Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:54:12
EUR 34.9460 07:54:12
USD 32.5565 07:54:12
ALTIN ONS $2335.0200 07:54:12

Konu: Ons Altın - Yıllık Grafik

Evet arkadaşlar ons Altın daki oyuna hep birlikte göz atalım.

Ons altın ortalama 5 6 ay gibi bir sürede 3 defa dip yapıyor ve sonrasında büyük sıçrama yapıyor.

İçinde bulunduğumuz süreçte 1828 seviyesinde dip yapmış bulunuyoruz. Bu dip seviyenin tepe noktası 1843 dolar . 1843 doların üzerinde kalıcı kapalı yeşil renkte mum oluşması halinde 2100 2150 li seviyeleri çok rahat bir şekilde göreceğiz. Daha yukarıları da gelebilir. Ama aç gözlülüğe gerek yok. 2100 seviyesi benim hedef noktamdır.

Diğer bir pencereden bakacak olursak ons altın 1828 seviyesinin altına da gelebilir. 1820 seviyesinde kapanıslar yaoabilir daha asagısında da 1780 seviyelerini gorebılır.

5 6 aylık sürenin 4 - 4,5 ayını bitirmiş durumdayız. 1,5 ay gibi bir sürede hedeflenen rakama ulaşacaktır.

Grafiği okumak anlamak için teknik detay ...v.s bilmenize gerek yok.

Yıllık grafik ons altında oynanan oyunu gözler önüne sermektedir.

Elinde altın bulunduranlar satmasın. Altın alacaklar da şu anda 1843 seviyesini baz alırsak üzerinde koyu yeşil mum yapmasını beklesin.

1843 seviyesi şu an için baz alacağımız rakam. Çünkü dip seviyesi şu anda bu rakamda olduğu için. İlerleyen süreçte dip seviyenin tepe noktası ne olursa onun uzerınde kapanısları beklemelıdırler.

Saygılarımla.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Abi hesabında sorun var. İstersen admin ile bir iletişime geç

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Abi mesajların dusmedı profiline gireyim dedim öyle gördüm bu yazını. Nasılsın iyi misin. İnsanlar çok garip abi inan kıymet bilmiyor. Senin hedefine az kaldı abi Allahın iznı ile 1 ay gibi bir sürede verdiğin hedefte olacağız keşke o donemde birlikte bakabilseydik bu grafıge. Bu arada bu grafik hakkında görüşün nedir abi. Düşüncelerin benim için önemli. Her zaman saygı duydum sana karşı saygım sonsuz Allah defalarca razı olsun senden gozumu açtın

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Az kaldı abla bana güven geç fark ettim bu grafik işini keşke daha önce fark edebilseydim. Tecrube zamanla oluyor biliyorsun

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

abdullahb_18 yorumu (8 dakika önce)
abdullahb_18 yorumu (1 ay önce)
ons buyuk sıcrama yapmadan once 3 defa dusus yasamıs hep gecmıste ama bunu hep yapmıs su anda kadar yıllık grafıge baktıgımızda 2 defa dusmus 3. dususu henuz yapmamıs ben 3. dususu beklıyorum 1780 demıstım ama bu 1800 olur 1760 olur ya da 1810 bilmem ama dusecek sonradan anı bır buyuk olceklı yukselıs yapıcak elımde bır grafık var yıl bazlı acık bır sekılde bunu yansıtıyor

https://altin.in/abdullahb_18/45

Grafik bu arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Gram Altın için abdullahb_18 yorumu (3 hafta önce)
Bu arada elimdeki grafik ons ucacak diyor :) bu dusus oku atmak ıcın yayı geri cekersınız ya su an onu yasıyor 1780 e kadar gidebilir belki 1820 den doner belki de su anki seviyeden gider ama ons 2100 2150 leri 1.5 ay gibi bir sürede kat edecek

https://altin.in/abdullahb_18/27 şimdi sen kork Allah tan

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

3 haftadır mi Allahtan kork 3 hafta önce 1.5 2 ay gibi bir süre dedim sonra zaman azalıyor ister inan ister inanma bu ons yukselınce konusuruz senle

Dumanlı06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

3 haftadır ısrarla belirriyorsun bu beklenen 1 1.5 aylık süre hiç kisalmadi

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

@Saudade_34 incele abla

0BeğenmedimŞikayet

Nasip313 ()

3. dipler hep daha derin olmuş. Py ler "artık bu altından bir halt olmaz" algısını mümkün mertebe tüm yatırımcıya algıladıktan sonra toplamaya geçiyor gibi.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Sana mesajlarım düşğnüyor mu kimseye düşmüyor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Teşekkürederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Sıkıntı olmaz abim ya en fazla eskiden 480 olunca kurtarıyordum bu şekilde 485 olur sıkıntı yok zaten vade olarak da suan sorunum yok

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

anladım. bankayı zorla ara sor iyice öğren en az maaliyetle nasıl fizikiye donusturebılıyorsun arastır bı. hayırlısı olsun ınsallah. Sonucu ne olursa olsun bırak üzülme. Bu hayat öyle bir şey ki olmadı ya da oldu diye üzüldüğümüz şeylere sonradan iyi ki olmamış dediğimiz anlara şahit bu hayat. Tam tersi keşke olsa ya da olmasa dedıgımız seyler olunca keske olmasaydı dedırtıyor bu hayat. O yuzden free olacaksın.

Erdallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Denizbank da orda fiziki vermiyorlar sanırım 22 ayarın da yükselişte 24 ayarla aynı oranda yükseleceğini emin olsam komisyon da pek umrumda olmaZ

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Sen düşünme sebebini. Muhakkak bir sebep bulurlar. Minareyi çalan kılıfını uydurur.

Dumanlı06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Bu rakamları görmesi için yeni bir salgın üretmeleri gerek

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

hangi bankada altınlar ? eğer fiziki olarak alabileceğin banka ise komisyon odeyerek altınları alabılırsın fızıkı olarak kuyumcuya makas farkı kaptırma bu ımkan varsa yazık gunah

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Bende baya zarardayım ama yarın bozup fiziki ye dönmek mecburiyetindeyim 22 ayar olarak bakalım bana nasıl yansıyacak zarardan çıkabilecekmiyim yükselişte bakacagız

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

eyvallah. Art niyet olması için hiç bir nedenim yok. Keşke bu grafiği önceden keşfetseydim. @volpann üstadı daha once takıp etmeye baslasaydım. Onun sayesinde grafiklere bakmak nasıp oldu. Her şerde bir hayır vardır. Allahın izni ile az kaldı zararda olan beklesin yazık günah.

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Öyle olsun abi ytd yazmayıver zaten herkes kendinden sorumlu baskasının lafıfla iş yapmamak lazım ama senin iyi niyetine inanıyorum ben

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Haklısın bencede paylaşımlara devam bana da yetki versin 20 yillik paylaşacağim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Emeğine saglık kardeşim bakalım neler olucak...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

ytd nedir abi emin olmayan adamın işidir ytd yazmak :) Allah aşkına grafiğe bak bi 3 dip sonra yükseliş. Şu anda 3. dip aşamasındayız. Sabırlı olsun millet yıllık grafik klavuz gibi ben yukselıcem bekle dıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Vala abi umarım öyle olur sen yinede gecen dediğim gibi ytd yazmayı unutma :)

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

çalışmaması için hiç bir neden yok. :)

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

eyvallah eğer bana özel olarak verdilerse bu yıldızı teşekkür ederim admine.

Bütün herkes aylık gunluk grafıge bakıyor sonra yanılıyor ya da ters bıse oluyor yazık gunah bu mullete.

@volpann üstaddan Allah razı olsun o açtı benım gozumu

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdallll ()

Nihayet paylasabildin grafiğini insallah calışırda herkes tersten kurtulur abi

0BeğenmedimŞikayet

bulentkaradag ()

Umarim olur 4 aydir sac kalmadi valla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum