Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0849 04:11:06
EUR 34.9534 04:11:06
USD 32.1963 04:11:06
ALTIN ONS $2422.1100 04:11:06

Konu: <@kıncı> qramda son durum..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

buda son paylaşımım olsun...

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gelirse bile hangi noktada temas edicek acaba her geçen gün dibin biraz daha aşagıda oluşmasını saglar zamansallık olarak

dünyaye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

ben de bunu kim paylaşmıştı diye arıyordum. (7 gün önce paylaştığınız) umarım o demiş olduğunu çizgi gelmez

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin_İzmir_ ()

Emeklerin için sağol Hemşehrim. Yıllardan beri emek veriyorsun. Âmin Allah herkesin gönlüne göre versin Kardeşim.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu grafikde öyle bir rakamı kasdettigim bir noktamı var bende anlamadım bir çok kişi aynı seviyeyi soruyor sag tarafdaki grafigin 20şer TL lik fiyat aralıgının en altında 360 yazmasından mı direk oraya odaklanılıyor acaba..

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ilk önceki desdek 430 civarı kırılırsa önemli bölge 400-410 dur oranın durumuna göre degerlendiririz sıra sıra gitmek gerek büyük resimde evet oralara kadar gelmesi mümkün ama gelir demiyorum şuanki durumlara göre önce 400-410 bölgesini görelim sonrası allah kerim.. belkide hiç gelmez kesinlik yoktur bu benim analiz ve düşüncelerim sadece.

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Sende iyice öldürdün :))400 bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam 360 gelebilir mi demek istiosunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Hocam sen gönlünü ferah tut biz seni biliyoruz sağlıcakla kal

0BeğenmedimŞikayet

Efeaysu64 ()

O kadarını bilmem ama dünya ekonomisi gittikçe daralıyor birseyler olacak nere

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efeaysu64 ()

Yav kardeşim edebiyat parçalama çok ilgin varsa yatırım danışmanlığı yap uzmanlığı yap kanallara çık ne takipçisi burası dedi kodu merkezi olmuş

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Akıncı Hocam her daim takipteyiz paylaşımlarından istifade ederiz eline emeğine sağlık teşekkür ederiz ALLAH Razı olsun İnşaALLAH

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Dostum 1431 50 günlük ortalamadan döndü 1509 kapatırsa pozitif devam nedersin 1466 altına gelmesse atarmı yukarı senin fikrin nedir.

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

teşekkürler emeğinize sağlık

12BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kimseye hayal satmadım kendim yapmadıgım hiç bir işlemi burada önermedim söylemedim insanlara kendi bilgi ve tecrübelerim netecesinde yardımcı olmaya çalışdım yanılabilirdimde her zaman analizlerimi savundum arkasında durdum bu güne geldik zaten son paylaşımımdada yazdım bu son diye 1500 takipcim varmış 2 begeni demek ki kimsenin bir işine yaramıyor bakılmıyor çok görüyorum tekniz analizle uzakdan yakından alakası olmayan grafikler begeniliyor 10 tane çizgi 2 3 tane indikatör koymuş alta macd rsi kalabalık görünsün diye :) neyse birgün yükseliş gördüügmde onuda söylemeye çalışırım inşallah daha fazlası yok benden zaman ayırıp emek veriyoruz bir ikişi hariç eyvallah diyende yok düşecek dedik diye.. allah herkezin gönlüne göre versin.
içimi döktüm sanada kusura bakma hemşerim :)

Hüseyin_İzmir_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

öyle bir fırsat tanımazlar kimseye. Bir süre yatay seyirden sonra yükseliş başlar ytd

Efeaysu64 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dadaş_İlhan ()

Benim hedefimde ora sayın abim full bekliyorum bı kuruş yukarısında almam

0BeğenmedimŞikayet

Sgull ()

Grefikle kafalar darmadağın oldu birazcik umut vardı yok ettin abi

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

hava tahminini yapmak daha kolay. kışın soğuktur yazın sıcak. altın ise belirsiz

BatG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BatG ()

386'dan aldım geçen sene. 1 sene sonra bozacağım diye. 2 ay sonra bozup başka bir yerde kullanacağım. Beklersem daha yüksek bir miktara satabilir miyim? Yoksa daha büyük bir düşüş ile zarar mı ederim? Ne önerirsiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Efeaysu64 ()

400 aralıgını bekliyor ama zor bence

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Anladım hocam teşekkürler, birde gramda yılsonu tahmininiz varmı uç aşşaği beş yukarı

0BeğenmedimŞikayet

vartolu41 ()

hocam ne kadar süre bekleriz 500 leri zarara çıksak bir an önce daha mi iyi

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

Dip alım noktası olarak 360 mı bekliyorsun yani akıncı kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

farklı bir ortalama o 50 birimlik ama gram 2 gündür 200 günlük ortalamaların altında kapanış yaptı üzerine atamadıkca aşagıya sürüklenme kaçınılmaz gibi..

HaLLac` için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin_İzmir_ ()

Ah toprağım sen neden uçacak kaçacak demiyorsun gram 700 $ 10 TL demiyorsun Bak 2013 yıldan beri burdasın gerçekleri söylediğin için sadece 1500 takipçin olmuş adamın daha geleli bir sene olmamış uçacak kaçacak dediği için 5000 takipçiyi geçmiş. Yaktılar milleti. Seni de burada linç ettiler gerçekleri söylediklerin işine gelmedikleri için. Ne oldu şimdi sen haklı çıktın.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

cüneyt paksoy gibi duygusuz analiz yapmaya çalıştım :) bilmiyorum banada biraz iddali geliyor ama ne gördüysem onu söylemeye çalışdım belkide yanılırım yada farklı bir formasyon oluşur ona göre daha önce dönüş olur takip etmeye devam edicez

dünyaye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

o alttan gelen siyah çizgi ne oluyor hocam kesiyor mu inişi?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yatırımcıyı üzmek ve bunaltmak için süreci uzatıp mal toplamak için zamana yayıyorlar bu şekilde.

HaLLac` için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

Tüm İnsanların moral bir daha bozulur... Gerçekler acıdır ama yeter artık

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

yaw hocam bir an önce felsefe şuraya kurtulsak sonra trend yukarı dönse:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum