Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 03:19:50
EUR 35.0464 03:19:50
USD 32.2473 03:19:50
ALTIN ONS $2417.8550 03:19:50

Grafiği gönderen: Bünyaminy

üçgen içinde seyrdiyoruz ytd

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Parıbu da dediğiniz yok cok yesekkür ederim

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Mexskan mxn. %100 verdi dünden bu yana düzeltir devam eder ben ondan alacagımı aldım cumadan bu yana %100 kar aldım düzeltme yaparsa diye bekliyecem sormuştun bi ara diye cevaben yazdım bol kazançların olsun bundada takip 25.563 ytd

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Allah razı olsun degerli kardesim xrp okey
Mxn dediğiniz xlm mi dogrumudur

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eyvallah dostum eline emeğine sağlık, hayırlı akşamlar bereketli kazançlar size de...

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH sağolasın Hocam çift taraflı pozisyon ile takipteyiz nasipte varsa uçarken de düşerken de nasipte yoksa avucumuza düşse bile basiret tutulur da bakakalırız
:)

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

bünyamin bey düşüncenizi önemsiyoruz, yukarı hareket düşünceniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tşkr sn vlk yasan xrpmxn favorim sizinde bol kazançlarınız olsun ytd

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn Ahmet hocam işlem hacminin gümüşte büyüyecegini eliot sayım grafigi ile çok önceden belirttim boga görünümü nötr durumda rsi 62.741 de aşırı bir uçuçu volalite görünümü öngörümün olmadıgını 27.641 de gümüşün satıcılı olacagını belirtmiştim gümüşte cros başlangıç dengesi 27.981 olarak güncellenmiş grafigi attım bugün şayet satış devamı olursa 26.3610 dengeleyici ve 26.763 stabil görünümdür 27.981 den önce belirsiz görünüm kabulümdür manüpülatif işkem grafiklerinin daha önce çogu insanları bilanço kayıplarıyla karşı karşıya bıraktıgını gördük şu grafikte destek olmak kaydı ilestpp loss 25.563 ile ve yukarısında hacim büyümesi beklentimdir grafik görünümde aylık çift tepe düşündürücüdür iki ihtimalli izah gibi gözüksede 27.5 için daha önceden izahda bulunmuştum bol kazançlar ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Bereketli kazançlat sn bunyamin

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Arz kapanış 26.979 talep kapanış 27.023 arz talepten düşük sıralama 27.12 pl _26.3610 pl pozitif 26.765 destek 25.563 kabul sn periot bol kazamçlarınız olsun degerler 925 ayar polymetal endex london ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

kapanış 26,991 değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam üçgenden yukarı doğru yükselen kanal içine hareket bekliyormusunuz açılışta hani şu bahsi geçen gaplı açılış mevzusu
Asyanın alımlarının ufaklığı da düşünülünce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum