Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:47:45
EUR 34.8238 18:47:45
USD 32.3379 18:47:45
ALTIN ONS $2301.8900 18:47:45

Grafiği gönderen: mhurd

mhurd ()
Bitcoin
Saatlik dilimde 2'li dip görünüyor, yükseliş gelirmi dostlar ?

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Grafiği paylaştıktan sonra yaklaşık %3 bir yükseliş oldu ama bozuldu desek daha doğru olur

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Sizce bozuldu mu formasyon yoksa belirsiz mi usta?

0BeğenmedimŞikayet

Şekertürk ()

Kurdun dişine kan değecek diyosun yani. Btc bir kez daha 28bin deneyecek bence. O zaman Eth almak için hazir olacağim. Teşekkür ederim.

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

İyi başkan ben de wampir olurum teenwolf çekeriz vanhelsing ya da

Şekertürk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şekertürk ()

Persembe gununu bekliyorum. Persembe gunu dolunayda kurt adam olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Sen gelirsen susariz hocam faydan çoktu bir grafik bıraktın yetti adamsın başkan saol

mhurd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Sen tek başına bütün sayfaya yetiyorsun masallah :) Allah guc kuvvet versin

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

2 bin dolar olacak bir mal varsa ortada 1200 altı beklemek riskli olabilir gelmez demiyorum gelirse 2 bin beklemek zor olabilir bu benim düşüncem ytd. 1350 üstünde tutunan etha alınır ytd

Şekertürk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şekertürk ()

Halil Bey 30 adet eth alacağım 1200 dolar altı gelir mi?

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Kesinlikleee katılıyorummm

1BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Senin gibiler burayı terkederse işte böyle olur hocam gitme işte gün de iki kere de olsa yaz buraya

1BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Çivisi çıkmış buranın :)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Hocam gel artık kalıcı ol burada

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Bekleyip görelim dostum hosbulduk

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Sen diyorsan gelir hocam hg...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum