Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 14:59:03
EUR 34.7338 14:59:03
USD 32.3793 14:59:03
ALTIN ONS $2312.9050 14:59:03

Konu: Abcde

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yusuf yukarıya bak BIST kaçtan dönmüş ve hedefte neresi var demişiz uzun vade yanıltmaz

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

kısacası yatırımcılık dediğim taraf sağlam olduğunu düşündüğün kağıdı uzun süre tutmak lot artırmaya çalışmak. Kazancın bol olsun. :)

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

O taraftan bakarsan doğru dion abi

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Bist30 tarafına bakmak lazım orta uzun vade için dolar bazlı grafiğe baktığımda yabancılar toplama bölgesinde olduklarını düşünüyorum ve bu endeks 2300 3000 seviyelerine gidecekse bist30 ile gidecek, bankalar ile gidecek zamanı geldiğinde endeksi 5 dolar seviyelerinde tekrar göreceğiz, kısa hareketlere bakınca kötü görünüyor orta- uzun vade bakmak gerekiyor. 2019 yılında aldığın bir kağıdı hiç satmasan endeks bu seviyelerdeyken ne kadar kar ederdin bunu kendine sor :))

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

2019 mart ayından bu tarafa hesap TL yüzü görmedi hep kağıtta daha nasıl yatırımci olcaz abi ama bu defa durum farklı Gibi alıcılar satıcılar yangından mal kaçırırmis Gibi işlem acio söbelemece gibi :)

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

hocam yatırımcı olun bistte inanın daha çok kazandıracaktır endeksin büyük düzelmesine yaklaştığını gördüğünüzde satış yapın daha sonra sabırla bekleyip aynı kağıtta daha çok Lot alın.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi öylede ben kağıttan %5/%3 alıp cikamamki bu şekilde beceremem komple satıp çıkarım kağıtta emaneten duramam piyasa bunu istior kağıt bugün kâr yazior ertesi gün kâr yazdığı rakamın fazlasını içeri alior beklesen bi dert satıp çıksan bi dert

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bilançosunu katlayan fiyatı pddd ve fk ları iyi olanlar zarar ettirmez.

orta uzun vade al yat mantıklıdır herzaman kardeşim güvendiklerinden şaşma

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi eski cafcaflı günler geride bistte kaldı kazanamiorum eskisi gibi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sen işini bilirsin Yusuf

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne ticareti abi esnafmiydin sen neresinde angaranin arada gel kağıdı kime soracaz

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben bıraktım borsayı

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

@Alton hocam... tumosani ne yaptin...
Tumosan zirhli arac yapiyor agustosta fuarlara katilacak.
Sende duruyormu hocam.. ben yavastan topluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben zaten ticaretle uğraşıyorum kendi işim haricinde gıda

0BeğenmedimŞikayet

Pelinsu07 ()

günaydın .. yok o civarda benim de.. maliyet 20,2.. bekleyelim mi diye danışayım dedim:)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Parayi naptin abi nereye kullandın

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın yakin izleme pazari abartmadin demi 500lotu gecmedin benimkide duruo 16.20 500lot

Pelinsu07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelinsu07 ()

Yusuf bey Ufuk ne olur sizce.. % 25 zaradayım.. zararı kessek mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Normalde hiç yazmamak gerekiyor bıraktım çünkü. İşime odaklandım

0BeğenmedimŞikayet

regional ()

hayırlı cumalar abi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Napion abi hiç ugramion nasılsın iyimisin

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın saolasın hayırlı cumalar

regional için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

regional ()

abim günaydın

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Endeks herzaman önemlidir fakat güçlü olanlar hızlı toparlıyor ve yukarı hızlı atıyor endeksin he dönüşünde bir önceki zirveler aşılıyor herzamanki gibi güçlü olan kazanıyor iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yoo endeksle ters hareket etmio endeks düşmeden önce 15.22 aldım endeks düştü ha babam daghl düştü 11.99 kadar geldi aldık bakalım bekliorum

Mehmet2221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet2221 ()

Kardeş daghl ile ilgili yorumunu alabilirmiyim galiba endeksle ters hareket ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Öğrenci1 ()

İnşallah abi sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Insallah ayağın uğurlu gelir olumlu kaplar peş peşe gelir

Öğrenci1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öğrenci1 ()

Ben biraz daha lot biriktireyim öyle gelsin :))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Erbadan bi haber gelmedi ya

Öğrenci1 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum