Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:03:50
EUR 34.8238 20:03:50
USD 32.3379 20:03:50
ALTIN ONS $2301.8900 20:03:50

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Dolar

Arkadaşlar dolar tl de alçalan kamada sıkışma git gide artıyor. kama şu an yaklaşık olarak 7.10ile 7.38 arasında 7.38 üzerine çıktığında sıralı olarak 7.67 sonra 7.91 ve 8.20 hedeflerini bekleyeceğiz

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Tamam hocam sevgiler inş

__crypto__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__crypto__ ()

dostum sayfamda yazmışım yeni tahminim 6,50 diye

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Hocam güncel dolar dip tahmini varmı. Yükseliş hangi aylarda olur iyi akşamlar bu arada)

__crypto__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayhanix ()

Izleyip göreceğiz

RedStone için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

__crypto__ ()

iyi beklemeler o rakamlar iyi gelir

ayhanix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayhanix ()

Akif Hocanın dolar tl tahmini

0BeğenmedimŞikayet

project ()

@Bahaattin bana en son bu yorumun geldi. Bunu da cevaplamıştım. Düşmeyen yorumları profil açıklamana yapıştırabilirsin istersen.

Bahaattin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayhanix ()

Akif Hocanın dedigi grafik işliyor galiba

0BeğenmedimŞikayet

baydemirr ()

like 24 olmamış onumu diyorsun

ayhanix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayhanix ()

Hocam dediğiniz grafik işliyor galiba

0BeğenmedimŞikayet

ayhanix ()

Hocamın dediği grafik İnşAllah işliyordur.

0BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Üstadım merhabalar. Bu formasyonda belirttiğiniz rakamlar Şubat ayı içinmidir?
Teşekkürler.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam şu gün şu olacak veya bu olacak diye değil dolar tl hiçbir yazı bulamazsanız ben sadece gördüğüm formasyonu ve hedeflerini paylaşarım grafiklerim sadece bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değiller dolar tl için 3 gün öncede 10 gün öncede söylediklerim yine aynı değişmez nokta

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

project ()

Merhaba. Ortalama olduğu için kısa vadede tabii ki sarkabilir. Rezerv ve kurum borçluluk konuları da düşünülmelidir. Akıllarında ne var kestirmek güç. Yine de Üho seviyelerinden yukarı tepki alması beklenebilir evet.

Bahaattin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Bir de bahsedilen dönem içerisinde reel faiz oranlarına iyi bakmak gerekir diye diye düşünüyorum, saygılar.

project için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

project ()

7.20'den 5.15'e düşerken de doların 2002-2013 yılları arasındaki seyrinin tekrarlanacağı gibi söylemler vardı. Burada da hâlâ söylenmekte. Fakat öyle olmadığı görüldü ve kurun neredeyse 2'ye katlandığına şahit olundu. Aynı söylemler 3.70'den 3.30'a düşerken de olmuştu. O dönemki ve şu anki durum sadece Abd kanadındaki olmsuzluktan dolayı benzetiliyor sanırım. Kurda olumlu gidişatın olduğu belirli bir periyodun şablon olarak şu anki döneme uyarlanması kabul edilebilir bir düşünce değildir. Değerlendirme yaparken ülke risk faktörü, jeopolitik gelişmeler, bizim ve ithalat/ihracat istiraklerimizin durumu, finansal piyasaların durumu, tüm ekonomik göstergeler, döviz girdisi yaratan unsurların her iki dönem arasındaki farklılıkları, rezerv, yerli/yabancı gven, syasi gidişat tümüyle ele alınmalı. Ben o tarz söylemleri hatalı görüyorum. Yabancı yatırımcının bize bakış açısı bile aslında kurda yönü anlamak için yeterlidir.

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam eline sağlık tespitlerin çok doğru olmuş

1BeğenmedimŞikayet

Bahaattin ()

Selamson yillara bakildiginda 13 ayligin alti yada 250gunluk ortalamaya dokunup tepki alan kur bukezde bikac haftaya tepki alirmi dersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Hocam 2002 ile 2011 arasında olduğu gıbı dolar tl nin duraksayacagini iddia edenler var sizin fikriniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Gümüş böceği demek :)) Akşam akşam beni güldürdün sayit kardeş allah seni de güldürsün

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Aynen doğru diyorsun
Korkak davranmayıp (sivilde) milleti dinlemeseydim şimdi zengindim bende
Bistte 2020 ocaktan bu yana takip ettiğim hisselerin hepside yükseldi şansa bak. O hisseleride tesadüf eseri görmüştüm. Bide herzamanki hayalim o zaman gümüştü. Dandik bankalarımın hesaplarını incelediğimde gümüşle alakalı ibare yoktu. Yapıkredi, ziraat, ing, finansbank ... vs
Katılım bankalarında varmış.
Bundan böyle bir şey almadan önce bismillah diyip öyle alım yapacağım. Ayrıca abdest alır öyle alırım. Bu şekilde herşeyin elimde patlaması mümkün değil. Biri büyümü yaptı beddua mı etti nedir anlamadım. Zaten acayip şeyler oluyordu.
Gümüş aklımda yoktu gümüş böceği yazmadan gümüş gram fiyat grafik diye googleden çıkınca gümüş hayranlığım başladı. Bide yemek yerken, uyurken çok pis ısırıyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Nasip değilmiş hayırlısı sait kardeş başka bir fırsat geçer elbet

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Hiç sorma alamadım parite yapınca
Sonradan trene binmek istemiştim.
Şimdi almak için kolları sıvadım ama tekrar 5.80-6.10 arası seviyeleri görürse
Şu anda gümüşe girmek çok riskli
Bu gümüşe geçseydim terste kalır kalmaz çoktan tersten çıkmış ve bu seviyelerin belki biraz üstünde dolar almıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam ayları siz yazmışsınız zaten

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam alçalan kama aşağı kırılmaz ha kamayı aşağı yönlü ihlal edebilir o ayrı Ancak eninde sonunda o kama kırılır ve o hedeflerde gelir

No_limit için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Sayit kardeş naptın gümüş alaçam diyordun almismiydin gümüş

1BeğenmedimŞikayet

ozlemfatih ()

Hocam 7,40 I tahmini ne zmn görürüz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum