Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 09:25:55
EUR 34.8902 09:25:55
USD 32.4628 09:25:55
ALTIN ONS $2331.2750 09:25:55

Grafiği gönderen: BistMan

selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı haftalar ve bol kazançlar
belki yanlış düşünen olabiilir . kendiside acaba bu tavsiye ettiği hiselleri alıyormu diye

görüşmek üzere

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Abi gitmeyin

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

boraa0611 ()

Kararını tekrar gözden geçirmeni istiyoruz . Senin Piyasa bilgine ve piyasayı yorumlamana ihtiyacımız var . Endeks güzelken herkes usta . Takma sen bu tarz arkadaşları . Engelle gitsin

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

@Alton kardeşim 1 kişi için 1000 kişiyi yakıyorsun ! bilgi paylaştıkça güzeldir. Bu kararını doğru bulmuyorum. Hakkını helal et ..!

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam kıymetli görüş ve önerilerinizden bizi mahrum etmeyin..

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

Hocam saçmalamayın ne istifası yahu

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

Evet ilginç şeyler oluyor.

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

dostum sa niye her denilene bakıyorsunki sen zorla aldırmıyorsunki ortaya söylüyorsun isteyen alıyor zaten bence her kötü yoruma bakma

0BeğenmedimŞikayet

Nurdagli27 ()

Her şey bu kadar basit olmasa gerek, en ufak bir sijintida ben gidiyorum dersen, bu gemi yürümez su alır. Seninle birlikte hareket etmeye çalışan yol bulmaya calisan insanlar incinirler. Sen haklısın ancak böyle yaparak seni sessiz veya sesli takip eden yiginla insan var. Sana bakarak Sabri beklemeyi öğreniyorum. Tabi yine sen bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Bugün gümüşün REDDIT'TE bir araya gelen zenginlere isyan çetesi yatırımcılarının yüklenmesiyle aşırı yükseldi. Bu çete geçen haftada basit bir hisseyi milyarlarca dolar yükseltti.

Yakamo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

@Alton Altooonnn, günaydın öncelikle.
Hatırlıyor musunuz, size 5.52 deyken buradan gümüş alınır mı diye sormuştum. Siz de hayır, henüz düşüş bitmedi demiştiniz. O günden sonra gümüş hep yükseldi.
Ne yani şimdi, senin yüzünden gümüş alamadım, senin yüzünden karı kaçırdım diye sizi mi suçla malıyım? Aklım var, fikrim var. Evet etkilendim sizden almadım ama size sormak yerine, oturup kendim çalışıp bir değerlendirme de yapa bilirdim, yapmadım, kolaya kaçtım, size sordum.
Yani diyeceğim o ki, kimsenin yaptığı ve yapmadığı işlemden sorumlu değilsiniz.
Eğer her ekonomiden anlayanın dediği doğru çıksa, tüm ekonomistler zengin olurdu. Ülke bile terse düşüyor, biz kimiz ki? Siz yine yol göstermeye devam edin. Bir dediğiniz çıkmasa, iki dediğiniz çıkar. Hemşerimsiniz, küçüğümsünüz, dinleyin sözümü, gitmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

Scorpion_27 ()

Dinlen ama Sonra yine dön Hocam. Saygılarımla yine görüşmek üzere inşaAllah

1BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Görüşmek üzere o halde

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_1234 ()

Allah a emanet ol
Tekrar görüşmek dileğiyle

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kendine fazla güvenme fazla güven iyi değil senin gibi iyi niyetle yazan diğer arkadaşlarada tesekkur ediyorum Allah'a emanet

Ozaman biraz ara vereyim kendinize iyi bakın herkes kendini geliştirsin dileğiyle hayırlı günler

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mustafa_1234 ()

Selamın Aleykum günaydın abi ben sesiz takipcinim seni bukadar seven insan varken lütfen gitme bu zor süreçte
Saygılar sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

Hocam takdir sizin, saygı duyuyoruz kararınıza. Ancak burda gerek bilgi ve tecrübelerinizden, gerekse grafikleirnizden istifade eden çok insan var.. yazılanların ytd olduğunu biliyo çoğu arkadaş.

2BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Dostum çocuk olma her yazılana dikkat edip yön değiştirecek sen hiç yaşama, dirençli ol. İnsan olmak mücadele gerektirir, küçücük karınca her türlü zorlu şartla mücadeleyi başarıyor. Senin hiç tanımadığın kişilerden gelen alt yapısı dahi olmayan 2 msj la baş edemeyecek kadar güçsüz olduğuna inanmıyorum. Ayrıca bugün yükselişle açacağız bunu da cebine koy, ben yanılmam!

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Endeks düşünce bütün hisselerde geri cekilmeler görülür genel olarak bilançosu iyi gelenler de düşer endeks yukselmeli hisserin yükselişi için endeks yükselmeye başladığında zaman içinde yükselir aldığın hisse kazanç olarak ucuz bu şekilde bilançoları iyi gelmeye devam ettiği sürece o hedefler zaman içinde gelir bir anda olması beklenmez sihirli deynek yok kimsenin elinde

Herkes hakkını helal etsin istifa ediyorum söylediklerim yanlış anlaşılıyor.

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CONQUEROR__1453 ()

tesekkürler @Alton

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

7 8 olacak bilanco gelince dediniz. Ne zaman gelir bilancolar..
Kusura bakmayın
Belirsizlik huzursuz ediyor insani

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Bolunme onaylaninca yükselmeye başlayacak dediniz.. yükselmeyi geçtim düşüyor sürekli.

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam sermaye artırımı gelecek mecbur artıracalar hisseyi dediniz. bende bunun için 2000 lot aldim... öngörünüz benim için önemli.. bu hisse birde yüzde 400 bölünecek.. ben şimdi çok huzursuzum.. bu pekgy hisse ne olacak.. sermaye artırımı onayı ne zaman gelir. gelince ne olur. yuzde 400 bölünme olursa ne olur.. sermaye Red olsa bile fk ederi 3 kati yazmışsınız. Ben anlamıyorum açıkçası.. ben bu hissede çok huzursuz oldum. kar i geçtim. bu hissede zarar etmekten korkar oldum.. bi akil verin..

0BeğenmedimŞikayet

haktan_finanscı ()

Eyvallah bende devam?

muratmushabb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Uzak dur dedi ben devam

haktan_finanscı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haktan_finanscı ()

abi sekuru aldım bende ama fikrin nedir sohbetinizi okudum BistMan ile tam anlamdıramadım

0BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Uzak dur demiş emmi yakup bilmiyom ne dedi baktimi

1BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Aldım msj ama devam emmi

BistMan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Baktım sekur

0BeğenmedimŞikayet

BistMan ()

Cevabı yolladım karlitom Gürhan abimle

Ben baktım ama

Ve uzak dur izle sadece

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum