Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 16:13:04
EUR 34.8011 16:13:04
USD 32.5901 16:13:04
ALTIN ONS $2311.6050 16:13:04

Konu: Gümüş OBO Olabilir mi?

⭐⭐Layaline ()
Gümüş
kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

teknik tahmindir

o rakam gelmez yazmadan evvel diğer grafiklerime bakınız daha evvel re- testlerine şahid olun boşuna yazmayın :)

ytd

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Muhtemelen usd kur değişkenliği.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bönbönbakan ()

Omuzlar baştan kucuk olur, omuz omuz omuz diye de formasyon yok :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

ozaman gercekleşse guzel tahminlerdi ama aniden yukarı cevirdi işte yonunu oboya gitmeden biraz uzatma yaptılar. ytd herhalde tl grafigi oldugu içinde gercekleşmemiş olabilir .. ytd

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Attığınız ve bu çalışma gibi görünce nasıl ürkmüşsem hafızama kazınmış sn @layaline grafikleri. Aniden de gidiverdiler. O zaman üye değildim dışardan izliyordum galiba. Hayırlı geceler dilerim. Sn @M_yıldız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@USTAMM layaline yeni üyelik açmadı.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

30 Haziran 30.50 hedefi gelmedi @USTAMM in. :) 10 kuruş çıktı ama bir hareket var. Eyvah yine geri dönüyor. 7.40 7.50 yol al artık. 26.10 a 26.15 den gene geri dönme. @USTAMM bi el geri gidiyor

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

İyi akşamlar
istifa ettiğine üzülmüştüm
üyelik açmadı bana denk gelmedi
@USTAMM

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ustam arada yoklama alıyorsunuz kim geri gelmiş kim teneffüse çıkmış hepsinden haberdarsınız Yusuf Hocam başka bir adreste yazıyorum demişti lakin orda olan üyelerden istihbarat almalı

hem belkide oda Bünyamin Hoca gibi emti adan uzak duruyordur je tonda yazıyordur kimbilir ...

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

@layaline istifa etmişti. Yeni üyelik açmadı, değil mi?

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Hocam saygılar. Gümüş 7,20 ye doğru gidiyor. Düzeltme yaklaşık 10 gün sonra düzelme seviyesi 5,75 görünüyor. Ben acemiyim yinede paylaşmak istedim. Bekleyip görelim. Allah'a emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Kardeşim emeklerin için teşekkür eder, esenlikli günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Emekleriniz ve insanlara yardımcı olmanız açısından çok teşekkür ederim dostum.
Aldığın kararlara saygı duyuyorum, hayırlara vesile olması temennisiyle.
Kendine iyi bak Allah'a emanet ol...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Yusuf Hocam ne desek kâr etmeyecek karar verdiniz biz her daim aramızda görmek isteriz halbuki kararınıza da Saygı duyarız
ALLAH Her daim Yar ve Yardımcınız olsun İnşaALLAH

Saygı ve Selâmetle Kalın
Hakkınızı helal edin

Gitmek yerine ara ara uğramayı seçerseniz bir selam vermeniz yeter buralardayız

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Mesaj düştü eline sağlık Yusuf Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Herkesin kararı kendını bağlar zaten sonunda ytd diyorsun kesin olacak da demiyorsun analizinin sonunda çıkarmış olduğun rakam. Yatırımı herkes nokta atışı bilse balınalar nasıl kazanacak:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Geliyor . alındı.

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

mesaj kontrol :(

19BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Değerli dostlarım kendi kişisel olarak aldığım ayrılış kararını uygulamak zorundayım ( kimseye kızmadım ters mesajlar bu kararımda çok etkili olmadı kimse sebebini düşünmesin kendi kararımdır )

Hiçbir zaman beğeni almak yıldız almak derdim olmadı bu tahmin işi bana ağır geliyor tutturduğum tutturamadığım oluyor ve sanki bunda hakka giriyormuş gibi hissetmeye başladım hep içimi kemirdi , olası tutturmalarda fıtratta olan nefis devreye giriyor ve gizliden kibirlenmeler başlıyor bu da ayrıca rahatsız ediyor. daha birçok sebeb

durman bizim hayırlı diyecek olanlar olabilir ama benim için maalesef sıkıntı oluyor

bekletim grafikte mevcuttur ne zaman gelir kesin gelir mi wallahi bende bilemiyorum inş alım bekleyenler için gelir ve yazın hep beraber güzel kar ile satarız

şimdiden hakkınızı helal ediniz

olurda o rakamlar gelirse ve alım yaparsanız şükür ifadesi olarak sadaka vermeyi unutmayınız

selam ve dua ile ..

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

inş öyle olsun

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Gündem haberlerine göre kısa süreli böyle bir reaksiyon verebilir, kalıcı olamaz. Geri kısa sürede çıkacağını düşünüyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah dostum bilmukabele sen de benim için öylesin işin rast gelsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

1H gümüş onsta da sabah durum buydu basitçe kabaca...
Bakalım neler olacak hayırlısı olsun zaten 27 de GAP da var kapatması durumu olabilir belki.ytd

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

canımsın Allah razı olsun, görmesemde hakketten değerlisin.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

14-16 dolar arsı kabaca hedefi

merterbirader için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ama ikili dip daha mantıklı bence çalışma ihtimali olarak:)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

yok yok gelirse yazarım hele sana kesin yazarım :)

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam amacım alt rakamlara dıkkat çekmek obo işin bahanesi obo yazınca dikkate alınıyor yoksa yatırımcı kale almıyor :)

ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

baya bir dibe gider

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam cansın sitede sevdiğim kişilerdensin

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

işlesin hocam alırız :D

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum