Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:56:37
EUR 34.8238 23:56:37
USD 32.3379 23:56:37
ALTIN ONS $2301.8900 23:56:37

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Guzel günler bekliyor da... :)

Capirosi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Capirosi ()

Neler bekliyor nbizi

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Capirosi ()

Hocam şimdi güzel gidiyor sizin beklentilerinizi merak ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Merhaba. Hayırlı günler.

Ç_A_M için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Günaydın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eylül Ekim gibi Halil abim yeni düşüşe yakalanmadan Kasım'a gelmeden satarız:)))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet aynen. Hayırlısıyla yaza dogru satarız :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

21.00 olmalı.

Holays için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Fed saati belli mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

teşekkürler hocam. toplamaya devam o zaman :)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nokta atışı tarih ve seviye aranmamalı. Zira dolar bazen çok hızlı hareket eder. Bugün Fed var zanırım. Beklenen hareketler geelbilir.7.20 çok iyi bir seviye.

Altın_Mucidi için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlı olsun. Güle güle oturun. Dolar veya gram farketmez. Alınıp beklenebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Son bi 7.20 yapsın şubat ortalarındada alım yapalım halilciğim

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Mb subattada pas gececektir . Hemen faiz indirimine gittimi dolar yukselecegi icin bir ay daha belkide 2 ay pas gecip indirim yapacak.

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

keyifler iyi çok şükür:) Ev hayalime kavuştum sonunda hocam. 3-5 kuruşta elimize para geçti yatırım yapıyım dedim. Mayısa kadar gramı diyorsunuz. Bende usd var yeni aldım 7.40 tan düşmeye başlamış dolar çok bekletirmi hocam.

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Bence'de içeriden yapılan mudahele sona erdi. Ama etkilerini bir müddet daha görmeye devam edecegiz.7.15- 7.20 arasına tekrar bir ziyaret olabilir. Bununda son düşüş dalgası olma ihtimali var.

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Merhaba. Uzun zaman oldu. Keyifler nasıl? Mayısa kadar Ben'de altında bekliyor olacagım. Toplamaya devam ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Ben kendimdeyim merak etmeyin Bu düşüş Türkiye kaynaklı olsa bende derdim imkansız ama Avrupa Merkez bankasının 21.03 .2018 aldığı 30 ay sonra geçerli olacak bir Resesyon kararı var ve bu karar 22.09.2021 de işleme girecek sizce işleme almadan önce çıkartırlarmı düşürürlermi kafanıza hangisi mantıklı geliyor sağ beyini çalışrırın

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Git bir hava al yüzünü felan yıka kendine gel :))

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Hocam aylık ıchımoku bulutu 5 -6 gösteriyor uzun vade de dolar tl de 6.54göstermeden bir yukarı atak yok gibi geliyor bana

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Benim de düşüncem MB faiz artırımı yapmayarak dolara mudahaleyi bu şekilde kesti. Ve dolarda artık 7.26 seviyelerini kendine destek yapmış oldu böylece. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

merhaba hocam nasılsınız. Ben gram ve usd aldım. elime para geçti. bunlar ne olur hiç takip etmiyorum piyasayı ama parça parça uzun vade icin alim yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

bersay14 ()

Teşekkür ederim Allah gönlünüze göre versin inşallah bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

rica ederim burdan rahatlık ile ulaşabilirsiniz gün içi dönemezsem de akşam dönüş yapmaya çalşıyorum mesajlara.

bersay14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bersay14 ()

Geri dönüş için teşekkür ederim keşke sizlere daha rahat ulaşmanın bir yolu olsa hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Isin şakası bu da suan bütün ülkeler stoklama durumuna gecti acil durum olarak pandemi bitse kuraklik başlıyor yani kaos

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Sevmiyoruz abim ama her ihtimali göze almak lazım

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Selaleleyi sevmiyoz biz :):)

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

430-410 benim uzun zamandır bekledigim yerlerdi birincisi geldi şimdi sırada 410 var piyasada benim gibi düşünüyorsa düşüş devam edicekse yani.. dolar endeksindeki dönüş emareleri kısa vadede onsun başına bela olabilir..

bersay14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Ya ons te salarsa ne olur

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum