Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 03:46:10
EUR 34.9141 03:46:10
USD 32.5470 03:46:10
ALTIN ONS $2318.5450 03:46:10

Konu: Altın gümüş rasyosu

Vedolizim ()
Ons

Bazen neden ons düştü gümüş sağlam duruyor diyorsunuz ve gümüş çok düştü diyorsunuz bu parite de anlarsınız bu parite yükselirse gümüş düşer Altın değerlenir bu parite düşerse gümüş degerlenir

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

sizin altın in sayfalarında da kar yağma görüntüsü var mı? yoksa benden mi kaynaklanıyor çözemedim.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Almadım kardeşim faiz kararını bekliyorum 5800 emir koydum alırsa alir

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Gümüş alımı yaptinmi sen kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Gümüşün hedefleri büyük bugün olmasada gelecek haftalarda650 gelir ama çok durmaz o zaman sat

WuDuu_CAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

6.20 kitlendim geleceği falan yok 1 ay beklerim artık gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Emir satacaksan belki gece gelir

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Bende uyuycam zararsa zarar artık beklemiycem ne olacaksa olsun gözlerim yanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hayırlı geceler benden bu kadar

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Hayırlısı bakalım ne olacak ons altın 1828 seviyesine geldiğinde zarar yazmaya başlar

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bugun6090 geldi sataydin al sat kazanacaksan kar az çok bakmiyacam

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

5.86 aldım

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Evet çokta kazandırdı ama kâr paylarını almadım gitti 14 bin tl :(

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Kaçtan aldin

1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Millet dolarla kafayı bozmuş hangi ürünü elindeki TL ne kadar fazla adetle alabiliyorsun o en iyisidir en ucuz şu an gümüş örneğin
Dolarla gümüş arasinda1,3 TL fark var ikiside on kuruş artarsa gümüşten dahacok kazanmış oluyorsun

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Şansıma hepsi iyiydi ama satmadım :(

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Gümüş alırken 3 faktör dolar TL ons altın rasyosu

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Gümüş aldım

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Gümüşe çok ilgi var yükselecek beklentisi yüksek ama ons altın destek vermiyor ki nasıl beklenti içindeler gümüş yükselecek diye anlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Ne aldın sen

-1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bundan 20 yıl önce bu endesk 40 tatmış yani bir gram altına 40 gram gümüş ediyormuş simdi73

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

Ben iyi girdim de inat ettim aç gözlülük yaptım almadım parayı şimdi peşine düştüm aman yuksrı çıksın diye düşerse zarardayım :(

-1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

70 üzeri altın için iyidir 70 altı gümüş için iyidir bu pariteye 80 kere geldiğinde şuan için gumus 5 lira demek gümüşe girilir yani bu endesk çok yüksek yakaladığında gümüşe gireceksin düşük girmek tehlikeli gümüşün birdenbire dip gelmesi gorursun

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu_CAN ()

73 seviyesine düşmüş neden gümüş değerlenmiyor :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum