Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:09:34
EUR 34.9777 00:09:34
USD 32.5540 00:09:34
ALTIN ONS $2332.1000 00:09:34

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

İşte burada çanak tamamlanmış teknik bilenler burada kulp oluşma olasılığı ve tobo oluşma olasılığını bilir ve panik yapmaz sağ omuza düşüş bekler. bilmeyen ise panik yapar eyvah düşüyor sanır işte teknik bilmek böyle birşey

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Teşekkürler hocam elimizden geldiği müddetçe arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi naptınız ons cıktı tl olarak bekliyorum ne alacaz bilemedim yarında mb karari var karıştı ortalik

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Aynen Hocam sizleri takip ettiğim için her paylasimizdan haberdarım sadece sterlin sayfası bilgi paylaşım ağırlıklı teşekkürler
@Akif44
@Akıncı
@Hüzünbaz_Gram_Altıncı_
@Yarasa72 ...

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Ustalar diyor sterlin yükselir

Dolar Euro ve ons ve gram altın düşer ytd

Saygılar

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aşağı salar inşallah yukarı felaket dolar düşüncen nedir abi

1BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

@aytac hocam zaten bizim görmediğimizi şimdi grafikle gösterdi.
Ters bayrak formasyonu.
Gerçi 1864'ü geçemezse yukarı değil aşağı doğru çalışır bu formasyon. Sakince bekleyelim bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi gram bende 3.50 vergile makas var toplam nasıl alalim mantıklı gelmiyorki bana

0BeğenmedimŞikayet

Üstünde kapanış yaparsa alırım ben de zaten. Gitse orayı kıramaz diye korkup girmiyorum ya. Ama güzel al sat fırsatları veriyor bugün altın...

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi bu onstan korktum geçerse karışır ortalik bana gore salması lazim ole dusunuyom ytd

0BeğenmedimŞikayet

1864'ü geçebilecek mi sence?

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

1860 geçti abi çıkış başladımı acaba tepki bukadar olurmu

0BeğenmedimŞikayet

1833 altında kapatabilseydi çok rahat derdim hocam ve yarına kadar da süresi var. Olmazsa yine yükseliş başlar. Tepki yükselişinden malı götürme götürme planı biraz ertelenir :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Hocam. bizim. rakam gelecekmi 1750 ler yoksa umut yokmu

1BeğenmedimŞikayet

@Akif44 üstadım eline sağlık.

@KRAL001 Ne olacak. Sıkıştı kaldı :) Yukarı gitse bıyık. Aşağı gitse uçurum..

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Hocam bu onsa ne oluyor cozemedik bir düşüyor dustugu gibi roket oluyor 1800 altı gelmicek gibi sanki ytd

0BeğenmedimŞikayet

Altın yatırımcıları @Akif44 üstadımın gösterdiği bu grafiği dikkate almalı.

O grafikteki sağ omuz tamamlandığında Altın/sterlin paritesindeki sağ omuz da tamamlanmış olur. Aslında normalde tamamlandı ama kırılım bölgesinde günlük kapanış yapmadığı için anlamı yok. O sağ omuz tamamlandığında kırılım bölgesinde günlük kapanış yapmaya başlar. Altın/sterlin paritesini de altın/dolar paritesi takip eder.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Harikasınız elinize sağlıkhocam

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın. Aslında benim söylemek istediğim tamda bu. haftada 1 saat ders yerine sterlin sayfasına takılsalar zaten tekniğide öğrenecekler. BU sayfada boş lakırtı değil teknik var.

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Akif Hocam işte bu. Eğitimci olmak, ders verebilmek ayrı bir meziyet. Her paylaşım öğrenmek isteyene bir ders zaten. Sterlin sitesi ise 7/24 grafik paylaşımı bulabileceğiniz bir platform.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum