Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:10:28
EUR 34.9839 17:10:28
USD 32.2051 17:10:28
ALTIN ONS $2414.8350 17:10:28

Grafiği gönderen: İbrahim_4546

ilk alım yerim 26 ons düşerse 24.90 kadar alım yapacağım herkes kendi alımından sorumludur ytd.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim dolar da düşüş trendi bitmedi olar bazlı gramda düşüş olma ihtimali yüksek gram 1830 tutunamazsa 1780 e gidebilir

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Kardeş herkesin yürüdüğü yoldan yürüme benden söylemesi etrafında şu an en ucuz ne ona bak.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Allah Allah :) :) o da güzelmiş hoşuma gitti he :)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Param yok babos neyle alayım gümüşü? Altından dolara parite mı yapayım yarı yarıya?

2BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Bir kizilderili atasözü der ki; "kuli paku ipa tuka" yani, gümüş alacaksan acele etme der:)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Gümüş candır gramda öyle ama gümüş bambaşka daha ne diyeyim ben sana kardeşim :)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Teşekkür ederim hanım teyze sabrın sonu her zaman iyidir ve herşey nasip kısmet

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Ola gardas 411 den bile zarara girecem nerdeyse. battim batıyorum batacagim:) birisi süper bi fikir söylese de kâr etsem diye bakınıyorum ama neeerdee:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

eline sağlık İbrahim, teşekkürler. ben daha önce hiç göstermediğim bir sabırla bekliyorum alıma başlamak için, hatta kendimi aştım diyebilirim ama ne kadar bekleyebilicem emin değilim.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim ben sana herşeyi alıştıracağım öngörülerime güven batarsa beraber batalım :)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Emeğine sağlık abim, teşekkür ederiz

2BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Maşallah ibocum

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Ibocugum sende grafik işine alışamadım daha yaaa:)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Teşekkür ederim

AfEge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi yazdım beklentim 24.90 alım yerim başlama 26 ons

zynpclk078 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Selamlar başkan. İşte bu. Hemen like. Alım yerini dip ne beklersin?

1BeğenmedimŞikayet

AfEge ()

Grafikler başlamış. Eline sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum