Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 00:01:33
EUR 34.8299 00:01:33
USD 32.2736 00:01:33
ALTIN ONS $2346.1000 00:01:33

Konu: Gbp tl 4s

Ytd

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Boyle mi soyleyelim birde al kucuk sapmayla geldi mis mis mis:)))

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Satmadınız değil mi hocam?

eslem2707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Biz hep panik satışlarla kaybettik

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Teşekkür ederim hocam. inanın elim gitti geldi. tam satıyordum. arkadaşımda aradı. Ne yapalım diye. sanki ben çok iyi biliyorum. inş oda satmamıştır. yine vardır bir hayır.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

7.93 den tepkiyi verdi gördünüz mü?

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hepsi mi lazım ? Sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

CHF kaçtan aldım biliyormusunuz 9191/9189 vs , para 1 aya kadar lazım hocam. zararımı nasıl kapatabilirizm acaba. ne alsam elimde kalıyor. al sattanda anlamıyorum. arkadaşım al sat yaptı da 400 bin kaybetti Kasım'dan beri. bnde korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam 6.93 te ikili dibi var zaten altı olmaz izleyelim bakalım ne olacak kasmayın kendinizi üzmeyin para kıymetli kolay kazanılmıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Sağolun allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

7.93 destek buradan dönmesi lazım altında kapanış yaparsa tekrar bakarız acele etme hanım efendi

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

A selam hocam hocam doğrudur K bakmayın CHF ye baktım diğer şey ise aciliyeti yoksa zararkes yapmayın daha aşağılar yok ıse. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

S. a hocam yanlış anlamışsınız galiba ben %70 gbp ve %30 CHF deyim. sterlini kastetmiştim.9600 derken sterlin 9600 düşme ihtimali mi var diye sormuştum. mj nızı yeni gördüm.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam CHF 8 lira 9.60 nasıl düşecek?

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Birsey sormak isterim chf yi kimden duydunuz?

1BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Sağolun Müge hanımcığım. zaten sağlık sorunlarımda var. rabbim herşeyi bizden iyi bilir ne yapsak boş.

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam gbp 9.40 lara usd 6.85 lere değmeden uyuyamaz :) gözüne uyku girmez (:

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Game stopcular el atsa bari:))sterlin zamani uzatir hocam sonrasi guzel olacak umarim:) temennim bu yonde:)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

:((( hocam cok uzuldum.. birincisi saglik ve sevdikleriniz yaninizda gerisi gelir. ikincisi asla hicbirsey diyemem hocam; diyenler, kesin net konusanlardan uzak durmanizi nacizhane tavsiye ederim. sterlin iyi bir para birimidir bugun gordugunuz zararini telafi eder. chf hakkinda hicbir bilgim yok keza bu sitede son bir haftadir sayfalaarda adi konusuluyor sadece. vadeniz uzunsa bir muddet ekrani kapatin. ruzgâr hep ayni yonden esmeyecek emin olun. bunun disinda istisnasiz hicbir grafigin garantisi yoktur. benim grafigimin de garantisi yok hocam, illa her cizilen grafikteki rakam gelecek anlami tasimiyor. grafikler bir öngorudur. nacizhane tavsiyem budur hocam.

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Baktım hocam yorumlara gördüm inşallah zararınızı kurtarırsınız bu arada gbp günlükte bakın hocam iç açıcı değil gibi

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Hocam hepinizden allah razı olsun. zararım 10 bini geçti. sterşin ve CHF deyim.9600 e düşme ihtimali vara çıksam mıki. çok moralim bozuk eşim problem yapmaya başladı. okadar yanlış alım satımlar yaptık ki. arkadaşım 400 bin zarar etti.2 daire parası gitti hocam onund a 200 bini kaldı. onların evindede huzur kalmadı. hocam siz mesul değilsiniz zarar kes yapalımmı. biz battık çünkü

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Nerden buldun bu hisseyi hocam demistiniz:))? ustuste zaten kazandirmis diye konusmustuk:)patron yildiz gonderdi ya bana, tarihinin en ust tepesinden aldin diye; o hisse bu hisse:)mecbur bekliyorum:/

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Rica ederim hocam:) her daim bu sayfada rahatca soru sorabilirsiniz, hic cekinmeyin, sevgiler selamlar:)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Ben ne yorum yapmıştım hocam :) kötü dememişimdir inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam bir kez daha dene istersen iletisimi:) bu arada g ile baslayan bir hisse bakmistik ya bugun %10 yapti:) ama ben hala tersteyim tabi:))

0BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim sağolun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Ahahah (: yok yok rakam yaz diyor :)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Tesekkur ederim hocam sevgiler selamlar, ben o gun etiketleyip yazdim size lakin sayfada cikmadi. go.. g la formasyon egitimi diye yazarsaniz sayisiz video cikacaktir.

Doruk18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam :)) sen gelme mi diyor acaba:))?

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Selamlar hocam,4s zaman diliminde ters fincan kulp formasyonuna gore 9,60 rakami ihtimaldir hocam, lakin bir haber akisi ya da bir veri formasyonu bozabilirde.. formasyonlar olasilik gormedir. her bir formasyon kesin ve net degildir. saygilar selamlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum