verir.
Ama bu arada kârda olsaydın dolardan, bu seviyeler elbette uygundu, o kısım daha aydınlık

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

@Pdr2008 Şu alt yorumu olur musun sana zahmet. Belki altın/gümüş geçişi anlamında fikir verir.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Bir tek bu yorumun çıktı. Varsın sen hocam, normal olan taragtasın üstelik:))
Desteğin kıymetli, sağ olasın.
Ama dediğim gibi ya sen ya ben markaja alındık:) Son secenek olarak ise torumundaki sözcükler takılmış olabilir engele.

Mr_Meczup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Hocam elimde 7 40 dan 5600 dolar var gümüşe nerden parite yapmam uygun olur. Şimdiden teşekür ederim. ytd olmadan cevap verirseniz.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam anladım demek istediğinizi ama ben size soru sorayım, siz ona göre cevap bulun kendinize, elbette kendi süzgecinizden geçirerek.
Burada doların bir müddet daha yükselmeyeceğine ama gümüş gramın buradan artış sağlayacağına inanıyor musunuz?
Soru 2:
Yapacağınız hamle, sizin zararı hafifletebilir ama bu arada dolar hareketlenip ons yine birkaç hafta daha yatay kanala bağlarsa ne düşünürsünüz?
Ben ihtimalleri soru haline getirdim, sorgusu sizde hocam. Cevabı da... :)

Aslanyavuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azer_1 ()

Çok azimlesin biravo saliskan kadına benziyon

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Meczup ()

Bu yazdığımda çıkmazsa şüpheleneceğim kendimden, yazıyorum kimse görmüyor. Acaba ben yazdığımı mı sanıyorum? Gümüş beni şizofren falan mı yaptı? Kendimden korkmaya başlayacağım @62Dersim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Dirensin lütfen, evet. TL hamleni koru hocam ama elbette sen yine de.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam iki adet grafik attım bu hafta, biri az önceki altın ons. Gümüş onsu ise birkaç gün önce attım. Ama hâlâ çalışıyor o grafik. Bir göz atın isterseniz. Ben sağlam destek olarak buraya kadar öngörüyordum ama, onu söyleyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Rica ederim hocam.. Benim ortalamam 6.22 elimde parça alacak TL ve terste de 50 gram altınım var. Ben son parçayı burayı kırarsa 5.8x lerde ve eğerki 24. xler gelirse elimdeki altınla full gümüşe geçmeyi düşünüyorum. Yanlış yapmış olmam değil mi

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ben altindan bahsediyorsun zannettim hocam. Ama 6.16 bir şey değil hocam. Bir ürünü makûl seviyeden almışsın ve değerlenmsini bekliyorsun. Senin durumun bu.
Ama hep parçalı alım olsun lütfen. En yetedesinden:)

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

hanım efendi ons için düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Neyse, umarım doğru stres atma stratejileri de geliştirir diyelim hayatta. Gümüşün stratejisi zaten zor:))
İyi niyetin yeterli hocam. Var ol.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bu arada hocam senin destek iyi direniyor. İnşlah kırdırmaz kendini

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Terste sayılmam hocam 6.16 civarında ortalamam çok şükür. Sabredersek gelir ins. Aceleye mahal vermiyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum