Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 16:13:28
EUR 34.8780 16:13:28
USD 32.5603 16:13:28
ALTIN ONS $2321.7150 16:13:28

Grafiği gönderen: Bünyaminy

bogalar ve ayılar her ihtimalde

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kapsnış iyi tuzakmı sorusunun cevabını şimdiden söyliyemeyiz ama eger ben tuzak kursam böyle kurmzdım altın ons eger düşmeye devam ederse tuzsk degil diyebilirim sn mehmet45 bol kazançlar ytd

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Evet haftayı nasıl kapattı tuzak mı?

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Takipteyim Hocam sabaha kadar burdayız

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Herkesin düşüş öngörüsü de ilginç ve kafa yorulması gereken bir durum acaba blöf olabilir mi diye düşünmeden edemiyor insan!

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla grafiğe bakınca herkes kendi hayalini görüyor diyelim:)
Bana göre üç kriter var grafikte 45 derecelik kanal sadece dibin gölgesi, tepenin gölgesi ve hafta kapanışı, benim yöntem biraz karşık dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet 1 saat sonra yabancı sitelerden bakar söylerim şimdi bir şey söylerim olmaz mahcub olmak istemem 1 saat belli olur yazacam ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Haftayı güzel kapatacak mı yoksa tuzak mı şimdiden söylenebilir mi Bünyamin Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bunu 12 gün önce çizdigimde gülmüştüm kendi kendime 25.300 lerde bekleyince çalışırmı diye buraya attım stop los 24.185 çıkınca saçmalıyorum demiştim çünkü tüm büyük eftlerin stop lossu 23.5 du o zaman hatta bir kişi bana forex ci gibi saçmalıyorsun diye sersenişte bulunduydu bakalım kapansın hafta belli eder kendini ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şu anda ona göre hareket ediyor üstüne olanları çiz birebir uyuyor tepe dip aynı insanlara pisikolojiyi iyi yaşattırıyorlar sn periyot rsi hesabı normalde 26.741 kapansın karşımıza hangi senaryo çıkacak konuşuruz 40 dakka sonra anşsşılır yabancılardan çözülür konu bol kazançlae ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dip o kadar yükseldi Mi ya yazacaktım kusura bakmayın...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dip o kadar yükseldi mi yav 26.1 e kadar!
Neredeyse öyle düşünücez:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

En sağlıklı çalışan kanal yanılmıyorsam derece 45 olan...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben haftalığa göre yorumladığımı unutmayınız hayırlı akşamlar

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

22 80 e usd 715 hesapta 525 eder 540 yazilsa denk gelir ons ta hata payi yaparsak o da

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla test etme babında 22.80 lere kadar mümküm ama almaya bile fırsat vermez bence ışık hızında bir iğne görürüz sadece:) mal kapanın olur tabi bu benim düşüncem hayırlı geceler

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hakkınız var Bünyamin Bey inanın paranoya konusunda aynı düşüncelerini paylaşıyorum sizinle, az önce bahsettim 23.5 lara kadar bile test edebiliriz, belki de 22.85ler ama oralardan hızlı tepki verecektir,25.3-25.85 altında kapanış beklemiyorum yoksa zaten benim tezim çöker! böyle beklentilerimin sebepleri var tabiki, dxy grafiği bunlardan biri mesela... neyse kafamdaki tilkilerin kuyruğu birbirine dolaştı inanın bu günlerde...
Hakkımızda hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

25 50 kapanis 24 90 getiriyor ve orasi da 24 50 ye kapi araliyor bence sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla benim 25,3 senaryosuna uyuyor dostum bak orada rakamı da yazmışsın 25.334
Düşüş terendi kırılıp kırılmadığını 25.3 dönerse teyit etmiş olacağız bana göre bendeki yükseliş trendinin en üst fibo kanalının dibi orası olduğu için önemli, yani teyid olacaktır, diğer senaryo diyelim 25.85 ten döndü o da yaklaşık 9-10 dolarlık yatayın teyidi olur , her iki rakam içinde daha aşağı testler olabilir, bence önemi yok önemli olan günlük haftalık aylık kapanışlar aslında! bence verdiğim rakamlar üzeri haftalık kapanış yeterli... yükseliş mi yatay mı göreceğiz gönlüm ve öngörüm yükselişten yana...
Ayrıca 30 üzerine yeni kanal açmanın zamanı geldi diye düşünüyorum...
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dostum
Benim düşüncem böyle...
İlk hedef 32 bu arada:)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şimdi sn periyot hocam biz niçin 24.185 e bir türlü degemiyoruz da hep 26.515 civarı dolaşıp duruyoruz diye insan düşünmeden yapamıyor bu grafigi attıgımda ortada redditçiler yoktu ve sıkıntı herkes 25. den daha nereye düşecez diye hesap yapıyordu inanın terzi kendi sökügünü dikemiyor hep şunu soruyorum niçin hep 26 da kalıyoruz şimdi soru kedi buysa et nerde yok bu etse kedi nerde acaba yanlışmı hesaplıyorum bu günkü beyaz mum 26.741 de bitmesi gerekiyordu ve üstünde kalması niçin catan 6 mumu rsi ile ölçüyor en fazla 2 centlik hata yapıyor saçmalıyorum belki ama bizim daha önce kaybettigimiz tepki nerde ve altaki degil üsteki eliot dibine göre hareket ediyor yoksa bu spekler bizi paranoyakmı yaptı sorularım şahsınızadır ltfn cevaplayın çünkü kafam karıştı bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bi olasılıgı varmı sn periyot ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla zaten ben senin bütün grafiklere bakıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben görmüştüm Tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu grafigi redditçilerden önce atmıştım kim hatırlar acaba ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Bunyamin bey nasilsiniz . Sizlerde durum nasil alim yapmismiydiniz. Simdi icin varmi bir analiziniz

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Soru şu bu sayımda niçin iki adet dalga var burdaki dalgaların bir tanesinin fragmanı çalışmış

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu sayım grafigi çalışır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn fatih sultan mehmet anlamı yeni sayım aşagıda düşse yön yukarı artık diyebiliriz spek hareketleri yanıltmasın ytd

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tşkr sn drtunahan iki ihtimalli sayım konsolide baskısı bir alt banttan çalışıyor penetre ihtimalli a)önce konsolide anlayışı alt bant
B) direk penetre üst bant
Artık parayı veren her şeyi yapar insaflarına kaldık bu gün küçük haç pozisyonu yaparsa farklı bol kazançlarınız olsun ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cantaş42 ()

Teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum