Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 18:27:12
EUR 34.7139 18:27:12
USD 32.3775 18:27:12
ALTIN ONS $2304.0950 18:27:12

Konu: altın/dolar

siz yınede gunluklerde bunu dıkkate alın derim. ytd

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

@trakyali2259 15/20 gun once soyledıgımız hedefıne gıdıyor usul usul. nıye sasırdınkı :))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

malesef ki $ ıcın yenı bır dusus trendı tespıtı var.sanırım bu baslık altında paylastıgım rakamlara adım adım ulasıcaz.ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bizde izlemeye devam edıyoruz.

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

benım verılerım bu baslık altında gormedıgım bırsey ıcın su bu dıyemem. 540 lardan aldırnlarda hoca ıdı onları hoca dıye yıne bu sayfadakıler secmedımı ? benı ılgılendırmıyor afakı rakamlar hedefler.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Her şeyin hayirlısı diyelim daha fazla düşmesinde insanlar üzülmesin

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Ben gebertmedim sayfanin bilge hocası yazdı

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

reel gerceklık denen bırsey var alttakı gorselıde bakın kendınız hesaplayın dedım o yuzden on s ve $ gunluk hedeflerı mevcut ıster ort. al ıster o rakamları referans al sana kalmıs . 226 ıcın verı gormedım ben. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Yoo cros diyenler 226 tl olacak diyor sen yüksek yazmışsın

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

226 ne ? ugurlu sayınmı :))

0BeğenmedimŞikayet

Ulubey6600 ()

Senin gitmeyen kileri bile ulubey yürüttü yok sana hisse falan :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

geberttın ıyıce sende :)) py nın balınalarına sormak lazım hedeflerı neresıymıs dıye.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

226 olmaz mi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hep on s yada $ grafıgı uzerınden bakılıyor bırde boyle bakalım mı .bır oncekı gorseldekı on s ve $ gunluk hedeflerı ıle ortalama yaparak bır hesap yapın kendınızce bakalım sızdekı sonuc ne cıkacak.ortalamalarda zaten cros yaptıgını gostermekte. kımse ıcın ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sizler hala bırılerıne mb sına ahmet mehmet e bahane aramaya devam edın 20 gun hatta daha oncesınden yolu ızı bellı bır formasyon var sadece sız gormek ıstemedınız bugun yuzlesıyorsunuz.durum bundan ıbaret.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çakır_kara_ ()

Aynen ustam haklısın :) 20 gram 20 gram alıp satıyım diyorum :) alımı yapıyozda satımda sıkıntı var :))

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

allatn aldıklarınla ustten aldıklarını nasıl ayırt edıceksın :)) hepsı sanalda bırer rakam degılmı sonucta . ortalamana bak derım.

Çakır_kara_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakır_kara_ ()

437ye düşürdüm ustam ortalamayı sabah az daha ekledim yine düştü :) 420 yi görse alttan aldıklarımı tekrar satarım yukarıdan aldıklarım duruyor

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ufak bır ekleme yaptım demıstın o zamanlar yıne hatırladıgım fıyat aklımda degıl ama oldu oyle bırsey. izleyelım bakalım nolucak devamında. uzun vadecıysen zaten dert etme.

Çakır_kara_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakır_kara_ ()

Usta görmemişim satardım yoksa eldeki gramı komple zarar yine 900 TL oldu

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

2 hafta önce 7.2x lerde bunu yayınladıgımızda cok bılmısler 7.5 / 8 lerı hayal edıyordu hanı nerde onlar bı alalım sahneye . muhtemelen ya dızlerını dovuyorlar yada bırılerıne yukardan fıyatı kıtleyıp sayfada mılletı gaza getırıp sıvısıp kacmıclardır.bol yıl dızlı yalanlara devam edın kendı ıcınızde sızler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bazen oluyor boyle terslıkler :(

34taifa34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34taifa34 ()

Benim bozmam gerek şimdi bozsam yüksekse üzülürüm yada kalsa düşsem üzülürüm 440-450 civarını sorun etmezdim ama bu ahır geldi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

zorunlu degılsem nakıtım varsa bozmazdım ama son careyse yapıcak bırseyde yok gıbı. usd hedefı gelırse bende uzun vade fızıkı grm gırıcem 3/5 senelık. hedefım 1500/2000 tl ytd.

0BeğenmedimŞikayet

34taifa34 ()

Sen olsan 460 dan gramın olsaydı nasıl bir yol izlerdin. Mart ayında da ödemem var

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ona ben bırsey dıyemem kesın dıye bırsey yok kesın dıyenede ınanma derım benımkısı öngöru sadece. o yuzden ytd dıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

34taifa34 ()

Nurdan zarar kes yapalım mı

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

beklentımız asagı yonlu ark. grafık agız acıklıgı normalde ordan baslamıyor özenılmemıs bır ucgen o kısmı. ama ılk paylastıgımızla karsılastırırsan farkını goreceksın . ytd.

0BeğenmedimŞikayet

34taifa34 ()

Yani burda daralan üçgenden çıkıp yükseliş trendine mi girecek

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cok degıl 4 gun once soyledıgımızde cok bılenler cok ufurmustu. donmeyız yolumuzdan dedgimizede ilk hedeflerınede gelir bu rakamlar. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o ytd tuzluk nıyetıne duruyor zaten orda dımı . hala gorupde yonlenecek kısı varsa zaten parasını versın baskası yonlendırsın vaktını harcamasın buralarda derım :))

_Sheriff_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum