Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:38:48
EUR 34.8238 23:38:48
USD 32.3379 23:38:48
ALTIN ONS $2301.8900 23:38:48

Konu: Gumus-66VİP

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Usd hep 7,36 ya dıkat cekmeye calıstım, yıne takıbımde 7,36 var altını ve ustunu takıp edıyor olucam

Genel anlamda dusen kalan cızgılerı ustundeyız, ve 200 ile 50 ema ortalamaları uzerınde olmamız olumlu,
Gumusun zıgzaglarlada olsa daha ıyı denemeler yapacagını goruyorum,

Altın ıcınde yakın zamanda olumlu olusumlar var,

Destek ve dırenclere gore alım satım kararları sızlere aıttır.

SAYGILAR...

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xMONEYx ()

Teşekkür ederim abi, 6.57 alt destek üst dirençler göremedim :) ya da onsbazlı üst dirençleri, alt destek 27. 89 artık alt direnç oldu yanlış anlamadıysam

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayırlı sabahlar hemşehri haberli bekliyor

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Nuri5 verı bu ve usd ıcın etkılı olabılır. 10:00 TRY İmalat PMI (Oca)

@xMONEYx alt grafıklerde destek ve dırencler var kardesım

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Meczup ()

Tespitlerinizi çok çok uzun zamandır okur ve yakından takip ederim sizi. Duruşunuzla, vizyonunuzla, eldeki verileri yorumlayarak bulunduğunuz öngörülerin tutarlılığından dolayı tebrik ederim.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tesekkur ederım kardesım,

Kargasada bazı yorumlar kacıyor goren olmuyor sanırım ama gordugum ve tespıt ettıgım seylerı yazmaya calısıyorum

Mr_Meczup için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mr_Meczup ()

Sana da selam olsun güzel yürekli insan. Takip ediyorum sizi. Katkınız çok.

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Eline sağlık hocam cedden rahmet

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@horozcu alt yorum, ve kopyaladıgım yoruma goz atarmısınız lutfen

Benım gıbı dususnlerınde olmasına sevındım.

Gümüş için 66vip yorumu (4 saat önce) Cevap yaz
Konu: Gumus-66VİP

Gunun kalan onemlı verılerı;

CAD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Aylık) (Kas)

18:00 USD Askıdaki Konut Satışları (Aylık) (Ara)

Bu arada 14:30 dan baslayan 23:30 da sona eren 1-2 yıldzlı verıler var tamamı takıp edılmelı

Spek cıkıslar yıne aynı sekılde dususler getırır, siz ıyısımı yıne verı haber akısı ve teknık rakamları(destek- direnc)takıp edıp usd ıle bırlıkte ons hareketlerını ızleyın.

Ya sıtedekı spek hareketlerden, ya yanlıs yonlendırılmelerden yada boga- balına tuzaklardan yasanan sıkıntılara bırde abd lı gencler eklenemesın.

Onemlı eşıklerdeyız DİKKAT etmek gerek, ve usd yı yakından takıp etmek gerek.

https://altin.in/66vip

0BeğenmedimŞikayet

Keskin05 ()

Bizede akıllı oynamak düşer. jp ağır basıyor ama nemalanmak da lazim; ))

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Cok mantıklı
Abi
Karı ile kocanın arasına girmek gibi birşey (:

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Reddit tarafı olalimda insanlar tersten ciksin hocam

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Reddit ve jp morgan arasında madem savas var, bızde madem savas taraftarı degılız,

O halde

Savas bıtene kadar cekılıp ızlemek gerek.

ALLAH hepınıze kolalık versın,

Kapanıs sonrası tekrar bakarız hafta ıcın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@GAKGOM21 Eyvallah kardesım faydası oluyorsa ne mutlu @ERDİLEK

GAKGOM21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GAKGOM21 ()

Dünden haber verdin bu hareketliliği helal

1BeğenmedimŞikayet

ERDİLEK ()

Helal olsun dostum . gününe kadar tutturdun bu gümüşü. para yoktu alayım yoksa çoktan girmiştim. tekrardan tebrikler dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Muallim28 ()

Teşekkür ederim. Al sat değil 440 üzerine atar mi diye bekliyorum 18'e kadar bakalim nasib

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@66vip harikasınız abi, söylenecek her şeyi söylüyorsunuz, siteyi gereksiz rahatsız etmek istemiyoruz ama dua ediyoruz bunu bilin. ALLAH razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım saolasın, her zaman aklımızı yettıgını her alanda paylasmaya calısyoruz yeterlı yada yerınde olup olmaması sızın takdırınızde, bızım buralarda sık kullanılır
'Korkulu uyumaktansa uyanık durmak ondan ıyıdır. ' derler.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Eyvallah @66vip abi, yine yerinde kral uyarılar, like :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat demek uygun degıl kardesım helekı su spek hareketlerın oldugu ortamda ama kar edıp yeterlı dıyıp kanaat etmekte onemlı,

Muallim28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muallim28 ()

Üstad altın bozmam lazim, saat 18e kadar ne dersin kaçta bozayım 2 3 lira kâr kardır

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gunun kalan onemlı verılerı;

CAD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Aylık) (Kas)

18:00 USD Askıdaki Konut Satışları (Aylık) (Ara)

Bu arada 14:30 dan baslayan 23:30 da sona eren 1-2 yıldzlı verıler var tamamı takıp edılmelı

Spek cıkıslar yıne aynı sekılde dususler getırır, siz ıyısımı yıne verı haber akısı ve teknık rakamları(destek- direnc)takıp edıp usd ıle bırlıkte ons hareketlerını ızleyın.

Ya sıtedekı spek hareketlerden, ya yanlıs yonlendırılmelerden yada boga- balına tuzaklardan yasanan sıkıntılara bırde abd lı gencler eklenemesın.

Onemlı eşıklerdeyız DİKKAT etmek gerek, ve usd yı yakından takıp etmek gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Teşekkür ederim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yazdıgınız yorumdakı grafıkte ons ve gr- tl bazında destek ve dırencler mevcut kardesım ordan detaylı ıncelebılırsınız.

Miisafir0005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Üstad suan da destek ve direncler neresi hangi noktalarda alınır satılır yazarmisniz saygılar

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Oyunları hala bıtmemıs,

Bır reddit ve robınhood lafı dolasıyor sosyal medyada ve sıtede, bu grubun gecmıstekı hareketlerını ınceleyın, kapıtal sıstemde bu tur grupların bız kucuk yatırımcılar hayrına ıs yapacagını dusunmuyorum, kaldı kı gecmıste bco ın lerı yerın dıbıne soktuklarını cok kısının canını yaktıklarını gorursunuz.

ÇEKIRGE surusune benzetılen bu grup gectıklerı yerı kurutur, soylemlerını detklemek ıcın 1000 usd yapacakları onsu hele bı 40-50 ons- usd yapsınlar.

Bu tur algılara paye vermeden destek ve dırenc takıp ederek kar alıp cıkmak ve tekrar alım kovalamak gıbı kendı stretejılerımzı uygulam mantıklıdır.

Altın onsta 1861 ve gr tl de 437 yı- gumus onsta 27,50 gumus tl de 6,43 takıbımızde.

Avrupa ve abd ıle bu rakamlar ustune atmalı, yoksa bır alt destek yıne korkulu ruyamız.

Kazancınız daim olsun, Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Emeğine sağlık üstadım

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gece paylastıgım grafık alt yorumdadır, gormeyen arkadaşlar ınceleyebılırler,

Dun abd oncesı yapıgım yorumda olumlu oldugunu soylemıstım ve hemen ardından ozellıkle gumuste hareket basladı, bu gunde altın onsta yavas yavas hareketlenmeler basladı.

Yukarı yonlu trend hareketı bu gun hafta sonu olması dolayısıyla ay sonu kapanısı olması sbebıyle onemlı, ancak yıne hareketlı al- sat ımkanları verecek bır gunun ardından asıl ızlıycemız pazartesıden ıtıbaren ay bası hareketlerı olacaktır.

Onemlı eşıklerdeyız ve zıgzaglara aldırmadan hareketlere olumlu bakıyorum. Destek dırencler takıp edılerek ıslem acmak mantıklı oldugundan grafıkte destek ve dırencler mevcut.

Sabır- şukur- kanaat,

saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Denemeler yapacak diyorsun (:

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Allah c. c razı olsun dost Rabbim bereketli kılsın, hayırlı ve bereketli Cumalar olsun, Allah için seni seviyorum. İşin rast gelsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum