Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0757 05:56:23
EUR 34.7480 05:56:23
USD 32.2797 05:56:23
ALTIN ONS $2321.0900 05:56:23

Konu: xagusd

⭐⭐horozcu ()
Gümüş

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Tabi haliyle bi baski yiyecege benziyor 7,25 e kadar altın ons desen 1575 e gez kırpıyor gümüşle bu ara isim yok

IRasyonel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Bu sefer ben öyle düşünmüyorum horozcu. O da gelecek aşağı

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Bide şöyle dusunelim zaten usd yi cikaran sey onsu düşürüyor

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

@horozcu alt yorumum hala geçerli, izliyorsundur umarım , dolar yukarda olmasa nasıl rakamlar gelir , gelecek ...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin Ecmain İnşaALLAH Hocam

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

sağolun hocam sizlerede rabbimiz kolaylıklar versin

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ALLAH Kolaylıklar versin işlerinizde İnşaALLAH Hocam Selâmetle huzurla kalın

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

hayırlı cumalar hoca evet epey yoğunum hocam uzaktan takibe devam sizlerede bereketli kazançlar olsun inşaaallah

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Hayırlı Bereketli Cumalar olsun İnşaALLAH Üstadım artık seyrek görüyoruz sizi işleriniz yoğun sanırım bereketli kazançların olsun

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Doğru karar vermişsiniz hocam. TL de kalmak da bazen iyi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eyvallah hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Ennsar söylüyordu ki işlemlerini , alırsam haber veririm , seyirciyim dün akşam %25 doları da çıktım . Beklemeye devam . Nasip

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

iyi iyi hayırlı olsun bişi alırsan haber et ensar gibi yapma :)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Önceden de dedim 176x kırıldı , aşağısında izlemeye devam ederim dedim , izliyorum eğer gümüş 25.75 i kırarsa Seyir daha da heyecanlı olacak ... Dolar hareketi geçici muhtemelen , yani gramlar şu son günler yüksekmiş diyeceğiz :) etki altında kalınmaması için açık açık yazılmıyor . Ben beklemeye devam ediyorum %100 TL ile ..

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

hayırlı cumalar ne olacak bu onsların hali :)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

İşte horozcu önemli olan , tüm mesele işlem açmak veya AÇMAMAK.. :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

o hayalleri herkes görüyorda önemli olan işlem açmak

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Gümüş 29 ve onun üstü 30,31 değil.. 33, xx ler tek şartı var altının yükselişe geçmesi onu yakalayabilir misin bilemem? Evet gümüşte beklenen düşüş minumum 2-2,5 dolar oranın aşağısında 3,4 dolarlık daha düşüş var gerçekleşirse . Ki doların 8.5 tan 6.85 ler hayaldi ama gerçekleşti bunu ennsar çok iyi biliyor ve uyguluyor, hayal gibi görünen konular hakkında önemli sözleri var biliyorsun )

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ben şöyle düşündüm olaki onslar düşerse düşüş konusunda gümüşün eline kimse su dökemez altını bozar gümüşe geçerim yok yükselirse altın ons kocaman bir çanak yapmış pullback i tamamlamış hedef 2350 derim

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Gramda risk az horozcu ne güldürür ne öldürür , bu sıralar rasyonun dediği oluyor :) gümüş inatla düşmezse veya emtialar dip olduğunu düşünürsek ki 176x çift dip oluştu yani altın ons ben çift dip yaptım derse buralardan yukarı gidebilir 181x,186x a kadar . Yok ben şaka yaptım ne ikili dibi daha aşağıda 169x var derse o zaman işin rengi değişir. Niyeyse sabırla beklemekteyim xag/usd deki 1,5 dolarlık hareketler , xau/usd deki dip arayışatı, ikili dip bana uçan kaçan bir şey yok dedirtiyor. %25usd ile %75 TL ile beklemekteyim. Ya arkasından bakatım ya da stratejime sadık kaldığım için meyvemi toplarım. Oyun büyük , biz küçük ... Büyük pastadan ne kadar büyüklükte parça koparırım/z onun peşindeyim.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Bende gram var gramda beklentin nedir

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

hocam ben fırsat göremedim

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Horozcu fırsatlar gelir kapıya , sen her şeyi normal görürsün, fırsatı normal görürsün , içinde bulunduğun durum onu sana normal gösterir. )

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

selametle sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Huzurla sağlıkla kalın İnşaALLAH

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

sitede bu ara sıkıntı var gibi güncellemeler gecikiyor bildirimler geç geliyor vb zaten bu ara grafikleriminde tersi çıkmıştı sağlam bir dinlenme iyi geliyor

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Şükürler olsun Hocam biz her vakit ara ara bakıyoruz el mecbur

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

sağolun hocam çok şükür iyiyiz sizde iyisinizdir inşaallah uzaktan uzağa arada bakıyorum sayfaya

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam hoşgeldiniz epeydir sesiniz çıkmazdı sağlığınız sihhatiniz işleriniz yerindedir İnşaALLAH

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bende riske girdim bakalım kazanç mı kayıp mı olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum