Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:34:19
EUR 34.8238 17:34:19
USD 32.3379 17:34:19
ALTIN ONS $2301.8900 17:34:19

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Ons Altın da 1671 yükselen takozun dibi burası kırılmamalı şayet kırılırsa 1191 ler hedefine girer ons altında

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizede hayırlı akşamlar hocam

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

İşte hocam mesele de bu. Çok fazlasını isterken elimizdekinden de oluyoruz.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Doğru hocam sanki elimize yapışıyor. Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Dogrusunuzdur
Deneme yaılma yoluyla ögrenince sonuç birileriiçin kaçınılmazdır
Ama sunuda kabuletmek lazım hocam
Nasib kısmette var arkasında
Allah hayırlısını nasib etsin
Hesabını veremeyecegimiz mal nasib etmesin
Düşününki bügün gözümü kapadım belkide dünyada hammallıgını yaptıgım malda müülkte kalacak
Heleki dünyanın çesitli yerlerindeki sıkıntı içindeki kardeşlerimizi ve onların hakları... bu dünya imtihandır hocam . selametle

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tolgs ()

Aytaç hocanın gram altın 412 hedefi geldi sizin yorumunuzda önemli daha düşermi alım için önerecegınız bır rakam olabılır mı gram altın veya dolar almak istiyorum yüklü vade sorunu yok şimdiden tesekkurler bol kazançlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam örnek sterlin 7 tl terste olanlar var sterlin 11.27 oldu yine terste olanlar var ons 1300 terste olanlar var ons 2000 oldu yine terste olanlar var birileri kurtulur bu defa yine birileri terste kalır bu aynen su döngüsü gibi

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam edindiğim tecrübe bana bunu söylüyor.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Haklısınız hocam. Ama bu sayfadakiler inşallah görür ve çıkarlar diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam edindiğim tecrübe bu yönde

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Doğru hocam yine o seviyelerden alan olacak. Bunu düşünmedim.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Yok okadarda karamsar olmayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam kimse kurtulmaz bundan emin ol kaç olursa olsun

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam en doğrusunu yapıyorsun sen şu an farkında değilsin ama sen ileriye yönelik bu işin tekniğini öğrendin. bundan sonra her şekilde kazanırsın. hocam dolar sayfasına 3 gün zor dayandım çareyi kaçmaktan buldum

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bahar ayında inşallah güzel çıkış fırsattı verecek gibi tersteki arkadaşlar kurtulacak gibi inşallah

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Benimki hayata esprili bakmak hocam, para kazanilir kaybedilir onemsemiyorum artik, kaybederken de gulebilmeyi ogrendim:)bu arada dun dolar sayfasinda geziniyordum, sizin icin gunah cikariyorlardi hocam :)Akif hocanin hakkini yedik helal etsin diye:)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam eline sağlık bence doğru tespit olmuş ons tarafinda görününce hepsinde obo görünüyor demek ki

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Akif hocam altın lirada obo oluşumu var gibi ne dersiniz yanlış mı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Rica ederim hocam helal olsun ne demek

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Teşekür ederim sagolasınız
Sizide yordum hakkınızı helaledin

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam hava durumu tahmini yaparlar ya işte onun gibi düşün bizde burada tahmin yapıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam kesinlik arama vede sorma kesin olsa kimse işe gitmez masa başında kazanır ben sadece gördüğüm formasyonu paylaşıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam o dediğin çoğu kişide olur. düşüş olan formasyonları görmemeye sürekli yükselişe dair formasyon arama çabasına girer insan doğru mu? sende olan duyguda tam olarak bu

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam gecenyıl 378 falandı aldım bikısmını bozdum gümüşe gectim az bikısmıda kenarda duruyor
Sanalda metallerke yeni tanıstım alsat pek yapamıyorum
Onun için sordum kesin gelirmidiye

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam hiçbir şey sürekli yükselmez veya sürekli düşmez al sat yapmayı ve kanaat etmeyi de bileceğiz.

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ne olur açkk olun hocam kesin gelirmi gihorsunuz yani

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Farkindayim hocam, ben kendi grafigimde de bu rakami gormemek icin direniyorum, kendime destek olamiyorum direnc oluyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

:))) hocam boyle iyi oldu simdi daha az endiseliyim:)

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Alsat yapamıyorsak neyPalım hocam:(

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 1200 uzun vade hedefimiz hemen pat diye gelmez rahat olun siz o arada birkaç defa al sat yaparsınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum