Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 14:47:10
EUR 34.8928 14:47:10
USD 32.5138 14:47:10
ALTIN ONS $2344.5900 14:47:10

Grafiği gönderen: Bünyaminy

sayım günlük ytd

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dün buraya kadar alt sınır belirtmiştim yarının pozisyon çalışmasını bitirmedim sn pdr 2008 hayali cevap verip mahcubiyet yaşamak istemem bol kazançlarınız olsun ytd

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Rsi 46.132 ao osilatör belirleyici olacaktır manipülatif başlangıç seviyesi alt sınır obsiyonu net 25.05 dir zamanlama alt sınırı unknow yani ayıların takdirinde ytd

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Hangi yöne meyilli olduğunu belirtiyor mu bu analizler hocam. Vardır şahsi Bi görüşün.. :)

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Saol kardeşim dünde dedigin gibi kisa da alsat için fiyat olustu hakketen ama malum benim alsat için makas yüksek tüyoyo aldim ama bakmakla yetindim (: tskler

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dün sormuştunuz sn 1ı96rd bu hareketi dün bekliyordum sayım 3 günlük hareket aralıgından analitik öngörü bu gün akşama kadar olan çalışmaydı şu anda ao osilatörün devreya girme ihtimali hesaplanacaktır şu anda ayılar ve bogalar işlem hacimleri hesaplanarak bir sonraki öngörü paylaşımı yapacagım dün size verdigim obsiyon geçerlidir rsi durumu saat 18 den önce belirsiz 25.05 gibi bir noktadaki rsi belirleyici olacaktır kuzey veya güney yön için bol kazançlarınız olsun ytd

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Düşüş yönde mi ilerleyecek anlamında tskler

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

21 saat önceki libra alt sınır çalışmış

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn aşkımgümüş günlerdir anlatmaya çalıştıgım şu önümüzde 20.56 ile 29.73 arasında hareket edecek bir gümüş var büyük yatırımcıların hareketlerine göre para kazanılır kaybedilir bu gün iki grafik attım şu anda izliyorum senaryo iki tane sayım bitmeden bunu söyliyebilecek kapasitem yok sadece öngörüde bulunabilirim günlük aralıklar verilecektir ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum