Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 08:48:55
EUR 34.9839 08:48:55
USD 32.5778 08:48:55
ALTIN ONS $2318.3500 08:48:55

Grafiği gönderen: strategicaltrade

ikili dip hedefi için önünde engeli çok kolay olmayacak inecek çıkacak demiştik çünkü önündeki ana trend engelleri çoktu. Gümüş ons hala 11,37 dolar dibinden gelen ana trendin Altın da. O nokta 29 da ve burayı kıramadan da rahatlayamayacak.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Ben buldum onu

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_Mahmut ()

Kapanış rakamı iyimi buralarda

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bu konu ile ilgili önğörümü, beklentimi ve rakamları belirterek teknik grafik üzerinden bu sabah paylaştım. sn. @Alton arkadaşım. Kendi adıma günlük işlemlere takılmadan haftalık hareketleri, aylık hareketleri Sabırla beklemedeyim Hayirlisi bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Yok emektar kardesim 5.80 bekledi o gelmeden almam dedi 5.90 dan kademe yap dedim illa orayi bekledi bi sure gelmez galiba oda cok iyi analizciydi gelir yakinda kral

Xtrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Evet analizleri çok sağlam. Temel teknik hoca vardı sağ olsun çok faydası vardı siteye ve sağlam bilgiliydi onu bile kusturduler. Gitti gelmedi birdaha. İnşallah kırılganlığı geçer gelir.

0BeğenmedimŞikayet

Xtrade ()

Birde @Emektar07 vardı göremiyorum odamı istifa etmiş.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3 yıldır takip ederdim kendisini

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sitenin gan analizi konusunda en iyi uzmanı idi onun üstüne han analizi yapan görmedim ben

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

29 bin geçilmeden olmaz yükseliş orası geçilmeli ve geçileceğine inanıyorum ytd vix endeksi 25 altına geldi yarin hateketkenir pazartesi de yükselislee başlar nasip olursa ytd

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

İnsanları para hırsı bürümüş Sayfaya faydalı efendi birini neden kırarlar anlamadım.

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Alton arkadaşım çok yerinde ve çok haklı bir tespit bravo size. 3-4 yıl önce ilk gümüş yatırımı yapmaya başladığım da bura da gümüş konusunda üç hocamız vardı. Fazlası ile de fayda sağladılar, ancak siteden ayrıldılar- ayrılmak zorunda kaldılar. yiğidi öldür ama hakkını teslim et derler. Yeri gelmişken kendi adıma bana sağladıkları katkı için de bir kez daha çok teşekkür ederim. Alfabetik sırası ile @Pulsar @strategicaltrade, @TRADERMANT, hocalar, sağolsunlar. Iyi geceler, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İncitmisler adamı

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Aaa istifa mı etmiş? Ben de niye gelmiyor gruba diyordum . Grafiklerini çok onemsedigim biriydi.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Adam 2 hafta önceden nokta analiz yapıp istifa etmiş böyle insanlar lazım ama işte

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

:))) tşk ediyorum

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

İlk hoş geldin diyen

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Hmmm geleyim tamam, ama seni nasıl tanıyacam:)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Profilime bak sen de gel

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Ben bozmaya kıyamadım, sözde uzun vadeciydim ama gümüş altına benzemiyormuş. Sen beni bundan sonra dönme noktalarında uyar mutlaka ya :(

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Ah ben sana zamanında 7.08 de yazdım onunla inatlaştın karı kediye yükledin ne diyeyim @Trabzonlu_Mimariçe

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Gelse alırdım :)

Antik_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Tersten çıksakta rahatlasak ama nerdeee

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

:))) takip edelim bakalım

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antik_Murat ()

5.80 den al bereketini gör

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Birde bakmisin 6.20 6.30larda :) sagi solu belli olmaz iki balona binmesi yeterli

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

sen onu 5 95 yap

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

5.80 e çektim ya alırsa emirden kesin daha aşağısını görür :) ama 5.70 emrim o kdr bekledim gelmedi hahahah

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Öyle tabiki de, bakalım ne yöne gidecek. Elimdeki son 2 K yı iyi bir orandan alıp uçuşa geçsin çok istiyorum artık :)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

sagı solu belli olmazki bunu nebiim

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Rabbim büyüktür belki üste de gidebilir bu her yöne gidebilen bir emtia ve bize neresi yön açık açık göstermiyor dediğim gibi sadece öngörü benimkisi netliği yok kesinlikle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum