Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:13:53
EUR 34.7339 03:13:53
USD 32.5072 03:13:53
ALTIN ONS $2392.1450 03:13:53

Konu: ons gümüş neler oluyor. (Digimen)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

Formasyonların hepsi düşüş yönünde düşen üçgen, asılı adam, çekiç, herşey seni bana düşecek diye gösteriyor,

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

tekel46 ()

? super yorumlardı.. tlde kaldık... kazanan arkadaslar bereketlı olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

evet onu duydum bende . gamestop fırmasının hıssesı 5 gunde %700 yapmıs rakama bakarmısın

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Btc de 28/26/23 bin destekleri var.. Piyasa ortalama 26 bin gelmeden tekrar toparlamaz diyolar.. Btc gazino kumarhanesi gibi :)

Gümüş_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ufak para ile aldım.. Sistemi al satı çözdüm.. :)

Ucuz_kahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

28000 beklıyorum dırek gırıcem 216 dan 242 ye cıktı 24 ssaatte

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Hayrını gör :)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

ilk geldiğimizde bize de öyle olmuştu sonrasını ne siz sorun ne biz söyleyelim :))

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Bende aynı şeyi söyledim btc ile işim olmadı ama takip ettiğim birkaç trader bu rakamları bekliyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Üç haftadır gms de hiç beklentim olmadı hala TL de bekliyorum. Dediüiniz gibi piyasayı ters köşede yapabilirler.. Gerçekten çok kritik süreçteyiz.

Ozgur6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Dün ilk defa kripto doge aldım, sistemi öğrenmek için tam %54 artmış bugün..

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

12000 nedır kardesım o rakam ımkansız dususten bahsedıyosan

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cold35 ()

Hiç birine güvenim kalmadı balinalar neyin peşinde anlayamıyorum ne altın ne gümüş nede bitcoin...

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Nereye kadar düşüş öngörüyorsunuz birde elimde yüklü miktarda dolar var 8 lerden aldığım da var beklesem mı yoksa bir kısmıyla gümüşe mı geçiş yapsam fikriniz benim için önemli @Digimen

-1BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Bitcoin de 12.000 yolculuğu hazırlığında

0BeğenmedimŞikayet

Ozgur6161 ()

Ben sikisma görüyorum sadece ?
Kafasını aşağıya eğmiş üçgen formasyonu 4 günü var bana kalsa yukarı üçgen yüksekliği kadar çıkacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

seytan dıyor kı zararkes yap gıt bıtcoın al offf

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum