Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 20:52:26
EUR 34.9475 20:52:26
USD 32.4880 20:52:26
ALTIN ONS $2331.0650 20:52:26

Konu: Gümüş gram benzer hareketler mi?

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

parçalı alın her harekete hazırlıklı kalın

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim hayırlı cumalar dışardayım
26.43 te iyi bir destek var bunun üstü 27.40 için olumlu düşüş tamam demek için benim acımdan günlük kapanış almak şart gibi

Gemici1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

::)) arada bir girer okur çıkarım murat. sağolasın... acı reçete ky ye patladı malesef. uzun kalsın sorun yok. amacım da oydu ama tabi yukarıda kalan parayla alttan almak gram arttırmak vardı. neyse ... Allaha emanet

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Murat kardeşim öncelikle hayırlı cumalar. Gümüşte 26.5 üzeri 4 saat kalması düşüş tamamdır anlamı içerirmi.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eth hala düşük gibi ama belli de olmaz gümüş her an her şey yapabilir

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvalllah kardesim
Hayırlı cumalar
Bereketli kazançlar

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Zaten öyle yapıyorum hacı sebo:) iki gündür hiçbirşeye bulasmiyorum

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Yok onlar şu an çok yüksek babacan onlara girilmez. gumus alicam da, nereye evrilir belli degil

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Çok güldüm gerçekten demi ya doğru söze ne denir.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Heyacan arıyorsan sanala git bir gün %60 verip ertesi gün %27 alıyor

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Hacı hiç bişi yapmadan otur oturdugun yerde:)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Murat bu nasıl bi piyasa kardeşim yaa.. ne iniyor short yapalım, ne çıkıyor long yapalım. bu nedir böyle, çok sıkıcı yaa

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Rmzhzr09 destek olacaktı hocam yanlış yazdim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sen bu mesaji nasıl gördün etiket yapmamıştım , yani dikkat etmek te bazen işe yaramıyor yatırımcı psikolojisi söz dinlemiyor her şeyin hayırlısı diyelim

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hocam yükselen direnç cizgisi 5.98 den geçiyor yani 2 numara orda da sonlana bilir diyor teknik

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Sıraya koymuşsun muro. sat- al şeklinde. o zaman şimdi 5.50 ye kadar satıyor muyuz?

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Selamlar nasılsın Murat arkadaşım. Aynen o gün kimsenin dikkatini be çekmedi çünkü değerli paylaşımlar fazla konuşmalardan kayboluyor. Ve oldu da 4 5 gün sonra . halbuki bir ay önceki karar sonrasını göz önünde bulundurarak hareketler az hafızaya yazılsa dikkat edilse... gerçi ben dikkatli hareket ettim de ne oldu :) oda terste kaldı. Rabbim kötü sınavlar vermesin. bu ne ki mal ile sınandik oda kaybolmadi şükür zamanını bekleyecek sadece.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

senin de payın var, her zaman müteşekkir olucam bunun için, sadece denk geldiğim mantıklı tahminlerinle ilgili değil, kendimce bir nevi yatırımcı mantığı - kafası edinmeme katkıların için de.

sağ ol sağ ol sağ ol. :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim hayırlı akşamlar

Gemici1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

müthiş değişim
hani mb kararı günü burda herkes alım fırsatı diye mesajlar atıyordu ben ise ucuzladı diye her şeyi almak gerekmez size ucuz gelen piyasaya göre pahalıdır diyordum gerçi senle Kayeyden başka gören olmamıştı herkes bedava olmuş gibi alıyordu

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

sağol ablam iyi akşamlar

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Elie sağlık Murat kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

O kesin aynı 7 den döndük :) bidaha 7 leri nezaman görürüz acaba 3 ayda bir gösteriyor kendini :) cok nazlı

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

doğru anlamışım, bir kere daha emin oldum, beklemeye devam edeyim o zaman, döngü fikir değiştirdiyse de yeni alım rakamları çıkar ortaya nasılsa.

2 kuruş düşse saldırırdım, ömür boyu alacak bir şey bulamam sanırdım, nasıl değişmişim. :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Once 6.55 ler gelme ihtimali var Murat kardesim kisa vade yani

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yok 7 yolcuğunun geri dönüşündeyiz rota aynı mı ben bilmem :)

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iyi bildiğim tek şey parçalı alıp satmak kazanınca şükür kaybedince sabır etmek başka bildiğim yok :)

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Yanlismi gördüm acaba tekrar 7 ye yolculukmu tam anlamadim 3 ay mı var

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Şimdi sen bu işleri daha iyi biliyorsun o yüzden diyorum:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum