Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:31:15
EUR 34.7339 09:31:15
USD 32.5072 09:31:15
ALTIN ONS $2392.1450 09:31:15

Grafiği gönderen: celik2119

Fibonacci Destek 29750'de.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Avax, grt, bat bunları kaçtan aldınız acaba usdt olarak yazarsanız çok mutlu olurum

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam iyi yapmişsiniz. Bir birinden güzel şeyler almişsiniz. Neo ve bnb ve matk te alabilirsiniz bence. Bende Eylül'den bu yana bu işe girdim. Gümüşler duruyor. 35 de satarim. Gümüş resmen bıktırdı insanları. Bari bu bir sene conilerlerle uğraşalım . Şubat Mart'a güzel yerler gelcek gibi. Dominans 54 hedef gelirse.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Harikasınız üstad, üstad hala vkfyo yorumu bekliyorum birde sizden ...

1BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Hocam siz de tecrubeli degilseniz biz hic bulasmayalim bu coine. :)))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sepet kar yazmaya başladı.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sepet artıya geçti. Darısı katlamaya olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Anladım üstad, daha önce xrp almıştım çok az, grafiğe bakarak iki günde güzel oranda kazandım. Üstad vkfyo için bir grafik yorumu alabilir miyim? Lütfen. Trendi kırdı galiba birde siz bakar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Merhaba. Bu piyasa ile ilgili çok şey duyuyorum. Güvenilir bir yatırım İçin aracı kurum olarak tavsiyeniz olur mu?

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. Kriptolarla ilgili henüz çok tecrübeli sayılmam. Daha çok teknik verilere göre değerlendirip sepet yapmaya çalışıyorum. ETH, DOT, LİNK, AVAX, GRT, BAT bunlardan oluşan bir sepet yaptım. Şimdilik az az giriyorum.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Günaydın üstad; dot 18.12 aşarsa fincan- kulp yaparım? Elimde biraz vardı, sizde alacakmışsınız galiba?

0BeğenmedimŞikayet

Muratzks ()

Aldınız mı eth. ve dot?

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Benim bankam hiç bilgilendirme yapmıyor yanlış anlamasnz öğrenmk amacıyla sordum

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Hangi bankayla calisiosunz

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

İsabetli tesaduf diyelim o zaman:)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tesadüf olmuş demek ki.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam siz dun bistten cikis zamani geldi sanki dediniz bugun bankadan msj geldi %30 nakite gecilmesini uygun goruyoruz diye. ben kenardayim, siz supersiniz. saygilar selamlar:)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alırken söylerim ama bu piyasa çok sert, başka şeylere benzemez. Küçük miktarlarla girmek gerek.

memomkc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

memomkc ()

@celik2119 hocam haber edin beraber geçelim takipteyiz ?

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam, pusudayiz, komutu bekliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

winddr ()

maktk & pnsut?

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Alım için hedef nedir ? Ben eth takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetr06 ()

Moralini bozma son aylardır piyasa böyle ve yüzde 90 oranında herkes her şeyde terse düştü altın gümüş dolar btc hepsi. Bu günlerde gelir geçer :)

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bistten çıkış zamanı geldi sanki. Ekibi toplayıp etherde pusuya yatalım.

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Çelik hocam hoş geldin. senin yorumlarını çok beğenen biriyim altın gümüş dolardaki zararı cikartmak için buralara geldim burdada düşüşler başladı neye el atsam elimde kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Sizi burda gordum tum moralim yerine geldi. Bereketiniz bol olsun.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Tamam, ben profilinizden takipteyim hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Üstad meraba. Sadece yüzde 10 nakitteyim yarısını çıksam nasıl olur sizce. Yüzde 10 zararla.

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Bingül ()

@celik2119 Çelik Hocam sizleri burda görmek ne kadar mutluluk verici Meraba Hocam Hayırlı akşamlar ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum