Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 11:27:45
EUR 35.0534 11:27:45
USD 32.2815 11:27:45
ALTIN ONS $2383.7800 11:27:45

Konu: ay dongulerı ve parıteler

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili Dostlarim, biliyorum çok kişi itiraz edecek ama ay dongulerinin parite lere nasil etkilediğini bir semasini paylaşıyorum, yanılmıyorsam Dursun hocadan almıştım bu grafigi . TrendLine

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Amin kardeşim hayırlı akşamlar

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

belgin_ ()

Kesinlikle katılıyorum. Benim dinlediğim döngülerin etkisi 28-29 ocak usd ve altın için yükseliş. 11-12 Şubat gümüş için yükseliş. Özellikle şubat ayında gümüş için ciddi yükselişlerden bahsettiler. Yaşayıp, göreceğiz.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Cümlemizden

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Tabi oldunuz hocam çok teşekkürler. Yeni yeni ögreniyoruz birseyleri sizin gibi ve @Periyot gibi hocalarimizdan. Allah sizlerden râzı olsun

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ibra 63 aylık %3. Veya 5 kazanabilme imkanı gümüşte var ve bu büyük bir kazanç agustosta gümüş ruyasına kapılanlar 6.65 den gümüş alnların hali tabelada düştü al çıktı sat yavaş çıkar hızlı iner benim ögrenebildigim bu 10 işlemde 7 başarı yapan adm para kazanı bazen alıyorum baktım çıkmıyor %1 zarar hemen bozarım aldım kısa % 5 kar hemen bozarım duygusallık zarar bu işte eylül dü terste kaldım 1.3 tl 6.66 dan 5.32 düştü millet aldı 5.32 den 5 gün sonra 6.13 den sattı kara bak çepte para kesinlikle olacak birde en önemlisi gidenin arkasından ah vah etmiycen gümüş her zaman fırsat verir yok uzun yatırımcıysan ekrana zaten bakmaya gerek yok burdaki profesyonel insanların hepsi al satçı çogu burda mesaj dahi yazmıyor grafik ve analiz bilenlerin hepsi dip bekliyor örnek ben açık fikir beyan etmemin sebebi abd li çinli abli yiyene kadar yurdum insanı yesin kaznsın 5.83 alan bu gün 6.15 sattı diyelim %5 1haftada iyi para canlı yardımcı olabildiysem sevindim bol kazançlr ytd

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Olayın vehametini anladım değerli yorumunuz için tesekkür ederim hocam. elde gümüşsüz cepte parasız olmaz :)

7BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ibra 63 sn drtunahan beyle istişare ettigimiz konu nasıl uyanık kalabiliriz insanlara nasıl faydalı oluruz konusu anlayabildigim 20.56 ile 32 dolar arası 6 ay içinde gidip gelecek bi bant var daha öncede yazdım mal tezgahta satılıyorsa fiyatı yükseliyor satılmıyorsa fiyatı düşüyor birde bu işin büyük yatırımcıları var adamların kendilerine ait gümüş madenleri ve bankaları var mesala örnek bizde haatane yapan sakura japon firması kazakistanda ve meksikada gümüş madenleri var ve bir sürü banka ortaklıkları isteseler gümüşü anlık 2 dolar 1 dakika içinde düşürür ve altan o rakama alır şu anda karşımızdaki gercek 27.8 den 24.224 de düşmüş sonrasında 25.9 za çıkmış gümüş var bizim gibi küçük sermayeli insanların yapacagı iş bazen seyredip bazen gümüşte olmak benim düşüncem şu etkilemiş olmayayım bu gümüşü dip yaptırmadan bırakmazlar kayıkçı kavgası gibi yaparlar şurda on gün önce 30 dolar olur diyorduk 27.8 di şimdi 26 dolara yaklaştı seviniyoz ne yapacaklarını ne zamn yapacaklarını anlamak zpr insanlar ne düşünüyorsa tersini yapıyorlar yardımcı olabildiysem sevindim bol lazançlar

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Buyuk dususu nasil anlayacaz Bünyamin hocam?

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kesinlikle katılıyorum sn tunahan altın bölge yani 20.56 ve 21.8 gösterebilirler yabancıların beklentisi o yönde 1661 den başladıgı altın onsun koşusuna gümüşede eşlik ettirebilirler geçen alımlarınızı okudum hatta ekleme yapabilirsiniz diyecektim 24.138 uyarılı nokta 24.224 den dönmüş topluyor olabilirler kademeli 17 ve 29 arasını 5 banka üzerinden 20 firma 90% ile işlem yapmış ve şu anda 68% sahibiler morganın ismi listede yok hecla mining company 16 sırada grafik olarak liste profilimde var güzel kazandıdıgı gibi riskli emtia gümüş

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Düşecek korkum 26.135 uzeri kapanış olmazsa geçmeyecek diye paylaşmıştım, maalesef gene 26 altinda kaldı, altin ons grafigi de hiç hoş değil, ters flama mevcut dip 1720 gibi .. korkumu cuma gecesi olması sebebi ile , birkac munacat ile de paylaştım ama sanirim mesajim anlaşılmadı

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Var tunahan bey o ihtimal hemde derin olarak var daha yeni yazdım 25.86 olarak kapatır şu anda 25.86 bu sefer oyun büyük bizler balinalar için plankton ölçekli bile degiliz alt sar 24.65 di vurdu sonra 24.185 di vurdu o yüzden sordum gan analizi denilen kasm uyumlu aralık farkı niçin diye örnek kasım mumu ölçekli sanki arlıkla ocak şubat birleştirilmiş tek mum yani mevsim gibimi diye bugün çakıştı ma lar 26.03 onsda ve küçük haç yaptı 2 kere 26.07 yi görünce anladım biraz saçma gibi olsada anlattıklarım balinalar güçlü ve zeki adamlar

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet Seren hanım 28 ocak dolunay ,29 ocak sonrasi onslar yukselme trendine girecek beklentimiz var (gann teoremine göre) . Çok enteresan en baba Gann analizi yapanlar formasyonlara bile bakmazlar cunku onlar dahi bu döngüye sadık kalmak zorundalar

Seren_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

Teşekkürler hocam

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

30 Kasım dolunayı EMA50 ile EMA200 kesişti (dead Cross) dibi gördük, Mart ayinda da öyle. Dun bugun EMA50 ile EMA200 Kesişti hala tık yok, sebebi ay döngüsün bunu desteklemiyor olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Seren_ ()

28 Ocak da dolunay var sanırsam Tunahan bey

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bende birleştirmeye çalıştıgım için soruyorum tunahan bey aralık ayıyla uyumlumuydu örnek kasım 28 den sonra ocak 6 ya kadar düzenli yukarı gitti küçük düzeltmeler hariç veya ay farkları varmı veya mevsimsel

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

En yakin tarih 30 Kasım dolunayi, hic sebepsiz dibi gördük, yine 8 Ocak düşüşü gene hic sebepsiz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

En çok yanlış anlaşılma şurada; dip yapacak demek illa o güne kadar düşecek demek değildir, oraya geldiği seviyeyi dip kabul edecek daha fazla dusmeyip yonu yukarı çevirecek demektir.

Hakanmercan1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn dr tunahan hiç grafiklerle üst üst çakışmışmı kontrol ettinizmi örnek altın onslamı uyumlu yoksa gümüşlemi

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

Pek bu işlerden anlamıyorum kusura bakmayın ama anlamak için soruyorum dip yapması oransal olarak kaç size gore

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Grafikte yonler belirtilmiş, dipler, tepeler , ara degerler ... Bir parite dolunaya dipte girerse bu seviyeden sonra artacak, mesela altin, gümüş, ve de dolar . Dip neresi dersiniz 28 ocak , iki gün opsiyon etkileşimli

Hakanmercan1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel hocam ben inanırım.
Sayılar günler astronomik hareketler etkili olduğunu çok defa gördüm. Gann felsefesinde de geçerli diye biliyorum zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

Ne yönde etkiliyor hocam yukarı mi aşağı mi

0BeğenmedimŞikayet

Ankara_kaynakcisi ()

Hocan. bu. ay. dongusu
Bu. ayin. sonumu. gerceklesecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum