Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0631 05:30:45
EUR 34.6670 05:30:45
USD 32.5880 05:30:45
ALTIN ONS $2408.3350 05:30:45

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Sıkılıyorum Sabri ! Bunalıyorum ... :)

Bana göre dip 22 USD

Normalleşen Sürede ilk tepe 34 USD

Şimdi Ben bu 22 - 34 USD arasında bi 5-6 dolar kadar Gümüşü Tokatlamayım mı ?

Martın Sonu bahar arkadaşlar.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam o sayı var mı bakalım gerçekte onu da mekan sahibine sormalı %10 bile henüz görmemiş oluyor yoksa
bakalım bir yorum ile 4 saat ileride görünsün yine :)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seroş ()

@selcukcelik Selçuk bey gümüşte 30.20 TL olarak yazabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam siz hala 26.80 beklemede misiniz? :) Sizi de biraz rahatsiz etmis gibi oldum ama kusura bakmayin :(

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Selçuk gardaş elimizdekileri sizce kaçdan satalım teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

Gold_ustası ()

Döngüsel ve dönemse
satışlar gelecek
Buda dibe götürecek
Demişsin dostum
Yani gümüş yukarı yönünü aşağımı çevirdi diyorsun
7 liradan aldık yüklü
Korkum .6 lirayı kırmasın
Sence 6 yı aşağı yönde kırar mı

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Abicim 32 'i beklemeyeceksin. Son gördüğü yakın tepenin üzerinde rakama emir vereceksin. takriben daha önce 29,80 tepe yapmışsa 30,20 ' e satış emri verip çıkacaksın. kılı kılına denk getiremeyiz.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba Selçuk gardaş siz Ons 32 dolar olacak dediniz hala bekliyorum. Sizce bekliyelimmi teşekkür

1BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Tellidivane ()

sesli güldüm:)))

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Emeğine sağlık @selcukcelik hocam

1BeğenmedimŞikayet

Fth63 ()

Hocam sen bitanesin boşver

7BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

36 yaşındayım bana bi 10 yaşta siz eklediniz :) sizleri seviyorum ama profil geçmişini inceleyin.

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

sayın hocam 34.41 rakamı 2021 hedefi mi

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

sorumu vade olarak 2021in ikinci yarısı ve sonrası olarak düşünerek sorumu tekrarlar isem; 34 hedefi öncesi 26 altını görüyor musunuz? teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ufukbarin ()

düşecek diyenler de var 20binlik satip dusunce alsam kârla zararimi kapatamaz miyim su an 3.5 4k zararim vae
yaklasik

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hmmm. Tekrar 6,74 ü Hemen görmez. Ancak Napabilirdim ben ? misal tepki yükselişlerinden faydalanır parça parça çıkardım. Yani elbette düşecek kar sarışı gelecek döngülsel ve dönemsel satışlar gelecek buda oluşturduğu dibe götürecek. Benden net rakamlar net tarihler beklemeyin daha çok trend yönü ile alakalı yardımcı olabilirim. Şuan yön tepki alımları sonrası kırılım olarak görülüyor.

ufukbarin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ufukbarin ()

abi 6.74den 6kg gumus aldim ben bunu n acisini cikartabilir miyim yoksa kardeşim sat şimdi dibi gorecek mi diyosun cok zor durumdayin tavsiyen var mi

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Selamlar.
Bahar o kadar gecikir diyorsunuz.
''Şubatın kışlığı, Martın . s. r. ğ. na bakar'' derler kimi yörelerde:)

1BeğenmedimŞikayet

Mura0762 ()

Gececiler onlar yatıştalar

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Thanks hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmetanka ()

Gençlerin parası bitti sanırım Selçuk bey :)

1BeğenmedimŞikayet

gümüşengineer ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mannakca ()

Hocam hangi sevilerden yüklü alım yapılır

9BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Burası patlaması gerekiyor. Nerde geriye kalan 1970 taneniz?

1BeğenmedimŞikayet

Emir45 ()

kardeş, benim gibi sessiz sedasız takipçilerinde var. Evet arada like veriyorum ama genelde sessiz takipçiyim ? Allah razı olsun emeğin uğraşın için, eyvallah..

0BeğenmedimŞikayet

Bilgin555 ()

Aynen hanfendi gecen hafta 6 dıydı ortalamam al sat yaptım yapmasam beklesem kafadan 7–8 bın fazka alıp 7 bin tl olan zararım kapanacaktı gene olmadı gene olmadı

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Sağlam düşerse alır yatarız başkan 10 bin tele eridi onu kurtarsam Yeter

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

beklediğim yüklüce tl var arkadaş 22 23 ler aşşa yukarı ne zaman gelir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum