Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 06:26:45
EUR 34.8300 06:26:45
USD 32.2669 06:26:45
ALTIN ONS $2351.8600 06:26:45

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Pembe hayaller görmek dileği ile. Dirençler

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

26,5 26,3 seviyesi gelme ihtimali 27,31 geçememe durumunda oluşur. 26,15 aşağısına düşmesi ile dün meydana gelen yükseliş sıfırlanır ve reddit güç kaybeder.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat ful tl deyim alim nerden yapmak uygun olur

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Evet son parçayı da yolladım 37den

0BeğenmedimŞikayet

ahmetanka ()

Son like size ve sorumlu dusuncenize. ..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gökhan dostum , sattın mı alış bekliyorsun

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Merhaba hocam çok şükür sayende kendime göre güzel kar ile çıktım Allah razı olsun alım için minik parça 6.39 dan aldım yine alım için ons bazında nereyi takip etmeli

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Vızıltı yok mu onur abi. :)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Onurum Alis bekliyorum

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alış yapmayı söylemeyi uygun buluyorum ama satış konusunu belirtmek biraz sıkıntı oluyor. Mutlaka ben sattım diye kimse satış yapmaz , fakat içinde bir şüphe oluşturur. Benim satış yaptığım yer bana uygundur, kâr iyidir, maliyet iyidir, acil çıkış gerekmiştir satmışımdır. Mazallah ben sattım diye başka biri satar ve sattıktan sonra fırlar, dilinden elinden kurtulamam. Ama ben arasıra satış ile ilgili tüyolar yazıyorum.

Altın20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Abi satış yaptın mı hiç

0BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

Bana öyle geliyor ki buna bir şekilde önlem alır geri çevirirler. Bekleyelim bakalım ben çıktım komple

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

27,31 direnci de kuvvetli bir direnç. Ağustostan beri geçme çabalarında çoğunluğu 3 mum dayanabilmiş 4 saatlikte. Geçildiği zamanda üstünde kalma süresi toplasan 10 gün

0BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

O zaman üstat her 1 dolar artışla parça parça çıkılması mantıklı olur.

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam bi gerilip tekrar yüklenelim olmadı bir daha deneriz. Tuzak değilse bu hareketler su an grafiklerde olumsuz bir şey göremiyorum ben. Altın ons beni korkutuyor bugün düşeni kırmak için bendeki sayı 1863 oradan sekmiş. Oranın üstünde kapanışlar alırsak sanki sizin hedeflere doğru uçabiliriz gibi. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

25 sonrası dirençler de desteklerde hep boş. 10 yıldır görülmeyen yerler. Temel haberlerle oluştuğu için hacim yoktur buralarda. Bol iğneli seviyeler olur.

derinpınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Üstat 28 den sonra hangi direnç var

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu arada önemli olarak 27,31 direnci şu anda değdi görünüyor. Alt grafik

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

onur abi bu gece uyumuyoruz değil mi
:D

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt grafikte renkli rakamlar dirençlerdir.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@derinpınar renkli olanlar

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Güzel hareket bu yapmış isen tebrikler

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Teşekürler baskanim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi 26.70 kırıldı diyebilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_delisi ()

Hocam sizde yıldız yokken biranda gs gibi üçlediniz hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

DOlarda tepki alıyor gibi abi ons bir atak yapsa son olarak iyi bir kar satışı olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam inşALLAH:)

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Aynen Amerikalı gençler bu işe girdi ise 40 dolar pembe hayal gibi emeklerinize teşekkürler Onur bey

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Zamanı var bence. Şu hareketi bir oturtsunlar hele.

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayaller gerçekmi oluyor baskanim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum