Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 16:21:59
EUR 34.8471 16:21:59
USD 32.5907 16:21:59
ALTIN ONS $2378.8850 16:21:59

Konu: Ons ve dolar şifreleri gün içi hareketi.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu üç rakamda oluşan gümüş TL rakamlarının tezatlığına bakar mısınız. Bu tezatlık niçin var, altın ons ile dolar kuru 1814 e 7,14 iken gümüş 6,08 seviyesinde ve şimdi 7,04 dolar 1814 ons iken yine 6,08 seviyesinde. İşte bu gümüş onsun ve dolayısıyla gümüş TL nin de altın onsdan ayrıldığını ve daha fazla gümüş ons alındığını kanıtlar, gümüş altın rasyosu gümüş lehine ilerliyor. Umarım bu hafta içinde hem doların hemde rasyonun yine gümüş lehine olmasını umuyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aynen öyle. E napsınlar dolar düşük olunca haneler de düşük oluyor. Eskilerden birtane buldum , dur onu inceleyeyim.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Size de günaydınlar gardaşım. Hayırlı kazançlar.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Günaydın gardaş

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim korktuğum 3 haneli eşitleme yapması idi, 1714 e 7,14 :) zaten 1816 da başladı hep aşağı yönlü ilerledi 1811 e 7,11 kadar.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Artış oldu hep.

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

44malatyla ()

Aynen gümüş ons iyi yerde onsun sert düşüşü nerelere gider inşa düşünemiyor

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Daha onceleride paylasmistin bu sekilde. Hatirimda. Onlarda ne olmustu pekinl artismi azalismiydi

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

Acaba hangisi ?

0BeğenmedimŞikayet

Gramci26 ()

Siz pazartesi satmısmıydunız

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Bu şifrenin daha yanıldığını görmedim, genelde yukarı sert hareketler olur, değil mi Onur Bey ? ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Aknaz ()

Saçma değil bence mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Inşallah yükseliş yönlüdür hocam bir moral verin

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Bu kripto şifresinin daha yanıldığını görmedim, genelde yukarı sert hareketler olur, Değil mi Onur bey ? YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Niya sacma gelsin hocam herşey mümkün

0BeğenmedimŞikayet

kemalilkan ()

hocam bu şifrelerden sonra hangi yöne doğru hareket ettiğiyle ilgili bi calısma yaptınız mı. onu da çözersek iyi olurdu :)

0BeğenmedimŞikayet

Burak1665 ()

Kardeşim peki sence hangi yöne kirar

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Bu tezinizi daha önce de okumuştum bir arkadaşla bunun değerlendirmesini yapmıştınız. Ama sonuç ne oldu takip edemedim. Umarım yukarı yönlü olmuştur. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Onur abi bu Bi şifre ise zamanı da o şifrededir:)

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Bu kripto tezinin yanıldığını görmedim, genelde yukarı sert hareketler olur, değil mi Onur bey ? YTD.

8BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim bir tezim var. Pylara bu yolla bir tarafa sert hareket yapacakları bildiriliyor , ya ons yükselecek alımlara başlıyoruz deniliyor yada ons düşecek sert şekilde , çıkmaya hazır olun deniliyor. Birçok kişiye saçma gelebilir ama ben inanıyorum.

ErtanSoydan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Öngörü yukarı mı sizce

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Demek ki patlama yakın patron :))

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bir tarafta sert hareket yapacaklarına işaret. Ons önemli desteğine geldi neredeyse 26,08. Dolar ve altın ons bu seviyelere gelmesine rağmen gümüş onsun dahalen buralarda durması çok ama çok önemli, kırılımı yapmadığı için.

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Onur hocam şu an usd ve altın onsta aynı şifre var gibi sanki. Birde şifreler neyi ifade ediyor açıklayabilir misiniz? Saygılar. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Ustat balinalar arasinda boylemi sifreler veriyorlar yoksa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum