Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 03:45:08
EUR 34.7771 03:45:08
USD 32.4020 03:45:08
ALTIN ONS $2302.4600 03:45:08

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş

Palad tumda 2181 ana direnci var su anda guncel olrak destege cok yakin 2260 dolar tl ise 6.85 ana destegi var bu degerlere gore hesap yapabilirsinz

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aelam kar al aeviyesi su ortamda 6.34 olarak paylasmistim. gumuste kisa vadede altinin 1680 lere dusus riskine gire 25.30 larin gelmesi iyimser bi tahmin olacak. dolarin 7.14 destegi gelirse gumuste 6.80-85 arasi seviyeler imkansiz defil altinda da 385 ler gelebilir yukselislerde onata 27.50 ve 28.30 lar gramda 6.43-62 ler direncleri tespit ettim temelde de para vorsalara kaydigindan onslarda dususler devam edebilir tepkj alimlari olana kadar gramdan uzak durulmali bence ytd

Teacher_king için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Teacher_king ()

Hocam gümüş gram/tl kar al nereler sizce?

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Teacher_king ()

Hocam, gümüş ile ilgili yorumunuz olacak mı?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Selam hayirli aksamlar. borsada. Ginluk haftalik al sat islemleri yapiyorum tavan hisselr bulup kar alip baska firsatlar kolluyorum bugun mesela egegubre tavan yapamdan alabilmistim sevdigim hisseler var bekletip zamani geldigine inandigim hisseri paylasayim fikir sahibi olun simdilik klgyo ve kartonsana bakabilirisnz ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar hocam gümüş öngörünüz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hayirli sabahlar guzel kardesim. Birsa ayri bir dunya zamanina gore defisik sektor hisselerinde ve genelde inisler cikislar olabiliyor bu sene birsaya cok ragbet oldu isin kuralini bilen sabirli olan kzandi panikle islem yapan zararda bekliyor benim begendigim bazi hisseler var bilisim cimento gida enerji dallarinda begendigim hisseler var onlarla al sat tut islemleri yapiyorum eskilerden ziyade gelismekte olan sirketler oldugundan yeni yildiz ve ana pazara cikan hisseleri takibimde

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

yılmaz hocam hangi hisselerden alalım biraz tl var yardımcı olurmusunuz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Borsadayim kardesim gimus sitesine ugruyorum ara sira . borsada kazanc daha iyi oluyor gumusten tabi ki hisseyi iyi secebildiysen ve de oyunu kuralina gore oynayabilirsen orda da felsefe ayni kar al zarar durdur hisseye aşık olma:)

Üsküdarlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Üsküdarlı ()

Yılmaz bey merhaba nerelerdesiniz uzun zamandır sizi göremiyordum.
Kolay gelsin.. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum