Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 08:09:15
EUR 34.7667 08:09:15
USD 32.3633 08:09:15
ALTIN ONS $2360.4100 08:09:15

Konu: Grafikte obo oluşumu var. Cumartesiye dersine haz.

⭐⭐Yarasa72 ()
Sterlin

Arkadaşlar Altın lirada 500 liraya kadar obo oluşumu mevcut ama ne zaman tamamlar bilemeyiz.

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba dost çok yorgun ve bitkinim
Siz nasılsınız? 9-11 şubat mı diyorsun? :)
Nereye kabul hocam anlamadım :)

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

İyi akşamlar @BossVurguncu Dost. Nasılsınız.
Benim 9-11 de bitti bitiyor.

Harbi ya, gelsem kabul eder misiniz :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah üstadım.
Ne olduğu ile ilgili bir fikrim yok pek ama
Burada oluyor çok defa böyle şeyler
Kararınıza saygı duyarım dost
Zaten bir miktar uzak kalmak iyi gelebilecektir belki de.
Bilmukabele,
Allah'a emanet olun
Saygılar selamlar

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Saygılar üstadım.
Dün akşam biraz kendime kızdım.
Buraya bir müddet ara vermeyi düşündüm bu gün.
Size hoşçakalın demedim sinirle, affola @BossVurguncu Dost.
En azından bir müddet olmamaya karar verdim.
Bazı arkadaşların tavır ve davranışları gerçekten çok garip.
Rabbim hayırlı kazaçlar nasip eylesin inşAllah sizlere. Huzurunuz daim olsun.
Saygılar güzel yüreğinize.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Doğaaa öyle değil mi üstadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Çok haklısın dostum millet ucuzken almaz yükselince alır sonra ah vah eder :) her şeyin hayırlısı diyorum ben müsadeni isteyeyim hadi hayırlı akşamlar hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gerçekleri göremeyenler gidip kuyumcudan yazın alan teyzeyi dayıyı ablayı abiyi izlesin yeter :))
Çok iyi bir ekonomist olmaya gerek yok kapalı karşılardaki insanların kitlesel hareketi önemli :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam her yazın altın artıyor bu ülkemizin gerçeği :) bilerek artırıyorlar sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabi bunu gümüş sayfasındaki bazı kişiler yapmıştı ama sonuç olarak böyle durum şimdilik:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bahar iyidir yaz da düğün mevsimi :))
Bir aralar bunu deyince topa tuttular sayfada :))
Altın dedim yazın düğün zamanlarında artar dedim ironi yaptım ama bir göreceksin dalga gelmeler falan millet benle aylar önce o zirvelerdeyken :))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Benim niyetimde o dostum :) ne de olsa kışın sonu bahardır :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel dostum parçalı çok uygun olabilir oralardan Bana göre makul hatta bu seviyeler bile makul parça için diye düşünüyorum 3-5 lira önemli değil bana çok fazla... :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bedava verecek halleri yok ya :) en fazla düşeceği yer 400, 390 arası daha da düşer mi bilmiyorum :) sonuçta altında obo var ama ne zaman tamamlar bilmiyorum 1 ay mı 1 sene mi bilinmez :)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Benimde düşündüğüm yerler orası hocam parça alımı için güzel yerler. Yani 550'den 400, 390'a düşen altının yarısını alsa bile 470, 480 güzel satım yerleri olur :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bu grami nerden alak yarasa bey:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum en azından altın ons tarafında bir 2'li Dip denemesi var gibi ama 1790-1800 bandı altında kapanışlar almak sıkıntılı olabilir. Dolar da düşmüşken gram altın TL olarak bakalım kaçları gerecek. En son 390-400 güzel seviye olabilir belki de.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Uzun zamandır o 410 üzerindeki çizgiyi kıramamıştı. Orayı kırarsa eğer daha aşağılar gelme ihtimali de mevcut hocam. Ama dolar destek vermediği sürece altın maalesef yerlerde sürünüyor. Birgün altın tekrar 500 bulacak dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Takoz ya da kama gibi altta desteği bulur da yukarı atıp düşeni kırarsa çok iyi olur
Yok ise pek iyi olmayabilir. ytd
Eline emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Evet hocam hala geçerli hedefim ben de öğreniyorum sitedeki üstadlar belli :) biz çırak sayılırız oda kabul ederlerse saygılar hocam

memp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

teşekkürler hocam öğrenmeye çalışıyorum gördüğüm şey tobo ya uygunmu diye siz üstadlarıma bir danışmak istedim hocam.. beklemeye devam.. sizin 9.45 öngörünüz vardı hocam keşke sizede grafik izni verselerde inceleyip bişeyler öğrensek sizlerdende

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Grafiği aşağı kırdı hocam malesef ama tobo oluşması için sağ omuzu oluşturması lazım oda zor suan sabırla beklemek lazım ytd

memp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

hocam gbptry de 4s için bir tobo oluşumuna doğru gidişat varmı yanı sağ omuz oluşmamış.. daha çok erken olduğunu biliyorum sadece doğru olup olmadığını onaylamak amacıyla müsait olunca kontrol edermisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Gelsin hocam :)

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Bir ilkbahar sabahi hocam 8le uyandin mi hic? cilgin gibi kosarak dolara vardin mi hic:)))gelsin baharlar:)))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Teveccühünüz efenim :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Kısmet hocam inşallah daha da güzel günleriniz olur.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

estağfurullah Müge Hocam :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Kuşlar gibi cıvıldaşırız inşallah bahar günü hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

:))) superdi hocam:)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Dedigim gibi hocam kısmet işi bu işler
Siz gırafiklerden anlarsınız kazanırsınız
Bizlerde başka yerden kapılar acılır kazanırız. Allaha hamdolsunki gecmişdeki dargünleri az çok atlattık görünüyorgerisi yanasıb

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum