Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:43:11
EUR 34.8238 02:43:11
USD 32.3379 02:43:11
ALTIN ONS $2301.8900 02:43:11

Konu: algıya devam

Algı operasyonları devam ediyor herşey burada kararı siz verin.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Eyvallah, teşekkürler.

blkstallion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

günaydın btc 38k görecek diye düşünüyorum, tutulabilir. ytd

Adgny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Günaydın, btc 271.000tl olarak tersteyim kardeşim, bu rakamlar gelirmi , nasıl bir yol önerirsin

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

dostum gerek yok bırak engelli olsada bütün grafikleri görebiliyor. Ne dersen de inkar edecek çünkü başka çaresi yok . Milleti daha fazla rahatsız etmiyelim.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Neden öyle dedim biliyormusun galiba çok yorgunsun yazılanlar silinmiyor diyorsun elinden gelse yazdığını inkar edeceksin hepsi bu

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Ve kendisinden eth hakında yardım istediğini de gördüm @blkstallion zaten paylaşmıştı o yazıyı Karı reelize etmek istediğini kacırmak istemediğini de yazdın ona ve onun sayesinde bu akşam eth den kar aldın seninkisi gurur başka birsey değil özür dilemek büyük bir erdemdir kimse sana dönüp özür diledin sen kötü bi analizcisin demez bence özür dilemelisin hatalısınız sana gaz verenler 3 saat öncesine kadar @blkstallion e hocam kaçtan çıkalım hocam eth ne olacak diye soranlardır bu gece uyuduklarında acaba vicdanları onlara ne diyecek merak ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

katılıyorum dostum, yazılanların silinmemesi büyük nimet. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Belgeli olduğu halde inkar ediyor, yarın şu eth mevzusu için tekrar geçmişe dönücem bulursam onuda atarım.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Yazılanların silinmemesi güzel birsey olsa gerek @blkstallion hem iyi niyetli hem ii bi analizci 1 saat öncesinden değilde iki üç gün öncesinden hedef verdiğini herkes görmüş ve okumuştur burada onun emeklerini hiç eden çoğu kişi ona bi özür borçludur çoğu kişinin hocam şurdan tersteyim dediğini okudum ve sayesinde tersten çıktığını da gördüm özür dilemek büyük bir erdemdir yaşa bakılmadan özür dilenmeli bu sitenin @blkstallion gibi üstadları kaçırmaması tam aksine destek olup burada tutması gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Yazılanların silinmemesi güzel birsey olsa gerek @Blk

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

Eyvallah ustam.

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

sağlam kafayla birdaha oku dostum hayırlı geceler

ErdemDR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

Usta yarın dinç kafa ile okuyacam konuyu. Hakliya haklı haksıza haksız derim. İnan su an demek ki kafam almadi.
Ama şeyi anlamadım. Sen ada zaten zirvesini yapmış daha ne yapican o coini biriyime dedikten sonra coin düştü mü sonrasında? Sorada Kınıklı ben düşecek zaten demiştim gibisinden çark mi etti onu anlamadım inan. Eğer öyle ise haklisiniz..

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

eyw dostum varlığın yeter.

ATT35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATT35 ()

Güzel dostum, süper analiz yapıyorsun. Çok yorum yapmıyorum ama, günlük 3 lık ımı sana kullanıyorum. Ben trx 03300 den alış yazdım, umarım gelir. :)

2BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

boş verdim dostum artık onlar düşünsün. Ben bu konuyu dün gece kapamıştım malum vatandaşın yancısı bana sarınca arkamdan atılıp tutulduğunu duyunca bunu paylaşma gereği duydum herkes net olarak vaziyeti görsün.

FERDİ_5519 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FERDİ_5519 ()

benim like hakkım bitti ustam siz yolunuza bakın haksızlığa algıya karsı kızmıssınız senin analizlerini takip ediyoruz çok guzel analizt yapıyorsunuz alllah razı olsun bosverin

0BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Abi yapmayın böyle. Lütfen sakin

4BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

net söylüyorum o arkadaş iyi niyetli değil. Ötesi de yok

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

Yok ustam amacım siz birbirinizle kavga edin değil. Bak senin analizlerini takip ediyorum. Gayette başarılı birisin bencede. Ben senin ada zirvede, daha ne yapacaksın adayı dedigini hatırlıyorum. Ki bence haklıydın yani ada zievedeydi. Sonraki dediğini anlamadım inan. Beynim donmuş vallahi çalışmaktan acayip yoruldum:)) Ama demem o ki ustam siz hem iyi bir insan hemde iyi teknikcisiniz. O arkadaşta iyi niyetli gördüğüm. Bari sizler yapmayın. Zevkle girip yazilarini okuduğumuz birkaç insan varsınız zaten.

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Like... kapanış konu anlatımı bence ben buna şahidim ...

7BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

mevzuyu anlatalım ozaman @Biriyim benden ada hakkında bilgi almak istedi. Bende laf olsun diye grafiği incelemeden ada zaten zirvede ne yapıcaksın dedim. Daha sonra grafiği incelemeye döndüm ki, bu arkadaş ada şöyle yapacak böyle yapacak ne zirvesi felan bişeyler yazıyordu. neyse, ben analizimi bitirdim ve paylaştım. Herkes çıktı zaten geç saatti, 2 gün sonra ada hareketlenince zirve dediler ben şöyle olucak böyle olucak yazısını paylaştı. Ben de cevabımı belgeli olarak sundum doğal olarak geri vites yaptı. Burada konu o, bu değil. konu ne biliyor musun ? bir bütünden bir parça alıp kendini haklı çıkarırken bir başkasını kötü durumda bırakmak. Siz bu durumu kabullenebiliyorsanız. Burada kimse kimsenin üzerinden prim kasmasın ayıptır.

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

Dostum @Kınıklı_ sana usta diyor. Senin. fikrin benim için önemli diyor, buradaki en bilgili gördüğüm kişilerden birisin diyor. Adam daha ne desin yaw! Daha başka ne algı yapabilir gözünü sevdiğim..
Adam sana saygısızlik yapmamış tam tersi övgü dolu sözle bahsediyor.. yanlış anlamışsın adamı bence. Algı felan yok..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum